Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

evulik6
16. mar 2009

ahojte, ja som bola s malym vonku, potom sme papali, hrali sa a potom sme boli u mojich rodicov ...maly isiel buvat uz o osmej, tak som si pozrela panelak a teraz uz ide webmaster tak idem pozriet a pojdem hajat...

vevon dakujem za pripomenutie, urcite by som zabudla... neviem ci vydrzim pozerat az do konca, ale aspon kusok, uvidim ako ma to zaujme

tak dobru noc babulky...zajtra 😉

vevoncek
17. mar 2009

dobré ránko

evi aj ja som bola v Necpaloch 🙂 asi do takej piatej potom sme išli ku mne aj so sestrou a taká som bola nejaká zmordovaná že som zaspala už keď bol kutyl sro potom ma muž zobudil, lebo bol na PC a zase neviem ako som zaspala 😀

tatuska1
17. mar 2009

ahojte bebulienocky dobre ranecko sa praje 😀

kodada
17. mar 2009

ahojte babulky
eli, drzim palce na kontrole 😉

ja som sa zas dnes poriadne nevyspala, najprv potreboval ist pes o polnoci von, rano vstaval mm o 5,20 zbytocne skoro, tak som sa s nim preventivne vyvadila hned narano, kedze mal vstavat az o 6,00 ... potom ma 6,10 zobudil otec 😠 ked siel ranajkovat ... no proste super noc

cukruska1920
17. mar 2009

Ahojte babulky....dnes je kraaaasne...a ja budem trcat v robote 😠 ale co uz...hlavne ze robim 😀

evulik6
17. mar 2009

ahojte zlaticka... ja som sa tiez nejako zle vyspala kody... maly ma budil, rano som vstala cela znicena, este som nic nerobila a som unavena...

cukrus, neboj sa, dnes nebude cely den pekne, pobede hlasia silny vietor, aspon v telerane to tak hovorili

ahoj tatuska, ako si sa vyspinkala? dnes zase do prace?

cukruska1920
17. mar 2009

evu...aha...tak hned som kludnejsia 😀

vevoncek
17. mar 2009

ja som sa super vyspala ale vstávať sa mi nechcelo 😠 už nech je piatok zase sa vyspím 😀

evulik6
17. mar 2009

nooo ved stale hlasia prsat sakra a od stredy ci stvrtku zase sneh a len do 6 stupnov...co je dost skok popri tomu ako uz bolo teplo ☹

jooooj mne sa vobec nic nechce, som ako keby ma tresli do hlavy niecim... ach...inak vevon, ja som zacala pozerat webmastera a lahla som si na gauc a zalomila som...viem ze o jedenastej som bola este hore, ale potom som sa zobudila az 23:45 a isla som spat do postele 😅

evulik6
17. mar 2009

eli, aj ja drzim palceky 😉

cukruska1920
17. mar 2009

veru..nech uz je piatok...ak mi dovtedy nepride mrcha tak testujem 🙂

vevoncek
17. mar 2009

eli aj ja držím palúchy

evi niekto ti dal uspávadlo do čaju zalomila si ani nevieš ako si zaspala ja som to isté prežila včera zrazu som o sebe vôbec nevedela ako keby ma niekto zhypnotizoval 😀 až ráno som sa zobudila

vevoncek
17. mar 2009

cukruš tak to máš dobre že už tento piatok ja to mám tak že budúci týždeň v nedeľu už teraz sa neviem dočkať, lebo sa tak divne cítim ale to len na večer

kodada
17. mar 2009

cukru neboj, to slniecko fakt uz nebude dlho a to ma byt v sobotu podla kalendara uz jar ... len neviem kde, hadam len v BA 😉 cukru budes hlasit .... drzim palceky aby mrcha neprisla, idem kuk grafik
no vevu, ty mas aspon sancu ze sa v piatok vyspis, ja ani cez vikend, kedz mame este z rodicmi spolocnu kuchynu a je vedla nasej izby, otec bude uz rano buntosit lebo bude hladny 😠

evulik6
17. mar 2009

fuuu baby, drzim vam palce...piatok je tu za chvilocku... zajtra je uz streda, to sa tyzden prelomi... tak dufam ze mrchane nepridu 😵

cukruska1920
17. mar 2009

ako myslim ze pride ale robim si nadeje.... 😵 😵

kodada
17. mar 2009

evi tebe ako, uz pomaly konci, nie?

evulik6
17. mar 2009

vcera som sa dozvedela ze dalsia kamaratka je tehoska, no paraaaada...tehulkami sa to okolo mna hemziiiiii

ja sa tiez nevyspim kody, ale to kvoli dadkovi, ten este stale nespava celu noc...neviem kedy ho to uz konecne chyti 😒

evulik6
17. mar 2009

kody ja mam dnes treti den mrchu tak este si pockam...mne kym to uplne prejde trva to 7dni 😝

kodada
17. mar 2009

ved to evi, ja sa bolim ze sa pri malom nevyspim a potom budem, nervozna az budem hryzt 😀 😀 😀 ale urcite mi to az tak nebude vadit, ked na to bude padny dovod .... a neboj, pride ten spravny cas a Dadko dostane surodenca, verim ze to nebude dlho trvat
.... ale jedno pozitivum, nasim vcera dokoncili kupelnu, cize nebudu chodit do nasej .... jupiiiii

evulik6
17. mar 2009

no tak to mas super... aspon nejake plus 😉 na to vstavanie v noci som si celkom zvykla, len proste niekedy som uz taka unavena ze by som potrebovala asi tyzden vklude spat 😀

kodada
17. mar 2009

ta mrcha rychlo skonci, a mozete ist na to ... potom prskneme virusy 😉
ja som unavena asi uz od vianoc, tak sa tesim na buduci tyzden, verim ze uz sa konecne vyspim

evulik6
17. mar 2009

nooo som sa kopla, dnes je to uz 4ty den....joooj parada, nech uz skonci lebo ma z nej dost bolia krize....snazit budeme ale takym umiernenym tempom, sme si povedali ze to nebudeme silit, aj tak si babo pride ked bude chciet a nie ked si to zmyslime my...no ale dufam ze tak dlho nan nebudeme cakat...

vevoncek
17. mar 2009

kodi tak to máš blbé že to máte takto ale aj ja som také situácie keď ma niekto búchaním zobudil prežívala keď som chodila na strednú a nebolo to moc príjemné a keď som ocinovy dohovorila mi ešte povedal keby si bola unavená tak by si spala či je svetlo alebo tma alebo ticho alebo rámus 😠

evulik6
17. mar 2009

inak viete co ma napadlo? sa to tu tak dobre rozbehlo s tym tehotnenim...tak ze ked vsetky zacnete rodit, to bude sranda.... jedna za druhou, same babatenka....nadhera 🙂

evulik6
17. mar 2009

vevon, u nas to tiez tak doma bolo ze ked isiel tato do roboty tak som vsetko pocula, bo buchal, hrozne, ale mamina ked isla tak taaaak potichucky...no chlapi to proste nevedia ako my zeny... 😀

vevoncek
17. mar 2009

evi to máš pravdu aj u nás to tak bolo a ocino mal ešte skriňu u nás v detskej a on chodil do roboty skôr ako my do školy tak vždy nás skoro zobudil a ja som už potom nemohla zaspať lebo som vedela že za chvíľu vstávam

baby poraďte mi nejaký recept bez mäsa niečo dobré a jednoduché

evulik6
17. mar 2009

vevon a co by to malo byt? cestoviny??? robievam taky cestovinovy salat...rychly a jednoduchy a mnam...

uvaris si cestoviny, nakrajam si rajciny, papriku, cibulku, dietnu salamu tak na tenke pasiky, zmiesam s cestovinami, osolim, pridam konzervu kukurice a pochutkovu smotanu...je to mnam..niekedy robim namiesto salamy s kuracim masom...to si orestujem na oleji s cibulkou a posypem gyros korenim alebo korenim na pecene kura...je to fakt vyborne, lahke a svieze

evulik6
17. mar 2009

nic ine ma teraz nenapadlo... neviem co by si chcela varit este robievam zapecenu brokolicu so zemiakmi , syrom a sunkou a potom aj brokolicu v palacinkovom cesticku so syrom a zemiakmi...to je tiez vyborne

evulik6
17. mar 2009

no nic babulky...musim uz ist...trosku upratat a pojdem s malym von a potom k svokricke na obed....volala ze mame prist tak dnes nemusim varit 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre