Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

vevoncek
20. mar 2009

kodi neboj všetko bude o.k. tento krát určite mne doki povedal keď som bola prvý krát tehu asi už vedel že niečo nie je o.k. že potraty sú úplne bežné že stáva sa to veľa ženám ale to kôli tomu že ten vývoj babätka je hlavne v prvých 3 mesiacoch strašne rýchly a vtedy sa môže stať chyba ale že to neznamená že druhý krát to musí byť tiež tak a ja si myslím že to je tak ako aj keď sa vyrábajú mobili a niektoré sú chybné (je to blbé prirovnanie ale všade sa stávajú chyby) zlé série preto si myslím že druhý krát to už bude vporiadku uvidíš držím ti päste

cukruska1920
20. mar 2009

vevon...ale zla suciastka 😅

sue250
20. mar 2009

baby v nasom pripade asi je to jedno v ktorom sme tt ak ma sa nieco stat tak sa stane, tak ako som pisala vcera tak ma bolelo brusko ako na MS ale potom som sa ukludnila lebo som citala ze v 8tt sa roztahuje maternica a mate krce, ale dnes som uz presne v 9tt i ked podla MS v 10 ale mam 36dnovy kolobeh tak je to v 9) ja idem k lekarke 31.1 na krv, moc atd ani ja nemam tehu knizku a tak chcem ☹ vzdy ten strach je a bude. ked ma lekar pozrel a videl krv celu noc som nespala schudla som tam a ten stres boze len skodi babatku a potom ma poslal na utz a co je zvlastne robila zo spodu a vsetko bolo rozmazane prazdny vak povedala ze asi potrat ten stres.. a nakoniec videla srdiecko a babo nie tak urobila z vrchu utz a tam vsetko bolo pekne vidiet povedala ze je to zvlastne ale babo je ok nic sa neodlupuje a ze vsetko je ok na utz potom v pondelok vsetko bolo pekne vidiet srdiecko a nejaky ztltkovy vacok co tam ma byt a som stastna. 7.4 idem na screening tam sa bojim lebo co ked nieco nie je ok, a co potom, asi tu vela citame pribehy a potom si vsetko namyslame mame mysliet pozitivne i ked je to tazke.
baby co dnes varite?

cukruska1920
20. mar 2009

sue....31.1???????? 😨 😨

sue250
20. mar 2009

aha 31.3 mne sibe 😉

vevoncek
20. mar 2009

cukru no ja keď som bola tehu a prebiehal výrobný proces tak asi naozaj nejaká súčiastka bola chybná a výroba sa nedala dokončiť 😀 😀 😀

sue tak ty si si prežila dosť toho stresu inak mne doktorka moja hovorila že voľakedy keď nebolo sono že zistili tehu až po treťom mesiaci že určite veľa žian aj potratilo a ani o tom nevedeli a teraz je vyspelá technológia všetko vieme v predstihu a potom sa stresujeme a koľkokrát úplne zbytočne.

ja budem variť haušky bryndzové a v nedeľu ešte neviem a dnes mám slížikovú polievku a dúfam že mamina dnes robila lekvárové perky tak tak sa dotlačím

tilly
20. mar 2009

ja som pila alchemilkový čaj, afroditin čaj, femigard 😀

ja mám strach stále... aj keď včera ma ten doktor straaašne ukludnil a dal mi strašne veľa energie

cukruska1920
20. mar 2009

tilly....ako dlho si pila femigard?

sue250
20. mar 2009

baby ja jedine co neviem varit su halusky ) ja dnes robim kurca na kapiuste so slivkami to si s manzelom pochutime a bude aj na zajtra)

vevoncek
20. mar 2009

sue ani ja neviem zakaždým je to cesto buď riedke alebo husté

cukruska1920
20. mar 2009

baby to musite najprv vyskusat trosku dat do vody a podla toho... lebo dobre ked je take polohuste

vevoncek
20. mar 2009

ono sa to ani nedá presne lebo záleží aj od zemiakov a je nikdy neviem ako husté má byť to cesto moja mamina a aj svokra ani to už majú v oku ale ja to neviem posúdiť ani keď už začnem hádzať do vody ale aké spravím také sa zjedia a chutia nám len potom to čistenie hrncov je horšie

evulik6
20. mar 2009

no baby, jasne....nie 14.3. ale 14.4. som mala na mysli...som sa ponahlala a trosku som sa kopla...ale tak urcite ste si domysleli 😀

evulik6
20. mar 2009

vevon mne mamina dala radu ze ked hodis do vody tak sa ti nema "rozpadavat" vtedy je to cesto ok... tak ja to robim tiez od oka, a testujem ked zacne vriet voda....ako moje su celkom dobre, ale ja neviem, nasi ich robia aj tak lepsie...no co uz...snad do toho este pridem 😀

evulik6
20. mar 2009

kody, neboj sa bude vsetko ok... a kedy ides k dokimu? budem na teba mysliet 😉

vevoncek
20. mar 2009

evi ono to je tak keď som bola malá som si tak myslela starká robí najlepšie aj varené jedlo a aj koláče moja sestra sa učila od nej a moja mamina stále hovorila že ona to nevie tak dobre a teraz zase ona vie dobre a ja sa snažím tomu priblížiť ale asi sa mi to podarí keď budem ja mamina 😀 a je to taký kolobeh

evulik6
20. mar 2009

no ved jasne... ja som od mojej starkej strasne zboznovala kakaovy zavin a medove rezy....ona to taaaak super vzdy urobila, my sme sa s maminou vzdy snazili aj podla nej ale nikdy to take dobre nebolo...skoda ze uz mi ho nikdy neurobi, chudatko moje mala mozgovku v tom roku ako som sa vydala a od vtedy ma ochrnutu jednu stranu... ona bola vzdy taka dobra, plna zivota...zivot je kruty... 😢 ale vie byt aj krasny, samozrejme, ze tehulky? 😵

sue250
20. mar 2009

baby nemate nejaky dobry recept na nejaky salat z cestovin alebo aj klasicky nejaky salat cakam navstevu na nedelu a chlebicky sa mi zunovali tak vymyslam nieco nove.

evulik6
20. mar 2009

ja robievam takyto:

uvarim si cestoviny, nakrajam si rajciny, papriku, cibulku, dietnu salamu tak na tenke pasiky, zmiesam s cestovinami, osolim, pridam konzervu kukurice a pochutkovu smotanu...je to mnam..niekedy robim namiesto salamy s kuracim masom...to si orestujem na oleji s cibulkou a posypem gyros korenim alebo korenim na pecene kura...je to fakt vyborne, lahke a svieze

evulik6
20. mar 2009

http://www.mimibazar.sk/recepty.php?user=

tu byvaju dobre recepty tak si popozeraj ak mas cas 😉

vevoncek
20. mar 2009

ja robím taký z červenej kapusty ale neviem ho naspamäť ale ide tam červená kapusta, varené zemiaky, šunka uhorky, hrach varený osolí sa okorení pridá sa tatarska a je to hotovo

kodada
20. mar 2009

sue alebo skus u mna http://www.couvarit.sk/cestovinove-salaty.phtml...
ja tiez rozmyslam co zajtra spravit, mam narodky a pozvala som par kamaratov

vevu, to tvoje vysvetlenie je perfektne 😉

kodada
20. mar 2009

evulik hned rano na 8,00

sue250
20. mar 2009

dik baby evulik vyskusam tvoj na mimibazare to poznam.
dam vam aj jeden typ ja: ten robim stale plus nejake musim vymysliet
cize: nakrajate por, pridate konzervu kukurice a nalamete krabie tycinky plus tatarka dve lyzice a mate skvely salat

tilly
20. mar 2009

ja idem robiť kura s plnkou a ryžou, už mám kuriatko nasolené, keď prídem domov, urobím plnku, šupnem to do rúry a bude mňamka 😀

kodada
20. mar 2009

sue aj ten tvoj salatik vyzera super 😉

kodada
20. mar 2009

ja mam zvysky z obeda - cinu, len mm budem musiet nieco vymysliet

evulik6
20. mar 2009

si tu riadne chutky robime 😀

vevoncek
20. mar 2009

narobili ste mi chute a odišli ste ale za chvíľu končím aj ja v práci a už sa asi nestihnem prihlásiť dnes lebo mám toho veľa ale cez víkend sa prihlásim (dufam že stihnem)

prajem vám krásny víkend plný slniečka a oddychu

evulik6
20. mar 2009

aj tebe vevon krasny vikendik.... moj manza zajtra nejde do prace, tak po dvoch tyzdnoch bude s nami cely vikend... sa tesiiim, este by mohlo byt teplucko a bolo by to super 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre