Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

evulik6
9. apr 2009

no idem ja uz off...tak dobru noc... a prijemne velkonocne sviatky vsetkym .... papa 🙂

danulka0011
9. apr 2009

ahoj, ja som sama, mama si zobrala deti na prazdniny na velku noc, a manzel ich isiel zaviest a este nedosiel domov.. mame teraz vikend sami pre seba, deti sa vratia v pondleok vecer.. aspon si oddychnem.
Noo dufam ze na dovolenke daco bude,, ja neviem,, ja deti mam, ale taaaaaaaaaaaak ma chytil pud materstva zaseeeeeeeeeeeek 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 neodolam vonavemu balicku.. 🙂 a manzel ten by tiez este chcel.. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
No drzim ti palceky Evulik, aby sme sa v juni stretli na diskusii - mozeme sa stretnut aj este predtym 😀 😀 -- ale v juni s tehu testikmi 🙂

danulka0011
9. apr 2009

A samozrejme za predpokladu ze bude vseeeeeeeeeeeeeeeeetko v poriadku 😎 😎

evulik6
10. apr 2009

aj ja ti drzim palce 😉

tilly
10. apr 2009

danulka, neboj, ked sa podarili tri deticky, podari sa aj to stvrte 😉

domco ide zajtra k babke do pondelka, tak sa budem ucit, dufam teda, ze na to budem mat zaludok, dnes je mi uz lepsie, ale to som si vcera kupila cocculine, to su homeopatika proti nevolnostiam, vcera som bola fakt uplne nefunkcna, to si teraz nemozem dovolit... tak som dnes uz aj upratala, dve pracky oprala... nie je mi najlepsie, ale aspon sa viem hybat...

tatuska1
10. apr 2009

ahojte babulky tak ja mam poupratovane zajtra daco poperiem aby som mala pokoj a budem len oddychovat.ranne nevolnosti pokracuju ale da sa to 😝 posielam tehu vyrusy TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
a este babulky ktoreste tu pribudli hlavku hore 😉 😉
a vsetkym prajem prijemne velkonocne sviatky 😉 😉 😉 😉 😉

danulka0011
10. apr 2009

Tily,, dakujem. 🙂 🙂 🙂 Toto si hovorim aj ja,,a aj si stale hovorim, ze PRECO sa to stalo prave mne??
Ved tehu som mala super,,tie predtym...teraz to nevyslo.. no neviem kde sa stala chyba.
Babetko by sme este chceli.. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Evulik,, ja drzim palce samozrejme aj tebe, a hadam sa to podari...

Tatuska,, tie tehu virusiky budem potrebovat tak v juni,, na dovolenku............. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

vevoncek
10. apr 2009

ahojte ako sviatkujete?
určite super keď je tak krásne len nech to vydrží celé sviatky 😵

danulka vitaj u nás v téme, určite sa dočkáte vytúženého bábätka keď si nemala pred tým problém tak je to super ono sa určite stala nejaká chyba a je dobre že sa to stalo takto ako keby sa malo stať niečo horšie ale uvidíš že sa to podarí určite to bolí každá sme sa tešili keď sme zistili že sme tehu a potom to sklamanie ale ja osobne si už ani nemyslím že je táto téma smutná, lebo je tu dosť veľa babuliek ktoré su tehu, takže všetko zlé sa na dobré obráti

danulka0011
10. apr 2009

Ja si tiez nemyslim ze je to tak smutna tema, aspon viem ze v tom neplavam sama... ze je takych babeniek na svete spustu,,a navzajom sa podporuju... 😀 Podla mna je super ze tato diskusia je.... myslim tak celkovo...
Clovek tu najde aj rady, aj kamaratky, aj si pokeca.......

Sviatkujeme aspon u nas doma pracovne,,, pokazila sa nam bateria na vani, tak muz opravuje,, ja robim veci do roboty.. ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ deti su u mamy,,, takze aspon trosku si oddychnem. 🙂 🙂 🙂 🙂 Len neviem ci mama oddychuje 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

evulik6
12. apr 2009

ahojte kuriatka moje... 😀

ja som vcera dostala mrchu takze zase to nevyslo... ale predpokladala som to, ved sme sa poriadne ani nesnazili...no nevadi...ja pockam na vevon ....ved mame dohodu, ze vevoncek? aby sme spolu kocikovali... 😀

krasne sviatky babulky moje...majte sa pekne... zajtra sa hadam ozvem... ak vyjde cas.. ked nie tak potom v utorok...papik

tittika
12. apr 2009

ahojte

ak mi v utorok doki povedal ze "pravdepodobne" mam missed tak odvtedy by sa uz nieco so mnou dialo??? doktorka uz na slovensku mi robila tiez sono ale kedze ma videla prvy krat tak sa k tomu moc nevedela vyjadrit len tolko ze to vyzera byt v poriadku, datumy mi nesedia od prveho dna menzesu len od ovulacie, brali mi aj krv a tiez vyhovuje na cca 6tyzden, 1500 ale neviem v akych jednotkach, den pred tym mi brali este v belgicku a tam bolo 75.000 ale tiez neviem v akych jednotkach 😕 keby som mala potrat je mozne ze mi klesne hcg z jedneho dna na druhy tolko ak by to bolo v rovnakych jednotkach?prsia ma neskutocne bolia a nic mi nie je ...

prepacte ze sa tolko vypitujem ale ma trafi do utorka....vtedy idem zas na sono a hcg...

cukruska1920
12. apr 2009

titi......bude to v poriadku uvidis...drzim palce

evulik6
12. apr 2009

titika, straaaasne ti drzim palce... keby si mala missed tak ja si myslim ze by ta aj prsia tak neboleli...bo ja som citila den pred tym ako mi to zistili ze ma takmer vobec nebolia ako predtym... ale snazila som si to nepripustat... no nepomohlo... ja verim ze budete ok... treba verit a modlit sa... uvidis, budete ok...

co sa tyka toho hcg tak pri missed klesa urcite ale viac o tom neviem...mne to ani nezistovali, aspon mi teda nehovorili nic take.. v akych jednotkach sa to udava to tiez neviem ....

mozem ti povedat len tolko ze ked babo je mensie ako by malo byt to este nic neznamena - teda pokial tam je srdiecko 😉 ....aj moj dadko bol na zaciatku mensi ale potom to ryyychlo dobehol...

ozaj a co srdiecko titika? mate? nehovorila ti dokina? straaaasne ti drzim palceky 😵

adrikanatasa
13. apr 2009

Ahojte babulky, po dlhom čase som Vás prišla kuknúť a popriať veeeeeeeeeeľa vody 😀 😀

tittika
13. apr 2009

babulky dakujem za povzbudenie 🙂

srdiecko sme este nemali kedze podla sona to vyzera na 6tt a par dni asi 3alebo4 to bolo v stredu, toto mi sedi aj podla ovulacie ale podla menzesu nie, podla menzesu by som mala byt 8tt a nieco a podla ovu 6tt a nieco

no zajtra sa uz uvidi a rozhodne na 100% co sa deje 😔 bojim bojim ale dufam a snazim sa verit ze je vsetko v poriadku a bude to len posun v tyzdnoch 😅

cukruska1920
13. apr 2009

Ahojte....vela vodyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy 😵 😵 😵 😵

tilly
13. apr 2009

tittika, držím palce na zajtra... brali ti ešte raz kontrolné HCG? alebo len to 1500... aj keď si myslím, že je to málo, ale tak strašne by to nekleslo... ja som mala večer 35500 a ráno 35000... takže to kleslo o 500 za noc... ale zas 75000 na 7tt je dosť veľa...

tittika
13. apr 2009

este nebrali zajtra 😔

evulik6
13. apr 2009

titika aj ja ti drzim palceky...aj na nohach... silno silno silno 🙂

vevoncek
13. apr 2009

ahojte babulce tak už som tu aj ja 😀

no ako ste sviatkovali???

ja som celé dni doma nebola ale nejakú mám takú divnú náladu že by som najradšej celý život prespala neviem čo to je vlastne viem evi my máme na rovnako mrchu aj ja som včera dostala takže teraz by sme si to snaženie mali naplánovať nech to výjde tento mesiac čo ty na to ja naordinujem každý druhý deň tutu mutu a začnem užívať všetko dostupné čo mám doma (femík,alchemilku, kyselinu listovú,L-karnitín) a ak to už ani po tomto nevýjde tak hodím flintu do žita a kašlem na to 😀

evulik6
13. apr 2009

ahoj vevon..jasne... aspon sme na tom narovnako...myslim to snazenie.... ale ja nebudem ordinovat tutu mutu, necham to na prirodu... a uvidime.... 🙂

vevoncek
14. apr 2009

ja ešte tento mesiac to chcem vyskúšať že si to naplánujem a tak ako som to mala keď som otehotnela v októbri a ak sa podarí budem rada a ak nie tak sa kašlem na to

mimochodom dobré ránko 😀

babulky nemáte skúsenosti s vyvolávačkou mrchy? potrebovala by som radu

adrikanatasa
14. apr 2009

Dobré ránko, no vevon čo ti poradím? Mne dávali vyvolávačku po MA vlani

tittika
14. apr 2009

ahojte

pred tyzdnom bolo CRL 0.49cm dnes 4.4cm ale akcia srdiecka nebola 😔 zobrali mi krv, skusim zavolat okolo 10tej pre vysledky ale mozno budu az o 14tej 😔

od prveho dna menzesu by som mala byt uz presne 9tt podla ovulacie 7tt- to by aj sedelo na velkost plodu

bojim bojim 😔 dufam 😔

vevoncek
14. apr 2009

adri mne dávala doktorka vyvolávačku minulý týždeň pondelok a hovorila mi že do týždňa by som mala mať mrchu v nedeľu som mala len jednu kvapku ale to bolo ako zriedená krv z vodou včera som mala už taký fliačik väčší ale stále to nie je ono mám taký pocit že nie a nie sa rozbehnúť tebe sa rozbehla ako rýchlo po vyvolávačke? a mala si ju normálnu alebo len tak aby sa nepovedalo celý týždeň som čakala a nič a už som si povedala že ak pondelok nie tak počkám celý týždeň piatok zavolán doktorke a v pondelok by som išla, lenže ja neviem či mám toto už rátať ako mrchu alebo čo

tittika viem si predstaviť čo prežívaš musí to byť hrozné

evulik6
14. apr 2009

ahojte ....

titika, ale to ze narastlo tak to je dobra sprava nie? mozno si ozaj len ten 7tt a to este nemusi byt srdiecko...to je individualne... drzim palce nech je to ok... musis zazivat riadne stresy a strach 😢

adrikanatasa
14. apr 2009

Vevon mne tiež povedal doktor že do týždňa dostanem a dostala som na desiaty deň po vyvolávačke a presne som mala taký pocit ako ty, že ako keby sa nie a nie spustiť ten menzes ale nakoniec sa pustil mala som tuším len 4 dni a tak normálne ani silné a ni slabé krvácanie. Takže nerob pamiku, príde to :o)
titika mrzí ma to ja som to tiež prežila už dvakrát... ☹

adrikanatasa
14. apr 2009

pamiku=paniku 😀

vevoncek
14. apr 2009

ahoj evi

adri ale ja to ani nemôžem nazvať ako krvácanie to je skôr taký výtok do hneda (ako krv s vodou zmiešaná)

vevoncek
14. apr 2009

ja mám dnes hrozný deň a tak som si chcela zobrať dovolenku asi som si fakt mala zobrať hneď z rána sa všetko kazí dostala som výplatnú pásku tá mi ako prvá pokazila náladu ešte šéfka zo mňa spravila debila a pritom ja som ani na vine nebola ale je sama v robote a nemá jej kto skákať do pozoru a všetko musí robiť sama tak je nervózna

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre