Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

vevoncek
8. mar 2009

cukruška balkánsky plameň je jeden recept čo som dnes robila na obed

to že si nervózna je normálne to by bola asi každá z nás nervózna ja som veľa krát už chcela zmeniť zamestnanie ale zakaždým do toho niečo prišlo a samozrejme že tu bol aj strach z nového takže ťa úplne chápem a preto ti ja amyslím že nie len ja ale aj ostatné babenky budeme držať päste potom nás informuj ako bolo 1. deň v robote veľmi som zvedavá 😉

vevoncek
9. mar 2009

Dobré ránko tak ja tu už straším 🙂

kodada
9. mar 2009

ahoj vevu

skybaby
9. mar 2009

dobre rano babulky 🙂
cukrus zelam skvele prvy den v novej praci, urcite to dopadne dobre 😉
ja mam dnes roboty vyse hlavy ale obcas sa ukazem 😀

tatuska1
9. mar 2009

ahojt babulky zlate 🙂 ako sa mame dnes???????

vevoncek
9. mar 2009

ahojte už som si myslela že dnes budem sama u nás je také hnusné počasie že asi budem mať depku

včera som nemohla zaspať som bola zvyknutá byť dlho hore a som sa bála že sa mi nebude chcieť vstávať tak som pre istotu celú noc nespala o 11 hovorím mužovy nech ma niečím ovalí aby som zaspala potom o hodinu mi muž hovorí že či sa nejdeme prejsť do Tesca už sme mali z toho kovbojku

baby neviete ako si mám vyrátať kedy mám ovulku ja som si to zadala do tej tabulky ale nejako mi to tam divne ukazuje dva termíny 😅 mala som teraz 37dc tak rátam že aj teraz budem mať taký ale mám pocit že som ovulku ešte nemala

tatuska1
9. mar 2009

no ja ti neporadim ja mam tiez kalendar tak ja podla toho co mi kody poradila.

tatuska1
9. mar 2009

kody ahooooj tu si???

tilly
9. mar 2009

bré ránko... také hnusné depkošské počasie 😠

tatuska1
9. mar 2009

hej mate depku ja sa cudujem ze mna dnes hlavka neboli a dufam ze ani nebude. 😀

tatuska1
9. mar 2009

ani evulik tu este nieje?????????????

adrikanatasa
9. mar 2009

čaute kočky, tak som naspať u Vás, teda aj som aj nie som. Po augustovom MA som v sobotu absolvovala spontánny potrat ☹

kodada
9. mar 2009

som tu babulky, len sa mi dnes vratilo sefstvo z dovolenky ... a hned ma sefka na rano zdrbala 😠 spravila som to co mi kazala a je to zle ... skazila mi naladu

kodada
9. mar 2009

adrika to mi je velmi luto ... cize to krvacanie neprestalo ... skoro mi slzy vyhrkli

adrikanatasa
9. mar 2009

ahoj kodada veru neprestalo, v sobotu sa to veľmi zhoršilo, hneď ma brali na sálu... je to strašné , teraz som prišla z nemocnice.

vevoncek
9. mar 2009

adrika moc ma to mrzí ale asi nebolo niečo v poriadku ale má to svoje pozitívum nemusíš 3 mesiace čakať môžete pokračovať v snažení a možno sa podarí hneď na prvý krát veľa babám sa to tak podarilo že potratili a hneď aj otehotneli do tretice to určite výjde držím ti moc päste

tatuska1
9. mar 2009

adrika je mi to luto ja nemam slov proste velka nespravodlivost. ☹

adrikanatasa
9. mar 2009

vevonček práve že mi kázali čakať pol roka, veď mi robili kyret, neviem či bol potrebný ale nakoľko topoľčianska nemocnica má toho na rováši dosť tak asi nechceli nič zanedbať. Aj tak ďakujem, ja viem že do tretice sa to určite podarí 😔

tatuska1
9. mar 2009

adri vsetkym skoro kazali cakat pol roka a necakame ked budes v poriadku ked sa zahoji tak urcite mozte.

adrikanatasa
9. mar 2009

tatuška dík, je to strašné ale na druhej strane v nemocnici si tiež vypočuješ také príbehy že potom tie tvoje sa ti zdajú banálne..

vevoncek
9. mar 2009

no pol roka by som asi nečakala možno mesiac hej ale pol roka nie skús si prečítať tému tehotná po potrate mne tá téma dodala pozitívne myslenie ale je to hrozné také baby čo by boli dobré maminy im nie je dopriate musia si toho veľa vytrpieť a niektoré sa len obtrú o trenky a už sú tehu a ani sa nevedia starať o svoje deti

tatuska1
9. mar 2009

viem ale ked to tak boli ked sa to stane tebe a hoci si povies ze su aj horsie.ale mas doma chrobacika ktory ti to pomoze ako tak zniest a potom sa posnazite a uvidis uz vsetko bude dobre. 🙂

tatuska1
9. mar 2009

to s tymi trenkami je stare ale dobre 😀 vevon

adrikanatasa
9. mar 2009

vevonček určite sa dám nakomplet vyšetriť aby som si bola sto percentne istá že je všetko o.k. ale poviem ti že keď to prežiješ 2krát za pol roka tak už máš strašný strach a ja viem že to tak ľahko neprekonám.. po augustovom MA som čakal pol roka a k čomu to bolo? keď sa má stať zle tak sa stane..

vevoncek
9. mar 2009

nie sú banálne každá žena tie svoje problémy veľmi prežíva a väčšinou kážu 3 cykly ale podľa mňa keď vydržíš po MA dva úplne stačí veď keď je telo vysporiadané s tým čo sa stalo žena znovu otehotnie a keď je spontánny potrat tak možno aj skôr otehotnie

tilly
9. mar 2009

adri 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢
tak to už nie je sranda, budú ti robiť aj nejaké vyšetrenia?

adrikanatasa
9. mar 2009

veru to s tými trenkami nemá chybu 🙂 a predstavte si že v piatok v Topolčianskej nemocnici 21 ročná nechala bábatko, podpísala papiere a zmizla. Zdavý chlapček... tak kde je spravodlivosť??

vevoncek
9. mar 2009

adrika ja si tiež myslím že by ťa mali poriadne vyšetriť a treba sa vrhnúť do toho keď budeš v psychickej pohode a keď ti aj doktori povedia že si po fyzickej stránke o.k. je to ťažké keby sa to mne stalo 2x tak by som si asi najskôr riadne porevala poľutovala sa a určite by mi to tretí krát nebolo jedno je to veľmi ťažké ale musíš trvať na tom nech ti porobia nejaké vyšetrenia, lebo dva krát za pol roka to je už trochu podozrivé ja viem že toto nie je moc utešujúce ale ja by som asi mala také pocity veď ja som bola tehu a nebola som v poriadku a kôli tomu som aj potratila a teraz čakám na výsledky a dúfam že budú dobré a budeme to môcť skúsiť 2x

adrikanatasa
9. mar 2009

čau tilly určite áno mám dobrého gynekológa, včera prišiel za mnou do nemocnice ma hladkal po vlasoch videla som na ňom že mu to bolo ľúto a povedal že mám za ním v stredu prísť že s tým niečo urobíme.. tak uvidíme čo so mnou spraví. Ale asi klasika, imunológia, infektológia ako aj v tom auguste

tilly
9. mar 2009

adrika a aj si cítila, že niečo nie je OK? myslím ešte pred tým krvácaním... ja som pri MA vedela, že to nebude OK, teraz necítim nič, preto sa bojím, či to nebude znova...

mne to tak príde, že po tom prvom MA sú už len problémy... som tu čítala koľko kočiek malo viac MA, alebo MA a potom spontánny potrat...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre