Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

adrikanatasa
15. júl 2009

No nazdar baby tak mám po dovolenke, včera sme s a vrátili z Talianska, počasie super, teplo ale ako sa hovorí všade dobre doma naj 🙂 Vidím že všetkým tehulkám krásne pribúdajú týždne a myslím že už môžme začať so skúšaním aj my 🙂 tak sa teším.. 🙂

kodada
15. júl 2009

vitaj adri, som rada ze si si dovolenku uzila 😉 a vela stastia v snazeni TTTTTTTTTTTTTTTTTTT

ja sa smejem, ze nas hrosik sa zmenil na maleho votrelca, to nadherne divadlo co predvadza v mojom bruchu ...

tatuska1
15. júl 2009

ahojte krasky tak ako?u nas je ako po vybuchu ale nic to len nech sa preraba a tesim sa na pokoj po prerabke a cistotu a vonu za novotou vsetko mam zasvinene a to sme este len zacali ale este ze mame kde spat v cistom 😉 a este k tomu robia aj druhu polku strechy och len nech nezacne prsat lebo vsetko sa mi rozmoci hore ☹

adrikanatasa
15. júl 2009

kody ďakujem 🙂 aj ja sa teším že to tak rýchlo ubehlo. Inak ja mám veľa kamarátiek v Taliansku a tam môžeš potratiť aj 5krát po sebe a doktori ti vždy povedia že môžeš začať skúšať znova už po 2hom cykle.
tatuš tak to ti nezávidím, dúfam že ja už nikdy v živote nebudem prerábať lebo to je o držku 😠

tilly
15. júl 2009

baby, ako vám v tomto teple kopcujú bábätká?

vevoncek
15. júl 2009

ahojte

adri tak to máš super že máš veľa kamošiek v Taliansku určite si si oddychla načerpala novú energiu aj ja by som rada išla pri more, lebo je veľmi horúco a nemôžem sa ani kúpať to je úplne utrpenie robím sa na vlastnej šťave, ale ja som ti tiež v knihe prečítala že tu na SR to je tiež také že až keď potratíš 3x tak začnú doktori prešetrovať že čo môže byť príčina asi je to fakt bežné že žena môže potratiť aj pár krát a nič to nemusí znamenať alebo nevedia to vypátrať tak to takto naťahujú ale čo je to na psychiku potom pre každú ženu čo to zažila.

kodi tebe sa to kráti tie týždne ubiehajú teraz keď je tak horúco nepuchnú ti nohy?

tatuška len to vydržať a budete mať všetko krátne a nové aj my sa chystáme ale nie prerábať ale len podokončovať čo sme ešte nemali kedy a odkladali sme to stále ale dúfam že teraz sa to už konečne dokončí, lebo ak nie budem vľmi zúrivá a asi sa aj rozvediem 😠

sue250
15. júl 2009

baby pridala som fotku bruska nesmejte sa, akurat som si kupila rifle tak som skusala

tilly
15. júl 2009

sue,také mám aj ja 😀

ja som si včera v mothercare kúpila rifle, aj šaty, aj na jeseň taký elegantnejší svetrík, všetko o 75% zlacnené 😀

nechala som tam 82€ 😅 ale nakúpila som aj pyžamká pre bábo a kopeeec ponožiek aj pre domča aj pre bábo, u nás je vždy málo ponožiek, tak som sa aspoň na čas zásobila 😅

picolino
15. júl 2009

Ahojte babule,
dnes je strasny hic...
.....po tom ako som bola u dokiho na vysetreni , ked sa rozplyval nad mojou maternicou a vajecnikom 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 , uz sme si nedavali pozor...Hoci mam ist este na krv - pocas menzesu, chce mat istotu , ze je vsetok ok...
Doki povedal, ked som bola na vysetreni , ze uz mam po ovulacii, potom sme si nedavali pozor, nie je mozne aby som otehotnela, zeee?????
Chcem ist este na tu krv a potgom uz mozem, dufam ze to bude coskoro 😕

vevoncek
16. júl 2009

sue aké krásne bruško 🙂 ja som myslela že tehu gate sú také čo majú v predu takú úpletovú látku a vzadu gumu hentaké by som sa bála že by mi boli rýchlo malé alebo že by mi padali.

tilly tak to ti závidím také nákupy aj ja by som išla nakupovať ale nemám za čo a nemám s kým a nemám ani kam tak asi ešte počkám

picolino ja si myslím že otehotnieť môžeš kedykoľvek počas cyklu ale jeden nikdy nevie ale ak by si aj bola tehotná tak sa netráp veď všetko je tak ako má byť ak máš byť tehotná tak budeš ak nie tak neskôr veď keď máš maternicu v poriadku a podľa mňa budeš mať aj krv uvidíš bola by sranda keby ti povedal že krv máš v poriadku a že si tehotná to by bolo super

tilly
16. júl 2009

noo nakupovať som bola sama, pôvodne som to ani nemala v pláne, ale bolo mi v robote strašne teplo a musela som sa aj tak odtrepať na druhý koniec BA a aupark bol po ceste, tak som sa tam na dve hodinky bola schladiť a za čo... hmmm, no bude to ťažké od jesene, teraz ideme zo zásob a ak sa nepredá do jesene dom, tak sme v pr... a mm bude musieť začať zas po nociach taxikarčiť, čo je hnusná robota ☹

sue250
16. júl 2009

vevon ja som mala s tym pasom take predtym ale tie su lepsie, inak kupila som ich an mmb u monicy a potom este jeden nohavice hnede ale s tym pasom z next od nejakej baby za 4eura a su bohovske manzel povedal ze ako nove. potrebujem nejake capri pacia sa mi v haM ale musim ist do ke dufam ze sa tam uz dostanem inak naco mi vela veci ked som stale doma)) zajtra idem k dokimu tak drzte palce, baby financou tiesnou trpime vsetci)) kedze cakame prve babo ja este nemam nic a treba mi vsetko moja kmotra ma chlapcov cize vecami mi moc nepomoze a aj tak porozdavala svagrinam takze potrebujem kocik, postielku a vsetko ostatne, budem nakupovat cez ten polsky obchod tam ma vyjde bodinko za 80sk a takisto vanicka za 80sk a su tam super ceny a potom este mam na mmb pod menom lugerka ona ma tiez bomba veci a ked od nej zoberies viac mas zlavu a ako som robila predbezny rozpocet co vsetko mi treba tak cca 1000eur, inak v polsku vyjde plienka 46centov a pampersky 44ks 6eur su tiez lacne aj kozmetika nivea cize kompletny nakup ale objednavat budem az v auguste pokial niesom v 32tt tak nie dodaju az domov moc sa mi nechce chodit po obchodoch)))

picolino
17. júl 2009

ahojte,
jeeej vevon to by bolo supeeer, ale moc tomu neverim ☹ ale uvidim, ked to bude mat prist, tak to pride...vcera sme boli pozriet svagra, maju male babatinko /5mesacne/, tak som ju stale natahovala ako macku 🙂 takaaa bola milenaaaa...... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

vevoncek
17. júl 2009

ahojte

tak finančne sme na tom asi všetky rovnako ja tiež ešte nemám nakúené nič ani pre mňa ani pre bábe veď pre bábo je skoro a ja sa ešte vtrepem do pôvodného oblečka ale najpohodlnejšie sú mi šaty a tepláky a kaďže som zatiaľ doma tak mi to stačí ale budem si časom musieť aj ja niečo kúpiť na seba.

sue a to čo si písala že si budeš obednávať z polska to cez akú stránku ja by som si tiež potom plienky aj niveu objednala z tadiaľ, lebo plienky aj normálne ale aj pampersky sú dosť drahé.Mňa ocino nahovára že pôjdeme do polska ale mne sa moc nechce radšej by som si objednala cez net a čo sa týka pohlavia no keby som mala chlapca tak asi nemusím nič kupovať ale ak bude dievčatko tak budeme musieť pokúpiť všetko, lebo všetci dookola majú chlapcov ale inak je to jedno či to bude chlapec alebo dievča 😀

sue250
17. júl 2009

www.dino.sklep.pl
donaska az do domu fakt baby porovnajte ceny vam to ukazuje aj cenu v zlotych aj v eurach ked na danu vec kliknete. kociky su lacne, vevon aj mna nahovaraju do polska na nakup ale v tej horucave vobec sa mi nechce a je to pohodlnejsie, aj ja sa citim najlepsie v teplakoch, dnes idem k dokimu tak teplakove kratasy a tricko sak nejdem na prehliadku)))) modnu myslim)))
co este na pl stranke vyjde lacno je ta avent odsavacka plus k tomu sterilizator, dve flase velke dve male plus nejake ochranne veci na bradavky cumliky u nas to stoji skoro tritisic a tam skoro o polovicu lacnejsie a mate vsetko v boxe.

picolino
18. júl 2009

AHOJTE BABULE,
chcem sa spytat ako presne ste si ratali plodne dni, resp. ovulaciu????ratali ste to od zaciatku spinenia, alebo az ked sa spustu mrcha/krv/????diiik moc za radu 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
...inak krasny vikend

lucialen
18. júl 2009

Ahoj Picolino, no ja krvacam hned prvy den, nemam najskor spinenie a az potom krv, ale ten jeden den myslim nevadi. Ved ovulku nemas kazdy mesiac ten isty den 🙂

vevoncek
18. júl 2009

ahojte sue ďakujem veľmi pekne za stránku veď je to super keď sa dá niekde ušetriť ja som bola tiež piatok u doktorky ale nič mi nerobila, len mi do karty napísala že je všetko o.k.a ako si ty dopadla?

ja som si dnes kupila tepláčky a ešte tiež také tiež krátke tepláčkové nohavice a tie sú teraz v takej horúčave super inak dnes sa vôbec necítim dobre už o 3 som sa zobudila a som bola hladná a celý deň ma bolí žalúdok

picolino ja som si merala bazálnu teplotu robila na nete graf a tam ti aj vyznačí kedy máš ovulku...

tilly
18. júl 2009

ja som dnes kúpila dupky v rakúsku 😀

evulik6
19. júl 2009

ahojte babulky moje zlateeeeeeeeeeeeeee....tak uz som tu...vcera vecer sme sa vratili z dovolenky a bolo tam uzasneeeeeee...ani domov sa mi nechcelo ist... jooooj, ale na druhej strane som rada ze sme doma, uz ste mi chybali, a aj toto nase hniezdocko mi chybalo trosku..predsa doma je doma... 😉

Co je tu nove? ako sa mate?

sue250
19. júl 2009

vevon ja som vcera bola v maxe nadavala jak pes, isli sme s mm na dobu ladovu a potom ze si nieco kupim nejake sortky nic v orsay nic, reserved nic kenvelo otras az v new yourkeri som si kupila teplakove capri nohavice a gatky v esotique tam su najlepsie ziadne tehu gatky ale sadnu ako uliate odporucam maju ich v takych baleniach 2ks farebne super a potom v hypertescu saty pekne stali len 14eur. a maju pekne topy v tescu baby chodte pozriet super material a vzadu maju gumku plus masla a krasne farby.
v new yourkeri mali aj pekne capri pas s gumou bielej farby ale pre tie ktore maju velkost po L mne trebalo uz XL a nemali. a maju aj dlhe nohavice hnede pekne s gumou ze si ju zohnete pod brusko. prisla som o pol desiatej unavena ako pes nohy ma boleli jak slak tak dnes odychujem 😉 u lekara vsetko v poho o dva tyzdne na diabetest.

vevoncek
19. júl 2009

evi ahooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj tak to ale rýchlo ubehlo teda vidíš ja som vedela že bude super dúfam že zajtra napíšeš aj detaily aj ste niečo pokúpili a aké bolo more a čo Davidko ako sa jemu páčilo vybláznil sa vo vodičke mali ste pekné počasie???

sue tak to si strávila super deň ja rada nakupujem ale samozrejme keď je čo niekedy idem celá natešená do mesta a nič tam nemajú a inokedy idem len tak ako doprovod a vtedy pokúpim všeličo. to je ale super že tam máte aspoň hentaké obchody lebo tu u nás nie sú také to by som musela do BA aby som mohla v takých obchodoch nakupovať ale niekde do iného mesta TN, ZA,MT...a to sa mne teraz keď som na PNke nedá ale za dva týždne mi končí PNka tak možno zbehneme na výlet len kým my zbehneme tak už ani nič nebudú mať ja už normálne uvažujem že si budem doma šiť ale moc sa mi nechce som lenivá čo vám budem hovoriť. Inak včera som mala super deň doobeda nákupy poobde sme boli vinšovať prišli sme až večer a dnes prišli zase mužovy vinšovať tak som celé doobedie upratovala a chystala a teraz sme sa boli trochu prevetrať a zajtra sa chystám umývať okná, lebo už ani nie je cez ne vidieť a to bude posledná krát potom už bude umývať okná manžel keď pôjdem do pôrodnice 😀

a ako ste strávili víkendík vy?

evulik6
19. júl 2009

veronika, pocasie bolo senzacneeeeeeeee, len sa mi pri dadkovi nedalo opalovat, tak len co som s nim bola pri vode a vo vode ale nevadi... A co sa tyka dadka, tak ten sa mora na zaciatku trosku bal, ale potom sa otukal a pacilo sa mu.... najviac sa mu pacilo ako sa mu na mokre nozky nalepil piesok a ten si potom chodil do vody zmyvat z noh...tak tam utekal hore dole ako taky baywatch man 😀 😀 😀
Narehotali sme sa na nooooom...och joj, dobre bolo...

V sobotu sme prisli o jednej, ubytovali nas a potom sme hned isli k moru... v nedelu sme boli na vylete v benatkach... to bolo super, isli sme tam takym motorovym clnom alebo co to bolo... super rychlo, a bolo to skveleee, voda na nas vzadu spliechala, no zazitok ako hrom... Bolo to sice trosku drahe, ale stalo to za to... dalsie dva dni sme boli v tom nasom meste, pri mori a v bazenoch a v stredu sme isli do ineho mestecka do aquaparku na cely den... tiez bolo super... no a potom sme boli zase u nas... v sobotu sme rano o deviatej vyrazili home, cesta bola trosku dlhsia ako sme cakali lebo v rakusku boli brutal zapchy, nieco tam robia s cestou a boli tam kolony, tak sme isli 9km usek asi hodinu a pol... potom este chvilku zapcha v BA, tiez kvoli ceste a potom sme konecne dorazili ... Tyzden bol celkom ok, myslela som ze to rychlejsie ubehne, ale islo to celkom fajn... uzili sme si tych 7 dni naplno... cele dni pri vode, vecer v meste, v lunaparku a tak po obchodikoch, na pizzu, na pohar atd... a spat sme isli okolo pol noci, az jednej v noci... takze dni sme mali dlheeee predlheee 😀

sue250
22. júl 2009

baby kde ste?

kodada
22. júl 2009

ahoj sue, ako?

vevoncek
22. júl 2009

no ja sem chodím pravidelne pozerať že čo kto popísal ale nejako sa vám nechce písať 😠

tilly
22. júl 2009

ja som si včera kúpila sandálky, neodolala som... 50€, skoro ma porazilo, mm to nesmie vedieť 😅

teraz som hovorila s kamoškou a ona sa pýtala, že ako sa má malá 😀 ja ešte neviem, čo to bude (popravde, je mi to úplne jedno) a moje okolie sa už háda, čo to bude, včera sa normálne skoro strhla susedská hádka o pohlavie môjho dieťaťa, no sranda, asi budem brať stávky 😀 😀 my sa ako susedia vieme teda dobre pohašteriť (v rámci srandy), hlavne keď sa hrá taká hra, že mafia sa to volá, tam sa háda, kto je mafián a kto komisár catani, no sranda je vždy 😀 😀 😀 😀 ja to zo zásady nehrám, ja by som sa vždy prezradila 😅

tilly
22. júl 2009

ozaj, ja neviem, čo ma ešte v tomto tehu čaká, ale pomaly raz do mesiaca som chorá, teraz sa mi vyhodil herpes a už aj afty v ústach, no na kolaps, bojím sa, či to nemá vplyv na bábo 😔

kodada
22. júl 2009

ahoj vevu, ako? mna v poslednom case strasne pali ta zaha, skoro kazdy vecer a tvrdne brucho, a to uplne hocikedy, hlavne ked sa po dlhsom case zdvihnem od prace ...

sue250
22. júl 2009

baby ja tiez chodim citat))) kodi kup si mnagnezium B6 ked ti tvrdne brucho davaj na to pozor mne uz prestalo, ak ti stvrdne viac ako 10x je to zle moze to mat zly vplyv na krcok. ja beriem magnezko dvakrat denne sama som si naordinovala potom som to povedala dokimu povedal ze ho mam brat. na zahu zvykaj citala som ze to zacne v 8m no tesim sa na to. ja idem na tyzden na ten diabetest a potom k dokimu tak len dufam ze vsetko ok, ved aj lezim nic sa mi nechce zlenivela som jak pes, spim do pol dvanastej ale pokial mozem spim lebo potom sa uz nevyspim)) tilly davaj pozor na herpesy.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre