Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

sue250
13. nov 2009

tillly blahozelam 🙂

adrikanatasa
13. nov 2009

sue a ty ako? Malinká sa má dobre? 😉

sue250
13. nov 2009

mame sa fajn len po nociach rycime od desiatej do druhej a je najeta prebalena proste chce byt na rukach mame uz 4kg. a sme strasne hlady vzdy papame po 2hod.

velvet26
13. nov 2009

hojte kocky,
tak dnes som bola na kontrole, robili mi zase sono, takze tie zbytky podla dr. su mensie a vraj skvapalneli, takze ide asi len o nejaku zostatkovu krv...povedal, ze by sa mi to malo vylucit pri menzesme...no v pondelok idem aj tak na dalsiu kontrolu, brali mi zas krv a dali injekciu ergometrinu na stahy maternice, nevyslo zo jmna aj tak nic, tak verim, ze to vyjde pri prvom menzese..tak sa mi trochu ulavilo..podla vsetkeho nebudem musiet ist na novu kyretaz.. 😉

velvet26
13. nov 2009

jeeej, to malo byt ahojte kocky...nie hojte.. 😉

mirip
13. nov 2009

sue už si zmeň pas ved 45tt to by si riadne prenášlala- 😀 😀 😀
my sme sa vážilio v utorok večer a máme 4520g 😵 😵 😵 😵

alicc
14. nov 2009

tilly gratulujem ku krásnemu bábätku. 🙂 🙂 🙂
všetkým ostatným držím palce. ja som tiež pred rokom zažila to isté ako vy a teraz čakáme bábo. zatial sú všetky výsledy ok tak dúfam, že to tak bude až do konca. 😀

kodada
14. nov 2009

ahojte, aj tatuska nam vcera porodila ...

Dovolte aby som sa vam predstavila, volam sa Ninka Brestovicova, moje miery su 2770 g a 49 cm. Na svet som prisla 13.11.2009 o 22:30.

Zelam vela zdravia Zuzi 😉

velvet26
14. nov 2009

baby, gratulujem k vasim babatkam..krasne... 🙂
naplna ma to nadejou, ze aj nam sa podari na druhykrat mat zdrave babatko.. 😉

sue250
14. nov 2009

a ako si to mam zmenit tilly?
tatuska blahozelam 😉

mirip
14. nov 2009

chod do nastavení hore a si zmen že nie si tt ale máš ledno dieťa 😉

tatuska gratulujem 😵 😵 😵

cukruska1920
14. nov 2009

sue....hore ako je nastavenie ..... 😉

sue250
15. nov 2009

dufam ze som t o dobre nastavila 😉

kodada
15. nov 2009

si sikulka sue 😉

evulik6
20. nov 2009

ahojte babulky moje... vidim ze to uz mate za sebou a tesite sa z malych uzlickov... 🙂...Vsetkym ktorym som este nestihla pogratulovat gratulujem a z celeho srdiecka zelam aby ste boli stale zdrave(y) a aby vam deturence robili v zivote iba radost... Cmuk vsetkym novopecenym mamickam a ich detickam ...drzte sa ...
Myslim na vas stale, aj ked sem nestiham chodit... chybate mi 🙂

michaelachanel
20. nov 2009

ahojte.......... nooo žiaľ patrím aj ja k Vám..... 13.11 v piatok som sa dozvedela (horší piatok 13teho ani nemohol byť), že musím podstúpiť zákrok, pretože podľa výpočtov som mala byť v 10tt, ale malé sa nevyvíjalo už dobre 3 týždne....maternicu som mala veľkú len na 5ty týždeň....tak som si pekne v pondelok nastúpila do nemocnice ☹ dnes som 4 dni po tom a je mi hrozne..neviem kde sa stala chyba....teraz som v Rakúsku, ale keď prídem domov čakajú ma vyšetrenia....aj histológiu by som mala mať hotovú, potom genetika........ dok. ma hneď oboznámil, že tieto vyšetrenia budem mať, že sa postará aby som všetko mala, aby vedel ako do budúcnosti....hrozne nás bolela s priateľom táto situácia celý víkend a ešte aj po zákroku sme plakali ako dážď....ale neviem kde berem tú silu....samozrejme je mi to lúto, niekedy vybehne aj slza, ale som silná aj keď sama neviem ako je to možné........... uvidím čo bude z výsledkov, dok. mi povedal, že pol roka musíme počkať....budem musieť.... priateľ chce potom skúsať až kým nám opäť očká nerožiaria, tak sa teším, že ho mám, že ma drží nad vodou a že to nekončí medzi nami, ale sme spolu, ľúbime sa..... po zákroku som mala hrozný pocit, že som na zahodenie.....ale je tu a ostal pri mne a som šťastná..... verím, že my všetky smutné dušičky sa dožijeme nášho šťastia....a ja Vám to všetkým želám....páááááááááááá 🙂 😉

mirka007
20. nov 2009

Ahoj maminky,snazilky ci buduce maminky 🙂
Chcem sa vas spytat jednu radu alebo nazor....
3 tyzdne dozadu som si robila asi 5 tehu testov,vsetky mi vysli pozitivne a boli na nich 2 vyrazne silne ciarky.
Potom som bola v nemocnici ,robili mi krvny test aj brali moc,tehu mi potvrdili.,na sone som zatial nebola.
Ale vcera a dnes som si urobila dalsie 2 testy ,len tak zo zvedavosti,ostali mi v sufliku reku spravim si ich.
A su na oboch sice 2 ciarky ale ta jedna je dost slabo vyrazna....som z toho znepokojena...
Ze ako je to mozne ze 3 tyzdne dozadu boli tie ciarky tak vyrazne jak slak a teraz ta jedna je slabo vidno...

Ale nemam ziadne bolesti alebo nieco take...myslite ze to moze byt priznak missed abort? :(

vedvies
20. nov 2009

mirka, mozno mali tie dva testy nizsiu citlivost. Ale ak nie, tak bez rychlo na kontrolu

nechcem ta znepokojovat, ale ja som sa vcera dozvedela, ze moje slabe ciarky znamenali MA

michaelachanel v skratke MCH moze byt? je mi to luto - presne takyto MA som zazila pred 3 rokmi, aj rovnake tyzdne aj vsetko - a bilo srdiecko predtym?
vcera to bol spontanny abort a nemusim ist na cistenie. Chcem ti len povedat, ze my sme vtedy pred 3 rokmi cakali 3 mrchy a 4. uz neprisla a splodili sme nasu Ninusku. Tiez mi hovorili, ze mame cakat pol roka, ale ja som sa na to citila skor. Si silna, takze ak sa budes na to citit, tak to skuste aj skor. A vobec nehladaj chybu v sebe, je to priroda, ktora mudro selektuje. Keby nam vyslo to prve tehu, tak dnes nemam Ninku a mozem ti povedat, ze vzdy som si svoju dcerku predstavovala presne takto. Je uzasna, i ked s posluchom je to horsie, ale je proste to najlepsie, co sme mohli spolu stvorit. Takze urcite si to svoje stasticko najdes a to vase vysnivane baby k vam isto najde cestu. Uvidis. 😉

mirka007
20. nov 2009

Ja sa dostanem k doktorovi az pondelok...ale v stredu som bola na krv a brali mi aj moc a nic mi tam nezistili....to by mi z toho zistili?
Co mam teraz robit...ak je to tak som nejako ohrozena aj ja?Mozem cakat do pondelka?

vedvies
20. nov 2009

mirka, ja som si robila testy 1 tyzden pred MA a ciarky boli slabe - asi uz vtedy sa nieco dialo...
myslim si, ze ked ti robili vysetrenie z krvi a mocu, tak museli vysku HCG poznat a keby bola mala, tak by to riesili, asi je na dany tt v poriadku ... tu citlivost testov nepoznas? a v kolkom si tt?

michaelachanel
20. nov 2009

vedvies.......
jasné môže byť skratka 🙂
neviem asi to srdiečko asi ani nebilo....chodím do Rakúska..pred odchodom mi robil sono a bolo tam vidieť pekne také niečo ako vajíčko, ktoré sa prijalo 🙂 keď som sa vrátila po 2 týždňoch domov hneď na ďalší deň som išla na sono..už vtedy som videla, že sa gyndošovi niečo nepozdáva, ale povedal mi nech prídem o týždeň, predtým než zase pôjdem do sveta. tak som aj išla a potvrdili sa obavy aj dok. a aj moje....bol tam ten vak, ale totál nič v ňom ☹ plakala som hrozne...keď mi vypisoval papiere podomnou bolo hádam more sĺz....takže si myslím, že asi nebolo ešte natoľko vyvinuté, žeby už malo srdiečko...možno aj preto ma to teraz až tak nebolí a mám toľko síl ísť ďalej...prišla som domov a priateľa som bila a povedala som mu, že ho nenávidím....jemine ako sme plakali..... ale držal ma, keď som padala do kolien od tej bolesti, ostal pri mne, chce skúsiť ďalej a dookola mi hovorí, alebo teraz píše keď som vo svete ako ma miluje...a ja jeho!!!! ďakujem Bohu za tú silu ale aj jemu...a ďakujem aj zato, že ho mááááááááááááááám 🙂 bude dobre HÁDAM!!!! DÚFAM!!!!!!!!!!!! MUSÍ 🙂

vedvies
20. nov 2009

MCH, ja som si prezila presne to iste ... bol viediet iba gestacny vacok, ale mimi nie. Bolo to o 2 tyzdne mensie ako malo byt. Dostala som na 10 dni lieky a potom som sa mala ukazat, ci rastieme. Lenze to som mala byt uz v 8tt a bola som v 5tt a srdiecko stale nebilo. Cakali sme do 10tt a ked sa rast nerozbehol a ani srdiecko nebolo, tak som isla na cistenie. Najhorsie na tom bolo to, ze to bolo den pred odletom na svadobnu cestu. Museli sme ju zrusit a prachy nam cestovka nechcela dat, lebo tehotenstvo bolo vynate z podmienok vracania penazi z dovodu choroby. Tak sme to našili na poistovnu a drahy sa dohodol s lekarom na brutalnej chorobe /infekcna brusna neviemco/ aj sme vybrali na to v lekarni lieky, aby to bolo vsetko ok. Krava v cestovke vedela, ze som tehu a nepovedala nam tuto dolezitu info. Vratili nam asi 85% prachov. Ale srdce ma bolelo rovnako...

mne doki vysvetloval, ze kazda zena sa rodi so svojimi vajickami a hold niektore su vadne, takisto ako aj spermie. Staci jedna rychla ale vadna a problem je na svete. Normalne teraz rozmyslam, ci tie rychle Y su viac vadne ako pomale ale zivotaschopne X. Totiz verim teorii, ze ked sexujes 2 dni pred ovulkou, tak rychle Y odumru skor ako pomale zivotaschopne X a narodi sa dievcatko, lebo tie X si na vajicko pockaju. No ked sexujes po ovulke, tak Y predbehnu X, najdu vajicko a bum, je to chlapec.

michaelachanel
21. nov 2009

vedvies...
ja som brala aj kyselinu listovú FEMIBION 800 ako mi ti dok. odporucil a vidíš...sám sa čudoval, že sa to aj napriek tomu stalo..... neviem prečo sa to potom stalo...jedno viem, už mi to nik a nič nevráti, tak musím hlavu hore a bojovať ďalej....je mi najsmutnejšie večer, keď idem spať...vtedy som zaspávala s rukou na brušku a teraz keď idem spať ruka Ti mi skĺzne a potom si poviem: ups už tu niesi, vybehne slzička....ale poviem si: ale budeš a ja sa budem tešiť....takže idem ďalej 🙂 aj môj priateľ bol taký rád, hladkal ma za brucho, keď som bola doma a keď som bola vo svete tak mi cmuky posielal na bruško a taaaak.... a teraz je všetko preč..... ALE NEPLAKAŤ!!!!BUDE to opäť!!!! 😉

toto mi môžeš vysvetliť aby som netreba blbosť...: vcera to bol spontanny abort a nemusim ist na cistenie. (zo sa stalo teraz?)

tak pred dovolenkou to tiež nebola príjemná udalosť 😉 ale verím, že bude mne, TEBE a hlavne všetkým dobre, či u tým čo sa snažia, alebo už májú svoje srdiečka pri sebe!!!!!!!!!!!!!!!!!! PO KEŽDEJ BÚRKE PRÍDE SLNIEČKO 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 pfuuuuuj, pfuuuuj, pfuuuuj VŠETKÝM!!!!! 🙂

možno aj my budeme skorej skúšať, ale chcem aby sa mi naozaj urobili všetky možné vyšetrenia..nech viem, kde sa stala chyba..ak to ovšem zistia...

Ďakujem Vám, TEBE a prajem pekný dník 🙂

mirka007
21. nov 2009

Som v 6 tt...
Ale citim sa dobre ,nemam ziadne bolesti ani spinenie lebo co.
Nerozumiem tomu.Tehu mi potvrdili aj z krvi aj z mocu ale na sono som zatial nebola.
A to mi brali krv teraz v stredu,tak keby sa im daco nezdalo by povedali...
Ale nemala som si ani davat tie dalsie testy,len vymyslam ako male decko a potom si namyslam :(

erikasadek
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lili136
17. dec 2009

ahojte baby..
nejak nám to tu utíchlo. čo je na jednej strane dobre, lebo asi nemáme žiadne nové "členky".....

ale nemáme aj nejaké nové tehulky?? nebudú nejaké pekné dvojčiarkové darčeky pod vianočným stromčekom?? 🙂 🙂

sue250
18. dec 2009

baby vsetkym krasne sviatky. my sa mame fajn trosku sme boli chory. Dufam ze niektorej sa podari dostat najkrajsi vianocny darcek!!!

tilly
18. dec 2009

ahojte, ako?

inak, ja som mala pred piatimi rokmi (bože už je to 5 rokov...) krásny vianočný darček, 22.12. som si našla // a bol z toho dominik 😉

takže držím palce, aby aj tu mal niekto také krásne vianoce 😉

marion
23. dec 2009

Ahojte všetky mamičky, snažilky a čakateľky....prajem Vám krásne, pokojné sviatky a veľa darčekov...a samozrejme úspešný vstup do nového roka 2010 😀 😀 😀

kodada
23. dec 2009

Krasne sviatky vsetkym babulky, nech je buduci rok uspesny pre vsetkych 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre