Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

evulik6
19. mar 2009

nooo baby vyzera to nadejne, aj ked s tymi priznakmi je to take vselijake...moje sa prakticky ani nelisia ....mna naposledy tyzden tak brucho pobolievalo, raz ano, raz nie a nakoniec predsa dorazila...ale tak budeme mysliet pozitivne...clovek nikdy nevie a velmi vam to prajem.... vlastne vsetkym ktory chcu deticky 😉

evulik6
19. mar 2009

kde ste sa vsetky vytratili? asi pracujete co??? 😒

kodada
19. mar 2009

tu som evi, ale tipla si spravne, pracujem ....
ja ako pisem, mam uplne ine tehu, len to nechutenstvo mam rovnake

vevoncek
19. mar 2009

evi ja som tu ten koláč aj ja robievam tej je dobrý mňam

no ja neviem ako to so mnou bude, leb ja neviem vôbec odhadnúť kedy som mala ovuláciu ktorý deň ale zajtra odmeriam tú teplotu a uvidím že aká bude či je šnaca alebo nie

evulik6
19. mar 2009

nooo odmeraj vevon odmeraj...som zvedava co nam napovie 😉

kody ani mne nic nechutilo jest... ja som zvedava ake teho budem mat priiiste 😀 to s dadkom bolo v celku ok

evulik6
19. mar 2009

no idem ja... asi zbehnem na chvilku von s dadkom...ale ani to sa mi uz nechce... 😒

sue250
19. mar 2009

baby dlho som tu nebola a mam pocit ze som vysla z vasho kotnextu ☹
inak baby neboli vas brusko ako na MS ja som zajtra v 9tt a dnes ma boli ako na MS a ma to znervoznuje lebo chodim stale na WC a pritom na utz vsetko bolo ok, hrdlo vsetko stiahnute ako ma byt ale ten pocit ak raz potratis potom sa kontrolujes ☹

tatuska1
19. mar 2009

ahojte ja som tuuuuuuuuuuuuuu a od zajtra som s braskom doma a budem vegetit a sa starat len o braska a domacnost. 😀 😀 😀 😀 😀 a budem s vami 😀 😀 😀 😀

kodada
19. mar 2009

ahoj sue ... toho pocitu sa nikdy nezbavime ... ja som dnes stretla kamaratku, kt. niekto povedal ze v aprili rodim ... tak ze kde mam brucho? dost mi to zle padlo, tak som jej povedala ze sa to zatial posuva na oktober 😉

tilly
19. mar 2009

baby, ja som mala dnes brutálny deň, strašný frmol, tak som sa len pochválila a utekala...

celú noc som nespala, strašne som sa bála a keď mi to potom ukázal a pustil zvuk, stále som mu nechcela veriť, strašne bol zlatý, donekonečna mi to všetko vysvetloval, ubezpečoval, že teraz to určite dobre dopadne, skrátka videl, aká som vyplašená a strašne mi pomohol a ukludnil, teraz tomu všetkému už veríííím a kamošky mi hovorili, že som úplne ožila dnes, že to bolo na mne vidieť, že som pokojná a spokojná 😀 inak je mi zle, ale nie tak ako pri domčovi, to som grcala dňom aj nocou, teraz mi býva zle hlavne večer a keď sa najem

tatuska1
19. mar 2009

a tilly v ktorom si tt.my ti zo srdca vsetky zelame aby babenko pekne rastlo a uvidis vsetko bude v poriadku.

tatuska1
19. mar 2009

tilly prepac ja som puk sak to pise ze v ktorom si tt prepac 😀 😀 😀 😀

vevoncek
20. mar 2009

dobré ránko tak sa poslušne hlásim do služby 😀

včera som už večer nebola, lebo nejako mi bolo blbo hlava ma bolela a bola som ochrápaná

cukruska1920
20. mar 2009

Dobre ranko...kde ste???

tatuska1
20. mar 2009

dobre rano tu som???????? 😀 😀 😀 😀

cukruska1920
20. mar 2009

tatus ..to sa pytas alebo oznamujes???? 😀

tatuska1
20. mar 2009

tu sommmm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§ 😀 😀 😀

cukruska1920
20. mar 2009

tak vitaaaaaaaaaaaaaaaaj

tatuska1
20. mar 2009

diiiiiiiiikkkkkkkk

evulik6
20. mar 2009

ahojte zlaticka...ako sa dnes mame?

tilly gratulujeeeeeeem a drzim palce nech je to takto az do konca 9m, co urcite aj bude 😵

tatuska1
20. mar 2009

evulik ahojjjjjj!!!!!!!!!!!!!!

kodada
20. mar 2009

bre ranko zlaticka 😉

evulik6
20. mar 2009

dnes vyzera ze bude krasne.... mozno nie az tak teplo ale slniecko svietiiiii..... idem dat zapiect brokolicu, hned pridem 😉

cukruska1920
20. mar 2009

dobre ranko aj vam... u nas je krasne len dufam ze nezacne snezit ako vcera 😅

kodada
20. mar 2009

cukru kukam grafik, teplotka ide dole 😒

tatuska1
20. mar 2009

ja idem do obchodu

cukruska1920
20. mar 2009

kody....mmmh...co uz....tusila som to ☹

kodada
20. mar 2009

u nas je pekne, slniecko svieti, ale tak bolo aj vcera a potom snehove prehanky okolo obeda 😉
cukru asi sa vzdam svojej funkcie vestice ☹

kodada
20. mar 2009

ale zas si nemerala v rovnaky cas, aj tym to moze byt ovplyvnene

cukruska1920
20. mar 2009

mne to je uz jedno..uz sa nebudem nad tym rozptylovat....nech si pride svina jedna ked sa jej u mna tak paci...ale nech je aspon poriadna..nie jeden den ako naposledy 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre