Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

vevoncek
20. apr 2009

Dobré ránko 🙂

evi ja by som išla študovať niečo čo by malo perspektívu, lebo čo by ma bavilo som študovala a je mi to v podstate na nič.no a určite na internete bude čo sa dá sťudovať u nás a s tou anglinou ja som donedávna chodila na anglinu platila som 5000Sk v tom bola už aj kniha chodila som 2x do týždňa a vychádzalo to okolo 70 hodín a to som chodila tak na večer od tej pol 6 do 7 boli sme super partia aj učiteľ bol super ale potom nastal jeden konflikt a od vtedy sa to pokazilo a tak som prestala chodiť ale ako také základy viem rozumieť rozumiem ale horšie je to s hovorením

tilly ja som vždy pred skúškou mala pocit že nič neviem že ešte by som jeden deň potrebovala aby som to vedela a to bol znak toho že som to vedela vždy pri tomto pocite som spravila skúšku keď som mala taký pocit že je mi to jedno veď nejde o život tak vtedy to bol dobrý pocit ale nespravila som

ako ste víkendovali?

ja som bola v sobotu na nákupoch ako tradične a potom som išla ku kamoške na babskú jazdu( to bola parádička sme kecali asi do 4) a v nedeľu som musela dávať pozor na starkú, lebo rodičia išli na výlet tak som celý deň len na slniečku vylihovala (starka spala) a čítala časáky opekali sme... bolo super

a teraz tá krutá realita v robote ☹

danulka0011
20. apr 2009

ahojte baby, pekne ranko prajem
chcem sa opytat,, aky ste mali menzes po MA?

vevoncek
20. apr 2009

danulka to je dosť individuálne u každej to môže byť iné ja som mala taký slabší ako normálne ale trval dlhšie

evulik6
20. apr 2009

dobre ranko babulky....

vevon, ja by som tiez chcela studovat nieco co ma perspektivu...len neviem co... moja skola je tiez na nic ...v amerike je to sice bezne ...ale u nas nic moc...

danulka, ja som mala straaasne slaby... prvy menzes mi prisiel na 21 den a bolo to viacmenej len spinenie... hnedy vytok....asi len jeden den som mala trosku normalny.... druha bola za to riadne hnusna.... uz normalny menzes akurat ze zo mna hucalo ako keby prasa zabijali 😀 😀 😀 ale prezila som....tretia bola normalna mrcha, co sa intenzity tyka, iba ma strasne krize boleli a trochu brusko a tato posledna stvrta bola v pohodicke...nic ma nebolelo a nebola ani nejako silna... 🙂

danulka0011
20. apr 2009

ahoj Evulik,,, ja som pisala presne koli tomu... ze...mam tiez take skor hnede spinenie, nemozem to nazvat ani menzesom... Inak brucho ma pred tym bolelo asi 3 dni,uz som sa bala ze co to bude.....
takze nemam stresovat a utekat k doktorovi, je to normalne hej????

AKo pokracujete v snazilkovani??
Ozaj,vela som tu citala o tej 3mesacnej pauze, ze su tu aj babulky ktore sa snazili hned,,, co si o tom myslite??
Mam take tyky ze by som to skusila uz teraz,,, len sa bojiiiiiiiiim 😖 😖 😖 😖 aby sa to nezopakovalo

tilly
20. apr 2009

ja by som potrebovala taký týždeň k spokojnosti...

už depkoším, ale keď neurobím, nezbláznim sa, len som by som to chcela mať už za sebou, už nech je zajtra večer 😀

adrikanatasa
20. apr 2009

ahojte babule, tilly držím palce aby všetko dopadlo dobre, teda výborne nie dobre dobre je na trojku 🙂 😉
Ako ste víkendovali? Evul ako sa má Dávidko? My sme mali pekný víkend na chalupe až na jednu haváriu, malý nabúral do stromu a má celkom slušný škrabanec na líci, takže bolo plaču, ale kým sa ožení sa mu to vraj zahojí.. :- D tak to hovorievali aj nám 🙂

tilly
20. apr 2009

ja ten trojec beriem všetkými 40timi... ale nevidím to ani na tú trojku... domčo má tiež bolačku, teda dve na jednom mieste, ja nechápem, ako sa to tým deťom takto môže vydariť, že spadnú dva krát po sebe na to isté miesto...

adrikanatasa
20. apr 2009

tilly ja zas nechápem ako pri tom aký je môj malý živý to skončí vždy len takými odreninami. Veď chvalabohu, ale niekedy mám pocit že nad ním fakt stoja všetci svatí.. 🙂

tilly
20. apr 2009

deti sú z gumy... 😀

adrikanatasa
20. apr 2009

tiily tiež mám veľakrát ten pocit 🙂

tinkaaaa
20. apr 2009

ahojte..som tu nova- da sa povedat a strasne smutna :(( som po missed,nemozem sa s tym vyrovnat..som na tom horsie a horsie- po tej psychickej stranke.
Snivam o brusku, o tom ze konecne otehotniem..aj ked sa veeeelmi bojim,ze sa mi to znovu stane :(( ☹ ako sa zbavit tohto strachu??asi blba otazka :((

vevoncek
20. apr 2009

tinka teraz je to ešte čerstvé preto to tak bolí a preto si taká smutná všetko to chce čas a trochu to prebolí ale nikdy na to nezabudneš a nemusí sa to stať druhý krát je tu veľa báb čo jeden krát potratili a druhý krát to vyšlo bez problémov ono v prvých týždňoch tehotenstva sa bábo rýchlo vyvýja a tým pádom sa môže v tom rýchlom vývoji stať chyba a je lepšie keď žena potratí skôr ako by sa malo niečo neskôr stať vieš asi by pravdepodobne báo nebolo v poriadku takže musíš to brať aj s tej pozitívnej stránky aj keď je to veľmi ťažké.

a dlho ste sa snažili? v koľkom týždni si bol na MA?

tilly
20. apr 2009

ozaj, tittka, ako si dopadla? a kde je mirip

vevoncek
20. apr 2009

babulky kde ste všetky nejako tu je mrtvo? začalo krásne počasie tak všetky váľate šunečky na slniečku?

a ja musím trčať v robote a ešte k tomu mi je úplne na nič som sa ráno zobudila a stále ma pichá v boku myslela som si že mi to časom prejde ale neprechádza

evulik6
20. apr 2009

ahojte ....

tinka vitam ta v nasej teme...aj ked smutnej... ja viem ze teraz si smutna, kazda z nas si to prezila..... ono sa to casom spravi same...zabudnut nezabudnes, ako pisala vevon, ale cas tvoju ranun a srdiecku zceli...neboj sa... este sa ti podari otehotniet a isto to dopadne ok... na take veci nesmies mysliet...(ze sa to zopakuje a podobne...) ...hlavne sa treba dat cim skor dokopy, kvoli buducemu babatku aby mal pekne prostredie v tvojom brusku 😉 drzim palce nech si cim skor ok

evulik6
20. apr 2009

adrika...maly sa ma dobre,...dnes sme boli vonku a trikrat spadol...ale nastastie sa mu nic nestalo... on stale lieta, ved to poznas... Teraz pozera lazy town na jetixe a pojdeme zase von... je zlaty, poslucha tak celkom ok, ako deti... tak tvoj mal buracku? chuda moje... ale deti su uz raz take...my sme minuly rok mali dve rozbitia...najskor rozbite obocie...(stastie ze len obocie) a potom zase brada...nahanal holuby a spadol na obrubnik ...som sa zlakla ze si aj zuby vybil ale nastastie nie.. ale krvi bolooooo... no a este nejake pady ...raz si peru trosku strajchol ...zase krv... ale nic vazne 😉

ahoj vevon...ako sa mas? uz mas po mrchajde? ja uz ano... 🙂

ellysa
20. apr 2009

ahoj tinka, bude dobre, neboj o chvíľu budeš znova tehu a bude to v poriadku, na iné ani nemysli 🙂

vevoncek
20. apr 2009

ahoj evi čo sa týka súkromia mám sa super prežila som super víkend v robote je to blbé ide mi to tu na nervy

to čo som ti písala že máme mrchu narovnako tak mne to len začalo a myslela som že bude nromálne pokračovať ale mala som len dva dni také špinenie že sa to ani špinením nedá nazvať a koniec tak som volala doktorke že čo a ako že dala mi vyvolávačku pred dvomi týždňami povedala že do týždna mrcha a mrcha nič a už prešli dva týždne tak idem v stredu znovu k doktorke a som zvedavá čo mi povie

ale hovorila som to kamarátke, lebo už som z toho zúfalá a aj som taká divná aj psychicky hlavne a aj fyzicky a ona mi hovorila že ona to mala tiež tak že nedošla jej mrcha dala si pichnúť vyvolávačku ale mrcha nič tak si spravila test a bol negatívny a ona bola tehotná potom jej to doktorka potvrdila ale aj začiatok tehotenstva mala divný ale má už 6 ročného chlapca a teraz že jej doki predpísal duphaston na upravenie cyklu lebo mala tak ako ja 33DC 35DC... a že na prvý krát otehotnela tak som zvedavá čo mi dokina povie

evulik6
20. apr 2009

jooj moja, aj ja som zvedava co ti povie... bola by parada keby si tehula...ja som dnes 10DC a mam hlien...tak neviem ci uz ovu alebo co... aj vcera som mala, ale myslela som si ze to bude este z predvcerajsieho keksikovania no ale dnes zase...tak netusim... to by som uz dnes hlien zo sexu nemala, ked sme predvcerom pobede... no som z toho magor...bo som prestala merat... ale neva, co ma byt to bude 😉

vevoncek
20. apr 2009

evi to môže byť že ti začína ovulka keď mávaš 28DC tak je to dosť možné pri tom mojom sa ani nodvážim typnúť ja vlastne ani neviem či som mala ovulku a kedy som mala ale som teraz 60 DC 😀 normálne mi je to smiešne ešte som to nezažila a dnes som nejako stále hladná keď som prišla z roboty som zjedla 45 parené buchty a ešte stále mám prázdny žalúduk už keď sa ma doki opýta či som robila test tak mu poviem že už ma to nebaví aj tak je stále negatívny a asi aj bude až kým sa mi cyklus neupraví a už sa na to teším konečne mi padne kameň zo srdca

evi držím ti päste nech ti to tento mesiac výjde a keď nie nevadí výjde naďalší časom budeme úplne voči tomu flegmatické a potom nás to prekvapí ako blesk z jasného neba (tuším už začínam mať lepšiu náladu) 😅 😀

tilly
20. apr 2009

vev a neskúšala si znova testovať? ja by som to asi nevydržala a testla by som znova...

danulka0011
20. apr 2009

Evulik, ty uz snazilkujes naplno?

evulik6
20. apr 2009

danulka nesnazime naplno, viacmenej skusame ci sa podari..

vevon, ja ti verim ze ta to uz nebavi testovat, ale lakalo by ma to hrozne... a to spinenie ti nepovedala ze mas ratat ako mrchu? no ja neviem, je to divne..
mne asi fakt zacali plodne dni, strasne ma boli teraz lavy vajecnik, a hlienik mam cely den... uvidime zajtra... ale nevadi ak to nevyjde tento mesiac, ja si pockam... na nieco tak pekne sa oplati predsa cakat... a ja ta rada pockam...ved mame tu tajnu dohodu nie? 😀 😉

leontinka4
20. apr 2009

ahojte babulky, v marci som bola na kyrete po MA, bola som v 10 tt. Veľmi sme sa mimi tešili, lebo sme sa oň snažilkovali takmer rok. MS som doslatala na 38 deň po kyrete a mala som 2 dni dosť neznesitelné krče a silnú MS.... veľmi dúfam, že to najhoršie je už za nami... moja lekárka a aj v nemocnici mi doporučovali, aby sme počkali pol roka, ale mne sa to zdá príliš dlho a kým sa nám to podarí, ubehne další rok... fyzicky sa cítim v poriadku a aj po kyrete som sa citila v pohode, žiadne bolesti, nič... okrem tej prázdnoty a vnútornej bolesti....
teraz čakám na výsledky z histologie, aj ked si od nich príliš neslubujem... no uvidíme... ale snažilkovať sa chystám skor ako je pol roka ...

evulik6
20. apr 2009

ahoj leo...vitam ta tu medzi nami....
mrzi ma ze sa ti prihodilo to co nam....mne z histologie nezistili absolutne nic, vacsinou tam ani nic nezistia... mne povedali ze mame pockat 3-6 mesiacov... no my sme sa zacali snazit po dvoch mesiacoch... teraz 29.4. to budu styri mesiace...zatial sa nam nedari...zacali sme skor, bo vysledky som mala ok...aj po prehliadke po prvom menzese, tak som nemala dovod odkladat....aj tak si to priroda zariadi sama ako chce... a pri prvom sme sa snazili skoro rok, takze aj to bol jeden z dovodov....
drzim palce nech ti dni rychlo bezia a mozte sa snazit... 😉

danulka0011
20. apr 2009

Evul,pockaj, uvidis..
Kolko po MA ste zacali skusat??

danulka0011
20. apr 2009

Evi,necitam,, akurat kukam ze si to tu uz pisala...
Ja tapa,,som si nevsimla..

danulka0011
20. apr 2009

Este posledna otazka,, po prvych kramoch si isla z vlastnej iniciativy ku dokymu, alebo treba ist/? Mne doktor nekazal ist..tak sa pytam... ci sa nahlasim, nanominujem na kontrolu sama... 😀 😀
Mne z histologie takisto nic nezistili, absolutne nic, len ze neslo o mimomaternicove, ze vsetko vybrali, tot vso, co mi moj doky k tomu povedal. Nerobili mi ziadne ine vysetrenia. Iba mi skontroloval HCG v krvi tyzden po....
To je vsetko..

leontinka4
20. apr 2009

dakujem evi, si zlatá...

ani mne lekárka nevravela, že mám príst na kontrolu, ale teraz po prvej menštruácii sa k nej chystám, aby som si bola naistom či som v poriadku a ked budem, hned začíname v snažilkovaní...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre