Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

ela304
3. mar 2009

ahojte, aj ja vitam novu tehulku adriku. Ja som tiez mala druhy MA v oktobri, ale minulu jesen toho bolo dost, tak ako je teraz vela oktobroviek 🙂 🙂 🙂 🙂

mimkaa10
3. mar 2009

🙂

ela304
3. mar 2009

ahoj mimka,teba som tu ties este nevidela?Ci ano?? 🙂 🙂 🙂

ela304
3. mar 2009

kodada, aky si mala den? Mangel seka dobrotu?

Mirip, ja si tiez picham injekcie, Clexane. aj ty mas modriny po nich?

adrikanatasa
3. mar 2009

ahoj ela, ďakuem za privítanie 😉 vidím že tých jesenných bábatiek bude kopa 🙂

ela304
3. mar 2009

no pribudlo nas riadne. Dufajme ze vsetky dobre dopadneme. Pozeram, ze uz mas doma jeden maly poklad tak teraz bude sestricka?

kodada
3. mar 2009

ahoj eli, no dnes sme si to vydiskutovali, verim ze uz bude dobre ... inak vsetkoOK, aj v praci, sefovci su na dovolenke mimo SR, tak sa trochu flakam ... ale pst
mimka ani mi sme sa este asi nestretli ani tu, ani v oktobrovkach, teda viaej

adrikanatasa
3. mar 2009

bodaj by si si tipla správne 🙂 fakt by so veľmi chcela dievčatko ale necháme sa prekvapiť 😎 podľa toho čínskeho kalendára plodnosti to vychádza. Ale ten je spoľahlivý asi tak ako počasie 😀

ela304
3. mar 2009

tak to je dobre, ze ste sa s manzelom udobrili. Teraz je to len na nom, aby si ziskal v tomto spät tvoju dôveru. Ako si na tom s PN, ostavas v robote?

kodada
3. mar 2009

to ukaze cas ci vyuzije tuto sancu, povedala som mu ze je posledna ...
asi pojdem na PN, mam cas na rozmyslenie do 23, kedy idem na kontrolu, ale asi pojdem ... uvidim, budem o musiet nejak zahrat na dokyho, kedze mi nic nie je 😉
adrika aj ja by som mala mat podla toho kalendara dievcatko, aj by som ho chcela,vsak uvidime v oktobri

adrikanatasa
3. mar 2009

kodada to uvidíme asi aj skôr. Teda doktor to uvidí lebo ja na tých sono obrázkoch nevidím nič 😅 v každom prípade by som ja nevydržala až do pôrodu 🙂 Pri malom mi to povedali už v 19tom alebo 20 týždni, tak nejak.

kodada
3. mar 2009

no ale ak to bude hanblive dievcatko, zistime to mozno az na sale 😀 ale urcite by som nechcela cakat tak dlho

adrikanatasa
3. mar 2009

no dovidenia 😀 žeby sme boli práve my tie smoliarky, ktorých deti si schovávajú pohlavie? 😀

kodada
3. mar 2009

no ja som mala patrit do majoviek 2009, niektore baby su uz aj v 30 tt a este nevedia pohlavie

adrikanatasa
3. mar 2009

aj ja som mala mať termín 04.03.09.. no čo už.. ideme si pozrieť ordináciu, možno sa niečo nové dozvieme 😀 zatiaľ ahojte

evulik6
3. mar 2009

ahojte...tak som vas prisla kuk co je nove...vitam novych clenov klubu 😀 ...a gratulujem k tehotenstvu...tak potichucky, oki? 😉

kody, som rada ze ste si to s mm vyjasnili, dufam ze uz bude len dobre... 😵

adrika, ja som si pri prvom tiez nikdy nepomyslela ze co vsetko sa moze stat... teraz to uz viem a dufam ze buduce teho bude ok...verim tomu... 🙂

evulik6
3. mar 2009

aj ja idem kuken ordinaciu...tak krasny vecer babenky... a dobru nocku zelam 🙂

kodada
3. mar 2009

ja neviem co kukat, ordinaciu nepozeravame ... tak zatial pekny vecer

tatuska1
3. mar 2009

ahojte baby no mala som co citat aj ja vitam nove babule!!!!!!!§§§§kody aj ja so rada ze uz ste sa s muzickom ako tak udobrili.vsetky idete pozerat ordinaciu????????,,hmmm tak pekny vecer pa,pa 😎

tatuska1
3. mar 2009

kody tu si??????ani ja nekukam ordinejsn 😀 trosku sa tu na nete pohrabem a idem do periinnnnnnnnnnnnnnnn 😅

kodada
3. mar 2009

tu som tatu, kukam JOJ-ku

evulik6
4. mar 2009

dobre ranko babulky... ako sa dnes mame??? 🙂

kodada
4. mar 2009

dobre ranko evulik .... tak ja hlasim prve tehu grckanie 😝 po prichode do prace siel zeleny cajik zo mna vonku

adrikanatasa
4. mar 2009

dobré ránko, len odskočím k Vám a letím pracovať. Ahoj evulík, máme sa chvalabohu tak ako včera a nič sa našťastie nezmenilo 🙂 Ja totiž teraz tŕpnem pri každej návšteve wc, len nech nevidím krv 😅

evulik6
4. mar 2009

kody, nooo tak uz to zacalo co?? Dufam, ze ta to grckanie nebude dlho drzat...mna to drzalo mesiac, beee, neprajem nikomu 😉

adrika, chapem ako musis trpnut pri navsteve wc...mna to tiez caka...

jooooooooooj tak vam drzim palce nech to dobre dopadne 😵 😵 😵

tatuska1
4. mar 2009

ahojte babulienky dobre ranko?????????kody no uz je to tu grckanie no neva hadam to nebude zakazdym ked nieco spapkas!!!!!!!!! 🙂 evulik ahoojjjjj 😉

evulik6
4. mar 2009

ahoj tatuuus... no co aka dnes bola teplotka? ja mam stale tu istu...nechapem, este som u nikoho nevidela takuto rovinu 😀

tatuska1
4. mar 2009

co inac robkate s drobcom???????uz ste papali?????ja si idem urobit zivotabudic kaaaaaaaaaaavvvvuuuuuuuuuuuuuuu a daco schrumnut 😀 dnes je u nas otrasne zamraceno to sa bude dnes robit jak mechom udrete 😀

kodada
4. mar 2009

myslim ze to bolo len koli tomu, ze som ten caj vypila rychlo, lebo ma uz pred domom cakali kolegovci ... dufam ze sa to nebude casto opakovat
adrika, toho strachu sa uz asi nezbavime nikdy ... ale mysli pozitivne, malicke to citi
tatu konecne aj do KE prisli mraky? u nas uz rano aj mrholilo

tilly
4. mar 2009

babyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy, piata mrcha nedošla a dnes ráno // 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 síce trošku slabšia tá druhá, ale je tam!!!!

teda, šíri sa to tu ako náááákazaaaa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre