Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

vevoncek
2. mar 2009

vieš väčšinou keď máš problémy s tým že sa ti robia pupáky tak asi máš niečo so žalúdkom ja som užívala nejaké len neviem názov pozriem na nete a potom ti napíšem

vevoncek
2. mar 2009

kodi ty to máš teraz horšie že si tehu a nemôžeš mu spraviť to isté nech si uvedomí aj on a nech sa aj on trochu bojí

kodada
2. mar 2009

neviem, musim si vymysliet nieco k tomu adekvatne, ale oko za oko neuznavam

vevoncek
2. mar 2009

aspi tak volalo sa to denoxinal

ela304
2. mar 2009

kody a ako ti je inak? Unava, nevolno?ci nic?

vevoncek
2. mar 2009

to nie je oko za oko to je len taká ukážka že ti to bolo nepríjemné a že si sa bála o neho atď, lebo chlap pokiaľ to necíti tak nevie ako sa cítiš ty vieš ? Lebo chlapi sú z marsu

kodada
2. mar 2009

eli len unava, ale staci, od piatku som poriadne nespala ;-/
teraz som skusila nieco nove s kamaratom z Ciech - meditaciu cez internet, snazi sa ulahcit mojej dusi, pohladit ju, ocistit telo od zlej energie ... asi mi zacina hrabat, niekdy som na nieco take nebola 😀

aspinka
2. mar 2009

cukru ked ty chces vidiet vsetke cierne na bielom skoda ze si sa do toho mikroskopu nemohla kuknut ty 😀
vevoncek vdaka kuknem co to je !
Baby ja idem aj nieco robit prasatu vycistit byt upratat!!!

cukruska1920
2. mar 2009

kodi.... no uvidime...kedy sa podari... ale aspon viem nacom som

vevoncek
2. mar 2009

aspi nemáš za čo hlavne aby ti to pomohlo

kodada
2. mar 2009

aspinka prasatu vycistit?

cukruska1920
2. mar 2009

aspi...ani som po tom netuzila....na sone by som aj tak nic nevidela...ja som skoro nevidela ani babo ked som bola tehotna...az ked mi to ukazala..... inak dnes som asi 14DC tak uz sa ovu bliiizi

evulik6
2. mar 2009

caute, tak uz som tu zase... 😀 za nejaku hodku by mal prist uz muzik z prace... dnes ma kratky dnik, tak ho s daduskom cakame na pc...maly pozera detske pesnicky tu pri mne na nete a spieva a tancuje.... 😀 😀 😀

evulik6
2. mar 2009

cukrus, takze ovulka sa blizi? no tak dnes bude tutu mutu? nie??? 🙂

aspinka
2. mar 2009

morskemu prasatu to si na mna vymyslela tatinko a mala no tak uz mal klientku spinavu fakt jak cune! Baby ja som vadna ja furt placem za muzom mala tu na mna kuka ze co mi je! Ma tu utesuje neboj tatinko sa vrati a budeme si volat cez telefon. Ja som fakt neni normalne ale to dnes sa budem lutovat a zajtra uz bude dobre 😔

evulik6
2. mar 2009

aspinka, nie si vadna, ja som bola taka ista ked muz odchadzal...nastastie uz robi tu v PD tak je fajn... aj ked je do vecera kazdy den v robote ale aspon vecer chodi domov 🙂

aspinka
2. mar 2009

No ja obdivujem zeny co maju muzov na tyzdnovkach alebo kamionistov my sme teraz po 6 rokoch prvy krat na takto dlhsie od seba a ja som ho rano skoro nepustila furt nanho myslim a chyba mi 😖 uz aj mala sa mi smeje 🙄

tilly
2. mar 2009

ja čakám zajtra mrchu, už ju cítim vyše týždňa hnusobu jednu

aspinka
2. mar 2009

tilly takze nam pride narovnako 😉

tilly
2. mar 2009

fakt? len škoda, že príde 😀 zas som sa dnes prehrabávala v detských veciach, tak by som zas bábo chcela, hrúza so mnou, neviem, čo chcem 😀

kodada
2. mar 2009

jaj morciatku, mne zdochlo 1.1. 😢 teraz zajacica ... este kto vie co ma caka

aspinka
2. mar 2009

kodada ber to tak ze umrtia mas tento rok uz za sebou takze uz ta caka len to dobre, baby ja upratujem periem upratujem prevliekam postelne...

vevoncek
2. mar 2009

aj ja som tu trochu som si musela zdriemnuť, lebo som bola oťapená

aspi ja keď som sa zoznámila s mojim mužom sme boli asi 2 mesiace spolu a potom išiel na vojnu a potom keď prišiel bol asi pol roka doma a išiel do Nemecka a mňa sa ani nič nepýtal ani mi nič nepovedal len mi zavolal keď už to bolo všetko vybavené (ja som bola vtedy s rodičmi v Nenecku u rodiny) a muž tam mal takú robotu že nie týždňovky ale 3 mesiace sme sa nevideli potom sme sa videli na týždeň niekedy len na víkend a takto sme žili 3 roky ja som za ním chodila kedy sa mi dalo ale keďže som študovala na vysokej tak sa mi nedalo vždy. Bolo to strašné obdobie ale máme ho za sebou tak som rada a veľmi to zocelilo náš vzťah a teraz som rada že sme stále spolu

vevoncek
2. mar 2009

tiež som prerevala veľa a hlavne kôli tomu že som tu nemala nikoho komu by som sa mohla vyrozprávať a by ma v tej dobe chápal

evulik6
2. mar 2009

ahoj vevon, oddychnuta? ja som trosku upratala a som tu...pozeram co nove 🙂

vevoncek
2. mar 2009

oddychnutá až veľmi už mám preležaniny ale už to nejako vydržím

evulik6
2. mar 2009

ano??? ja som si tiez hodinku zdriemla...cela rodinka sme spali 🙂

tatuska1
2. mar 2009

ahojte babule ako sa mame ja som utahana jjak kon z toho statia ale bol novy tovar jaj nove handy 😀

evulik6
2. mar 2009

ahoj tatus...ja som dnes cely den nejaka znicena, nic sa mi nechcelo 😒

tatuska1
3. mar 2009

no ahojte tak ja som dnes prva no toto 😀 vonku je nadherne az sa mi vsetko chce ked je tak slnecno 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre