Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

vevoncek
21. apr 2009

tinka neboj druhý krát to výjde určite ono stávajú sa takéto veci veľa ľuďom a stávali sa aj voľakedy, lenže ľudia o tom nevedeli a voľakedy sa ani nechodilo tak k doktorovy ako teraz možno to bolo na niečo dobré apoň žena ktorá chcela bábo nebola v strese že či bije srdiečko a či nie... išla prvý krát k doktorovy keď bola v 3 mesiaci a vtedy to už bolo viac menej isté

adrikanatasa
21. apr 2009

elly dnes si ho pôjdem kúpiť aj ja. Už 3 dni mám posit na ms a stále nič 😠

adrikanatasa
21. apr 2009

posit je pocit 🙂

sue250
21. apr 2009

baby povedzte mi ako sa to berie ked som napr 13plus 4 to som uz 14tt alebo 14tt je vtedy ak ste 13plus 7?

adrikanatasa
21. apr 2009

sue 13 + 4 to si 14ty týždeň, 13 + 7 končíš 14ty týždeň a na druhý deň začínaš 15ty. Podla mňa 🙂

leontinka4
21. apr 2009

tinka, aj mne povedali, že počkať 6 mesiacov, ale my sme sa snažili skoro rok a tak chcem skúsiť už po 3 mesiacov, ale najprv pojdem na kontrolu... bola som v 10 tt a MA, v robote som trochu špinila a že rýchlo do nemocnice a na druhý den bolo po všetkom... začneme sa snažiť po 3 menštruácií, ak bude všetko OK, lebo zas kým sa nám poštastí ☹
vevi ten čajík už mám, nikdy som si nesledovala ovuláciu, teraz snád začnem

ellysa
21. apr 2009

adri skús, mne to pomohlo (klop, klop) 🙂

adrikanatasa
21. apr 2009

elly skúsim, pridám ďalšiu vec do mojej domácej lekárne 🙂 gynekológ ma zabije, minule povedal že príde ku mne a vyhádže mi to všetko do koša 🙂 ja beriem vitamíny všeho druhu, aloe, čajíky, sirupčeky, tabletky..

ellysa
21. apr 2009

adri myslím, že aj ja budem takýto blázon, už si ma navnadila na aloe, papám kyselinu listovú, pijem čajík a to je len zatiaľ a boh vie, či to pomôže ale však čo 🙂

adrikanatasa
21. apr 2009

elly keď nepomôže aspoň neuškodí 🙂
Ale už som sa polepšila, už jedávam len to, čo mi doktor povie že môžem, lebo moje samoliečiteľstvo sa mi už raz vypomstilo 🙂 a zase ani previtamínovanie nie je dobré, všetko s mierou..

ellysa
21. apr 2009

adri, myslím, že my dve si budeme rozumieť 😀 😀 😀 😀 , sme rovnako "postihnute" 😉

adrikanatasa
21. apr 2009

elly možno to nebude doživotný stav 😀

ellysa
21. apr 2009

mno, ja by som sa na to nespoliehala 😀

adrikanatasa
21. apr 2009

elly letím do mesta, poisťovne pošta a samozrejme lekáreň 😀 papa

tinkaaaa
21. apr 2009

vevoncek no mas pravdu..len keby som mala take presvedcenie ako ty.. noo a ako citam..snazis sa otehotniet?

tinkaaaa
21. apr 2009

leontinka a kolko mas od zakroku,hm??ja som bola v nemocnici presne 13. 1. -takze uz preslo dost casu, no a minuly tyzden mi doktor predpisal candide tbl aj krem..no ze nejake plesnove ochorenie,uz ma ide ...
Mohlo by uz skoncit toto obdobie ☹

vevoncek
21. apr 2009

leontinka skús si merať BT podľa toho budeš vedieť kedy máš ovuláciu ale mala by si aspoň 3 mesiace aby si vedela že kedy to máš ti ju mávaš rovnako a tak
ja som začala merať tento mesiac, lebo som chcela začať mesiac ako sa začneme snažiť ale mala som to také divné že ani doktorka keď jej to ukážem sa v tom nebude vedieť vysomáriť 😀 ale neva ja spolieham na ďalší mesiac

tinka neboj časom keď to trochu prebolí to už aj ty budeš tak brať ja už čím ďalej som viac flegmatická ale samozrejme mávam aj blbé obdobia aj teraz pre nedávnom som mala ale už mi chvala bohu končí všetko som brala negatívne a pritom som nechcela ale myslím že je to aj hormónami a robota blbá a všetko dohromady
ja som bola na MA presne 1.12. čiže vo februári bol 3 mesiac ale keďže sa mi cykly predĺžili povedala som si že začneme po druhom cykle snažiť veď aj tak sa to nemusím podariť na prvý krát a tento mesiac mám divný, lebo ako som písala som pomaly 60 DC a mrcha nikde už mám za sebou vyvolávačku a 14 dní po nej a stále nič a som z toho nervózna, lebo už chcem začať upravovať ten môj cyklus tým duphastonom inak ja meriam BT,jedla som kys.listovu ale už som dobrala a budem ju brať až keď zistím že som tehu a beriem L-karnitin a mám femigard ale ten budem užívať až keď dorazí mrcha

leontinka4
21. apr 2009

mala som zákrok 3.3. , tak po junovej menštruácií chceme pokúšať osud 🙂 ... ja som na kontrole ešte nebola, tak snád nič nenájde doktorka, ale by som sa nedivila, na mna sa tiež všetko lepí 😀

tilly
21. apr 2009

ahojte, tak sa hlásim po neúspešnej štátnici... ☹ 😠 😢

najviac ma mrzí, že som stresovala bábo... ale inak si myslím, že mi to mohli dať, dve otázky zo 4 som vedela dobre, na dvoch ma točili, ale v podstate som sa chytala, len na pár otázok som trepla blbinu... ten trojec mi dať mohli, ale veď nič, september to istí, dúfam, že nebudem rodiť predčasne, lebo inak predčasne končím školu, ak nespravím štátnice na jeseň, tak som skončila...

tatuska1
21. apr 2009

tilly tak to ma mrziiiiiiiiiiiiiii ale neboj v septembri to zvladnes ale fakt su hnusni ked ta takto vytacali ☹ ☹ ☹ ☹

tilly
21. apr 2009

ja mám také super šťastie, že vždy lapnem najhoršiu komisiu... a ešte si vytiahnem prokurátora a skúšajúci je prokurátor, tak jasne, že chcel vedieť všetky podrobnosti 😝

najhoršie, že ma teraz tak bolí brucho a neviem, či je to žalúdok zo stresu, alebo bábo zo stresu...

tatuska1
21. apr 2009

asi ten zaludok zlatko 😒

sue250
21. apr 2009

neboj zvladnes v septembri a ked uvidia tvoje brusko daju ti, u nas tiez tak robili stacky v juni nie kvoli babetkam az v septembri len kludne lez odychuj a vsetko bude ok, hlavne ziadny stres vies kolko ludi robila na dva krat nie si prva ani posledna pravo je tazke. uvidis ze urobis v septembri a ked sa budem rozvadzat))) tak si ta zavolam za pravnicku))) ok?

leontinka4
21. apr 2009

vevon, tento stav poznám, ked to stále nechodí... som sa cítila ako balon nafuknutá, a neustále podráždená, ale neboj hned ako to dostaneš ulaví sa ti 🙂
tu BT mi kázala doktorka merať ale normálne pod pazuchou a to sa mi zdalo neefektívne, lebo stále som mala rovnakú teplotu 35,5 stupnov... no čudné a to sa mi stávalo, že som vstala o 3 hod. v noci a pchala si pod pazuchu teplomer, taká som z toho bola už šiši... ja som sa spoliehala, že ovulku spoznám podla hlienku, ale rok nespešných pokusov hovorí za seba... skúsim teda asi začať seriozne merať BT... snád stačí v puse 😀

tilly
21. apr 2009

sue, to by si veeelmi zle dopadla 😀 a nerozvadzaj sa 😉

blbe je, že u nás sa opraváky robia v októrbi, niekedy koncom a tp mám 10.11., ak porodím predčasne, tak som v prdeliiiiii 😀
školu musím dokončiť do 30.6.2010, inak smola, dlhľie štúdium už mať nemôžem (študujem s prerušeniami od 2001 😅

sue250
21. apr 2009

jojoj to mas cas) neboj urobis a teraz na to nemysli daj si odychovy relax ja viem je to stres uz si mohla mat potom ale neboj prezijes aj to.

evulik6
21. apr 2009

tilly tak to ma mrzi ze to nevyslo....ale ved nevadi..na druhy krat isto spravis...aj moja kamoska nespravila pravo na prvykrat... a ja by som ho tiez isto nespravila...teraz pekne oddychuj, potrebujes to 😉

evulik6
21. apr 2009

vevon, ja tiez zacinam byt voci tomu flegmaticka... aj ked ma to obcas este chyti... ale snazim sa to brat co najviac sportovo... a moj mm to berie uplne flegmaticky...niekedy si myslim ze druhe babo asi ani nechce, a na otazku ze ci chce alebo nie druhe mi odpovie...ja to neriesim, ked bude bude ked nie tak nie.. co budem stresovat... dobry pristup nie? ale som rada, lebo keby aj on tak strasne chcel ako som chcela ja pred nedavnom tak by to bolo o to horsie ked sa nedari... 😉 zajtra ti drzim palce... budem cakat na infosky....

vevoncek
21. apr 2009

evi tak presne takto reaguje aj môj manžel ibaže my nemáme zatiaľ dieťa ale je to dobre aspoň niekto má chladnú hlavu a dokáže moje vášne krotiť 😀 aj ja som zvedavá čo zajtra normálne sa neviem dočkať

leontinka ja si meriavam dolu ale môžeš si aj v ústach len ja to mám tak že vstávam 5.20 zazvoní budík tak vopchám teplomer preložím nohy nech nevybehne a driemem ďalej 😀 😀 😀 keby som merala v ústach by som už nemôhla driemať bála by som sa že ho prehrýznem

tilly hlavu hore a ide sa ďalej predsa len bola si vo veľkom strese a aj tehotenstvo dáva zabrať na druhý krát to už určite zvládneš, to budeš mať dostatok času a čím viac si to budeš pozerať tak tým viac tomu budeš rozumieť a okrem toho nie je dôležité na koľký krát spravíš hlavne že spravíš je dobré že dajú ešte ďalšiu šancu

evulik6
21. apr 2009

leo, je lepsie merat dole.... a digi teplomerom....a mas po starostiach...zapipa vyberies a hotovo...

vevon ano je to dobre ze tak reaguju nasi chlapi...moj aj pri prvom takto reagoval... mne trvalo dost dlho kym som to brala tak ako on... a potom sa podarilo... skoro rok nam to trvalo... ale vysledok stal a stoji za to... 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre