Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

evulik6
14. apr 2009

ahoj vevon.... to ma mrzi ze mas taky den...

neboj, ta svina 😀 sa ti rozbehne 😉

ja idem trosku upratat a pojdem do mesta s malym kupit mm claritine, bo ma sennu nadchu.... dufam ze mu to pomoze... a potom pojdeme s dadkom na piesok sa pohrat trosku 🙂

adrikanatasa
14. apr 2009

vevon to je podľa mňa len začiatok a za dva tri dni sa spustí normál menzes

adrikanatasa
14. apr 2009

evul ja som tiež dnes doma lebo škôlky sú zatvorené. To je sila, ja som viac doma ako v robote.

evulik6
14. apr 2009

😀 to je super adri... aspon sa maly moze z teba vytesovat a ty z neho...

evulik6
14. apr 2009

ach idem ja uz, bo to nestihnem... tak zatial papa

adrikanatasa
14. apr 2009

no to áno 🙂 🙂 pa idem aj ja od vás, pekný deň všetkým

tatuska1
14. apr 2009

ahojte babule tak mame po sviatkoch a sup do realu 😉 😉 😉 tak mne je este stale rano na blinkanie ale da sa inac sa ciim dobre uz len cakam na tu najblizsiu kontrolu ze co nam pani doktorka povie a inac nezapnem nohavice uff no skoro ale co uz 😉 😉 😉 vsetkym prajem pekny den ako vidim kazdy bude upratovat a prat 😀 😀 😀

tatuska1
14. apr 2009

a tu su tehu vyrusi pre netehulky
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

vevoncek
14. apr 2009

tak ja som sa nasrala a zobrala som si pol dňa volno 🙂 tak vám prajem krásny deň a ja idem na sejshely a už sa nevrátim

jujuju
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tilly
14. apr 2009

tatu, z toho si nič nerob, ja nosím tehugate...

sue250
14. apr 2009

caute baby ako po sviatkoch, mne nesiel cely vikend net tak som nadavala mala som abstak) do nicoho nevojdem tka som sedela doma v teplakoch ☹

ellysa
14. apr 2009

ahojte babule, tak veľká noc za nami a zasa do práce-fuj , 😠 a ja až po troch týždňoch-som mala PN po MA, tak mám teraz pracovný šok
🙂 . Inak ja ešte stále krvácam po kyretáži, tú som mala pred týždňéom, je to normálne? Prvý raz som špinila asi len 4 dni a potom som dostala presne na 29. deň menštruáciu

evulik6
14. apr 2009

ahojte tak uz som tu...boli sme trosku vonku...dadko ponahanal holuby zase fesne... ale dnes bol protivny na deti, neviem co to s nim je... nikomu nechcel dovolit ich nahanat iba sebe 😠 jedno dievcatko strcil...ach...az som sa hanbila... aj po zadku som mu dala a nezabralo....potom vsak uz prestal po chvili ked som sa mu pokusila vysvetlit ze tych vtacikov je vela a aj druhe deticky ich chcu nahanat...tak potom si dal uz pokoj, tak mi trosku odlahlo...

ellysa, tak to neviem ja som mala iba tak tyzden spinennie a dost...ale kazda to ma asi inak nooo... 😒

vevon, super, takze dovolenkujes nakoniec...paradicka

tittika
14. apr 2009

ahojte dnesne HCG 5000 dalsi odber v piatok 🤐

evulik6
14. apr 2009

titika a predtym si mala kolko?

tilly
14. apr 2009

titti, to je teda dooosť divné, takže naposledy u nás si mala 1500 hej? a to u vás, tuším v holandsku si písala ti namerali 75000??? a uzv ti nerobili? každopádne moc moc moc držím palce...

ellysa
14. apr 2009

titti mooooooooooooooooc držím palce! A teraz ti merali to HCG kde?

evulik6
14. apr 2009

aj ja drzim palceky...veeeeeelmi....

no ak ti to merali u nas tych 5000 tak to je potom super spravicka

tittika
14. apr 2009

75.000 merali v utorok este v belgicku ale nevieme v akych jednotkach,minuly tyzden streda uz na slovensku 1500 a dnes na slovensku 5000, robili aj uzv je to vacsie

ellysa
14. apr 2009

neboj titti, všetko bude v poriadku. 🙂 Keď sa zväčšuje je dobre.

evulik6
14. apr 2009

titika, ved to su super spravy... HCG sa zvysuje, mimko rastie, tak zatial to vyzera dobre... drz sa moja, ja myslim ze to bude ok...

tittika
14. apr 2009

dakujem babulky za povzbudenie 🙂 je to otrasne cakanie 😢

skybaby
14. apr 2009

ahojte 🙂 ja vobec nestiham ale mame sa dobre 😉 a ako sa vas pocitala aj tunajsim tehulkam sa dobre dari a snazilky snazilkuju
tittika teba tusim poznam z novembroviek a drzim palce nech je vsetko ok 🙂

tilly
14. apr 2009

ák ide hcg hore, tak je všetko OK 😉
jeej, sky, už 12tt

danulka0011
14. apr 2009

ahojte baby, ako ste prezili vcerajsok? 🙂

civavava
14. apr 2009

titti, drzim moc palceky! kde si v BE? Ja som blizko, v Luxembursku... 😉

tittika
14. apr 2009

civavava bola som v brasschate ci ako sa to pise 😅 pri antwerpene, priatel tam este do jula pracuje, stavaju pivovar take nadrze

uz som domka, mamka navari no super 🙂 ale zlaticko mi velmi chyba ☹ ale vydrzime len aby bolo vsetko v poriadku 🙂

tittika
14. apr 2009

skybaby ano z novembroviek 😵 dufam ze sa k vam vratim 😵 😔

vevoncek
15. apr 2009

dobré ránko 😀

dnes mám zatiaľ dobrú náladu ale včera ma tak vytočili v robote že som si zobrala pol dňa volno a išla som na záhradu makať vybíjať si zlosť a teraz sa teším lebo som stihla porobiť čo som potrebovala a konečne už nebudeme mať takú strašnú robotu na záhrade a konečne sa začne približovať mojej prestave

titti držím ti stále palce nech všetko dobre dopadne

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre