Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

kodada
12. feb 2009

budem sa tesit, urcite potom daj vediet 😉 ukazem ti zvolenske obchody 😀 😀 😀

tatuska1
12. feb 2009

jasne tak to ti dam vediet manza mi da karticku a jedem 😀

kodada
12. feb 2009

ale ja chodim len po cinanoch, tam sa kartou neda platit ... teda myslim 😉

kodada
12. feb 2009

on pojde zarabat peniazky a ty minat 😀 😀 😀

sue250
12. feb 2009

caute baby dik, zatial MS neprisla sem tam bolest ako na MS? teste dnes obe ciarky rovnake farby ale k lekarke idem az posledny februarovy ked budem v 7tt uz aj bude vidiet na utz srdiecko, ale teraz budem kontrovat seba od zaciatku, hned sa objednam do ke ku dankovcikovi na screening v 1 trimestri. nic nepodcenim. takze baby dufam ze do buduceho roka budeme vsetky tehu. 🙂 🙂 🙂 tatuska ty si z KE?

tilly
12. feb 2009

teda baby, tu sa tehotnie 😀 dobreeee... gratulujem

ja som dnes tiež celkom ždímala kreditku, 72€ v adidase, 35€ v kníhkupectve... a to som sa krotila a rýchlo utekala do roboty, keby som bola dlhšie... ajajajajajaj... ale kúpila som svetovúúú súpravičku futbalovú adidas malému, to bude nadšený, len dúfam, že mu to nebude malé, lebo ma porazí... nemali väčšie...

ninuska8
12. feb 2009

ahoj kody, mam na teba otazocku...sledovala som tvoj vitazny graf 🙂 scem sa spytat to ovulku si mala akoze ked si mala tych 37,2 - 25.1. ci skor, ked si mala tych 36,8. Len chcem vediet ci si nahodou pri tej teplote nad tridsat sedem nebola uz tehu.
Pytam sa lebo ja som mala ovulku v pondelok mala som 36,8, pred tym som mala ciry hlien a tak, proste som ju citila a dnes, som sa presne v tom istom case namerala 37,1, nie som chora ani nic, len mam pocit ze som tehu....lebo taku vysoku teplotu som este nemala, ale neviem ci to stupne hned po "moznom" oplodneni...
dakujem za odpoved a drz sa tehulko 😉

mirip
12. feb 2009

nie po opldnení teplota nestúpne teplota stúpne po ovulke 🙂

kodada
12. feb 2009

ninus podla vsetkych priznakov som ju mala asi okolo 21., doktor mi teraz nepovedal ako dlho som tehu, ale max. 4 tt ratam, aj biely hlien so mala, teplota sa ti drzi vyssie po ovulke

ninuska8
12. feb 2009

ahaaa, tak to bude asi tym...ja som myslela ze vysoka je po ovulke len taky jeden dnik a ze potom ide dost dole, ale asi sa moze drzat aj dlhsie, kedze si aj tak nie je nikto isty kedy ju presne ma...ok diki źa odpovede

tatuska1
12. feb 2009

sue ahoj ano som z KE vlastne blizko Ke 15km vzdialena dedinka

tatuska1
12. feb 2009

kde ste vsetky??????????hmmmmmmm??????????, 🙂

mirip
12. feb 2009

ja som tu tatuska 😉

tatuska1
12. feb 2009

tu si no aspon ze jedna

tatuska1
12. feb 2009

🙂

tatuska1
12. feb 2009

no kde si ze nic nepises ☹

mirip
12. feb 2009

som tu, čo chceš vedieť 🙂

vevoncek
13. feb 2009

dobré ránko

evi tak ty ešte deň ja ešte dva no to som zvedavá mňa stále bolí brucho dokonca som bola včera taká podráždená že som na každého len krik robila všetci sa čudovali manže som si skoro pohnevala ale on už asi vedel že čo sa deje tak netýril zbytočne večer sme si otvorili vínko(dávala som ho do varenia)ani som nestihla variť ani dopiecť koláč, lebo v kuchyni sa nedalo vôbec hýbať všetko som mala zatrepané a zaprášené

konečne je už piatok

včera mi mamina aj so sestrou rozprávali že už by som mala mať konečne dieťa som si len tak myslela keby vedeli že už som bola tehotná

vevoncek
13. feb 2009

čo je to ten screening ? už som to počula ale netuším čo to je

kodada
13. feb 2009

bre ranko .... screening je presvetlovanie sije plodu, okolo 12 tt, ci nema napr. downov syndrom

vevoncek
13. feb 2009

ahá a ja že od kadiaľmi je to také známe 😀

mne šéf doniesol teraz také letáky o biorezonančnom počítačovom vyšetrení stavu organizmu vizerá to byť celkom zaujímavé ale je to dosť drahé keby to nebolo také drahé určite by som sa nechala na to nahovoriť len bohie aké to je či je to naozaj také ako to tam píšu lebo zatiaľ mám dojem ako keby si šéf len zákazky naháňal

lenže viem že nie som úplne zdravá včera som akurát ocinovy hovorila že ma bolí pri srdci že tam mám taký pocit ako keby mi zvieralo srdce a on mi hneď začal dávať otazky a asi nemám niečo v poriadku so žalúdkom on mal asi to isté a doktori si mysleli že má nábeh na infarkt

ja by som tak veľmi chcela keby som sa úplne super cítila, lebo chcela by som aby som nemala zdravotné problémy keď budem tehu

sue250
13. feb 2009

screening chod na www.3dultrazvuk.sk a tam je vsetko popisane, meria rucicky, nozicky a hlavne siju ci nema nejake postihnutie plod. kodada ja som asi 45km od ke smerom na Krompachy. inak baby mna boli brucho ako na MS mam strach je to normalne, boli potom sa ukludni a zas. bojim sa ze to pride. ☹

evulik6
13. feb 2009

ahojte babenky.... tak mrcha uz dorazila....vcera vecer okolo 20tej...ked sme prisli zo ZA.... 😒 Tak prekvapko pre manzela nevyslo, ale nevadi... vymyslim nieco ine...heh... Mozno je to aj lepsie, lebo mam ist o mesiac na sono srdca, a aj kardiolog mi hovoril ze mam este s babom pockat aspon do toho sona... tak som celkom aj rada.

vevoncek
13. feb 2009

no ja mám tiež také mrchovské príznaky stále jem sladké bolí ma brucho prsia trochu a som nervózna

ale sue neboj to aj v tehotenstve pobolieva bruško ja si to ešte živo pamätám ako som chodila stále na WC že prišla mrcha neprišla hlavne buď v pohode aby si neublížila bábu keď budeš nerózna všetko tak ako má byť neboj po čase to prejde to ťa bolí lebo sa ti maternica rozťahuje

evulik6
13. feb 2009

sue250, to ze ta boli brucho ako keby si mala dostat mrchu to je normalne...ale nemas to sustavne, nie? Mna to bolelo vzdy akokeby som mala dostat, potom nic a tak na striedacku... 😉 Neboj sa... to sa deju teraz zmeny v tvojom tele...ale ak mas velky strach tak chod k dokimu...budes kludnejsia... 🙂

vevoncek
13. feb 2009

evi tak ma mrzí že nie si tehu ale zároveň ti gratulujem aspoň absolvuješ sono a môžete sa vrhnúť do toho naplno
ja tiež určite nie som tehu takže sa môžeme vrhnúť do toho spoločne tak to je super že už vieš na čom si a že prišla skôr aspoň skôr aj odíde ja ešte stále čakám a už by som ju chcela mať za sebou, lebo od 23.2 sa chceme začať snažiť naplno a to je už za týždeň

vevoncek
13. feb 2009

evi a ako bolo v Žiline?

vevoncek
13. feb 2009

evi a ty máš problémy so srdcom či to len tak preventivne ideš?

cukruska1920
13. feb 2009

Ahojte 😵 😵 😵 😵 😵

evulik6
13. feb 2009

bolo super... noo boli sme ale iba v Maxe a v mcdonalde s detmi... ale bolo dobre... cestou domov sme sa trosku posmykali v aute, som sa aj bala...jeden debil nas predbehoval pred zakrutou na takej dodavke a potom ho pekne otocilo, nastastie sa neprevratil ...a my vsetci (dve auta) sme sa tam potom smykali, vselijako vyhybali aby sme jeden do druheho nebuchli... ale dopadlo to dobre, nasi chlapi to zvladli... 😉

NOooo ono je to na dlhsie s tym srdcom ale pokusim sa ti to strucne napisat...Vsetko to zacalo tym ze som sa prihlasila do autoskoly... no a musela som na preventivku...tam sa dokine nezdala moja stitna zlaza, ze je nejaka zvacsena, tak ma poslala na sono...tam mi zistili dve cysti...vies si predstavit ten strach ked mi to povedali.. potom ma dokina poslala k odbornikovi...endokrinologovi a ten povedal ze to mam dobre, ze funkcia SZ je ok, tie cysty ani nie su normalne cysty ze len taky akoby zaciatok... je to strasne malinke, nastastie... no a robili mi EKG a to som mala zle...no nie velmi zle ale ze na moj vek by take nieco neocakaval...tak som sa dostala ku kardiologovi, robili mi ekg znovu a ze nie je to taky strasny nalez, ze nieco ako s tou SZ ale ze mam prist 11.3.na sono srdca... a pytala som sa ze ci by to mohol byt problem keby otehotniem... povedal ze si mysli ze nie, ale ze mam aspon do toho sona pockat... takze tak... zrejme budem mat casom arytmiu alebo co... moja mamina ma tiez, asi som to zdedila... ja mam cely chorobopis po nej... 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre