Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

vevoncek
27. apr 2009

dindiška ja sa teším s tebou som rada že sa tak tešíš 😵 držím ti palčeky aby všetko dobre dopadlo a kedy teda pôjdeš k dokimu?

adrikanatasa
27. apr 2009

vevon decká v tomto veku 3-4 roky sú strašne zlaté, veď sama vieš podľa synovca. Ja sa tak s malým narehocem 😀
A s tým liečením.. no neviem, už ide štvrtá rozprávka na dvd , popri tom skladá puzzle, stavia skladačku no skrátka všetko bude robiť len nie ležať 😀

evulik6
27. apr 2009

joooj adrika, to poznam...moj robi presne to iste ked je chory...nie a nie ho udrzat v posteli 😀

dindus, gratulujem este raz a uz netestuj, je to jasne...ciarocka silnie 😵 ...a drzim tiez palce nech ti to tentokrat vyjde... 😉

dinduska
27. apr 2009

ak nebudem mat problem tak nabuduci tyzden ked zase pride muzik lebo dnes odisiel.budem si davat velky pozor a odychovat kolko sa bude dat.ved teraz ked by som isla tak ma pozre povie,ze som tehotna a zemam prist o 2 tyzdne.takze to tam pojdem rovno potom aby ma poslal na sono a dal mi hned knizku.ak zacitim troska nieake pobolievanie tak hned letim k nemu.ale teraz si musim zaklopkat lebo sa citim uplne super.nic mi nieje nic ma neboli ako normalne.ako keby som ani nebola tehu len mam vytok.

tilly
27. apr 2009

bože titti, to je normálne dráma, to je sila... čo ti to tvoje dítko robí...

my sme mali včera súkromné vystúpenie šaša maroša 😀 tu blízko je taký hotel a ten robí každú nedeľu predstavenia pre deti a včera bol šašo maroš, ale strašne málo detičiek prišlo, vlastne tam boli 4 deti, dve strašne hanblivé a dve naše, tak si aj zaspievali, no k sežrááání boli 😀

vevoncek
27. apr 2009

adri no veď môžeš byť rada že je taký plný života ,lebo keby nebol to by bol asi vážnejšie chorý a aspoň sa nenudí 🙂

trpezliva
27. apr 2009

titika, citam obcas vasu diskusiu a velmi ti drzim palce! Hcg stupa, tak to je super, mne vraveli, ze pri MA vzdy klesa. aj ja som to tak mala. mimomaternicove to nie, tak to je tiez pozitivna sprava.
dinduska, aj tebe drzim palce.
mozno sa vsetky tri stretneme v decembrovkach, ja idem dnes k lekarovi, aby som prvy krat videla nase babatko.

adrikanatasa
27. apr 2009

vevon no to áno, to pri ňom by sa ani piati dospelí nenudili 😀 ale je to presne ako píšeš... radšej nech je taký živý ako keby mal byť vážne chorý a na posteli... jaaaj fuj až mám zimnicu, nerada pozerám aj v telke také detičky čo sú vážne choré 😖

sue250
27. apr 2009

baby trosku odbocim od temy ako mam vyratat 1880 zlotych, niekedy som dala krat nas kurz a teraz cez euro ako? poradte asi som dilino nevychadza mi to

sue250
27. apr 2009

uz som to nasla kalkulacku na kurzy))))

vevoncek
27. apr 2009

adri ja nemôžem ani správy pozerať a tiež ani také drastické filmy, lebo ja mám potom aj na týždeň náladu pokazenú nemôžem nič také pozerať kde trpia deti zvieratá alebo kde sa mlátia chvala bohu že také veci nepozerám aj keď tie správy mi občas chýbajú lebo potom neviem čo sa deje vo svete ale čo už radšej nech neviem a mám dobrú náladu ako by som mala byť o všetkom informovaná a mala by som mať z toho depresie.

inak vonku fúka vietor doma máte po víkende poupretované a kde potom ste všetky??? či máte veľa roboty? ale veď ste skoro všetky doma či nie????????? 😠

vevoncek
27. apr 2009

sue a ty čo preratavaš korunky na účte či čo??? 😀 alebo idete do zahraničia na nákupy ozaj kedy bude ten nový tovar? a ja by som si už aj teraz chcela niečo od teba objednať

adrikanatasa
27. apr 2009

vevon tu sooom 😉 . Vieš keď som už doma tak pomaly upratujem periem atď. Cez víkend sme boli na chalupe tak mám doma trošku bordel 🙂 .

vevoncek
27. apr 2009

ale ja som si všimla že veľa báb čo tu je stále píšu ako upratujú a pritom prednedávnom upratali

adrikanatasa
27. apr 2009

vevon a vieš čo mi trvalo najdlhšie? Pranie 🙂 malému som kúpila také pekné tričko, či ho nezašpinil celé od púpavy? Tak som dala na rady ktoré som našla na internete, dala som na vrch kyselinu citrónovú aj obyčajné mydlo na pranie a šupla som to na 60st do práčky. som strašne zvedavá či to zíde 🙂

vevoncek
27. apr 2009

ja rada upratujem aj periem, lebo všetko nahádžam do práčky a perie sama ale keď sa mi tam niečo zatúla také čo púšťa farbu potom ma ide poraziť

tak potom daj vedieť či to zabralo, lebo ja sa pamärám keď som bola malá a som sa zakydala od púpavy tak som nosila potom stále také zakydané tričko, lebo mamina to nevedela doprať 😀

ja nerada upratujem keď mám muža doma ale včera to bolo super som si pratovala svojím kľudným tempom nikto ma nenervoval nerada upratujem keď viem že má prísť návšteva a ja nemám upratané radšej upratujem keď viem že budem niečo vylepšovať minule som si kúpila nové črepníky také pekné farebné a s takou radosťou som sa pustila do upratovania nech krásne viniknú v tej ,,čistote" normálne radosť upratovať

adrikanatasa
27. apr 2009

vevon to máš pravdu. Najlepšie sa upratuje keď máme niečo nové 🙂 To veľmi dobre poznám. Aj keď si kúpim nové tričko tak si vtedy upratujem skriňu a všetko si tam pekne poukladám nech sa tam to nové vyníma 😀

vevoncek
27. apr 2009

😀 😀 😀 presne ja sa teraz chystám vytriediť nejaké veci čo už nenosím ale to bude zase lúčenie neviem či sa aj do plaču nepustím 😀 keď som bola puberťáčka tak som nosila také oblečko holý pupok... a teraz by som už také neobliekla ale je mi ľúto to niekomu darovať alebo vyhodiť mám na to oblečko dobré spomienky ale neviem sa ho zbaviť a pritom už ho nosiť asi nikdy nebudem mali by niekde do tých mudrych časopisov napísať nejaké rady ako sa bezbolestne zbaviť oblečenia čo nenosíme

adrikanatasa
27. apr 2009

vevon my sme spriaznené duše 🙂 vieš že aj ja mám takého oblečenia za dve vrecia? Myslím že keby som tie čo nenosím povyhadzovala tak mi tam zostane v podstate len tých 5-6 tričiek čo nosím furt dokola 😀
No nič, my si pekne otvoríme second-hand a budeme to po 5 euro predávať. A bude na kočár 😀 😀 😀

tilly
27. apr 2009

ja len odfukujem po obede, vlastne obedujem už asi hodinu, som si kúpila v reštike cestoviny salmone a dali mi takúúú porciu, to by ani traja nezjedli, ešte tam asi 2/3 mám... no neva, zoberiem domov, domčo spapá

vevoncek
27. apr 2009

no to máš pravdu ale ja by som asi revala s každým predaným kúskom 😀 ja to mám tiež tak nosím 5 tričiek dvoje rifle jednu bundu a mám plnú skriňu 😀 je mi z toho smutno a najhoršie je keby som to ukázala mužovy čo som voľakedy nosila chcel by aby som to aj teraz (chlapi nemajú vkus) by som vizerala ako stará chcela mladou byť alebo ako detvanec s holým pupkom a takým šukovým pásom 😀 by som sa hambila ale on to nevie pochopiť pred ním nemám rpoblém čokoľvek nosiť ale na verejnosť by som si to neobliekla veď by ma vysiali všetci

vevoncek
27. apr 2009

tilly ako sa máš? ja som si myslela že sme tu už len my dve s adikou sme tu mali taký dialóg v dvojke

adrikanatasa
27. apr 2009

vevon ale hádam to nebude až také zlé s tým šunkovým pásom 🙂 😀 dobrý názov 😀
tilly tak dobrú chuť, ja som mala dnes na obed kakaový závin, fuj. Tak mi zachutil že som zjedla skoro celý. Teraz to zapíjam zeleným čajom 🙂
a tak sa asi tvaruje ten šunkový pás 🙂

tilly
27. apr 2009

nooo, veď zapojiť sa sem k vám je aj makačka 😀 a o chvilku zas zdrhám...

šunkový pás mám desný aj ja, ale nejako sa spolieham na to, že do leta (leta 2010) sa dám dokopy 😀

sue250
27. apr 2009

vevon nedoslo tak do mesiaca. ratam kym to dorazi a este kym to nasi colnici preclia to najviac trva. preratavam kociky na pl strankach)))) lebo u nas vyjde 29tis a v polsku 18tis. tak su to rozdiely, taktiez postielka vyjde 800sk a u nas boze velmi vela.

vevoncek
27. apr 2009

sue ahá tak už viem a môžem si objednať kabelky z tých čo tam máš v albume? či myslíš že mám ešte počkať, lebo mám asi 3 vyhliadnuté

adri no to je názov taká ako tá taštička čo sa volá ľadvinka alebo ľadvinkový pás tak ja mám taký šunkový pás a nemám ani menší záujem ho zhodiť, lebo som lenivá priznám sa na rovinu a nerada sa trápim a ani sa nechcem, lebo viem že by som potom nebola moc šťastná keby som sa trápila kôli tomu koľko pojem a koľko sa na mňa prilepí ... ale s mužom sa chystáme bicyklovať a ja sa tak utešujem že keď budem mať po pôrode tak ľahko zhodím, lebo kôli bábu si budem musieť dávať pozor na to čo zjem a tým pádom nepriberiem ale asi brucho budem musieť potom cvičiť aby mi nezostala koža ovisnutá ako plutove uši 😀

tilly a čo takého robíš keď je makačka sa sem k nám dostať?

ja som už domka ale idem ešte do mesta nejaké veci povybavovať ale potom vás prídem kuk koľko ste toho zapísali a tak že či nebude adrika bezo mňa trpieť samomluvou 😀 😀 😀

adrikanatasa
27. apr 2009

nie vevon neboj, momentálne som sa zamotala v téme pôrodnica Topoľčany 🙂 už ma zase chytá chuť na bábatko..
ešte je skoro, ešte je skoro...musím opakovať 🙂

sue250
27. apr 2009

ja som zopar kusov objednala len oni vzdy nieco ine dodaju k objednavke ak pridu poslem ti fotky a ak sa ti bude pacit vyberies si.
potom zas budem robit objednavku ako novy tovar dodali kozmetiku tak aj na to budem robit objednavku, zo zahranicia to pride rychlo ale slovaci robia problemy, minule sme mali objednane mobily a zhabali kurvy jedne)

vevoncek
27. apr 2009

adri asi si sa bála či sa ťa neopýtam že prečo to tak skoro pozeráš čooooo keď si to tak zdôraznila ale neboj sa ja ti svedomie robiť nebudem my s mužom sme sa začali minulý rok snažiť a júly a ja som si už od januára vypisovala tu na koníku so snažilkami ešte sme ani nezačali snažiť a zisťovala som si o pôrode ...ja som rada informovaná a neboj aj sa nám to všetko zíde tie infošky či už o pôrodnici alebo o bábätku

sue a to čo si dovolili vám mobili zhabať drzáci drzí a akú kozmetiku budeš objednávať
tak ja teda ešte počkám a potom keď mi pošleš foto tak si objednám ale už sa neviem dočkať 😀

sue250
27. apr 2009

kozmetika M.A.C, potom su tam spirali Lancome, a lesky chanel, ceny cca: Lancome a chanel 150sk a MAC to je napoly lesk a sprirala 100sk len tam su obrovske odbery cize 100ks ale to nebude problem na mmb predam v pohode.
len ta komunikacia je problem kym sa dohodneme co chcem tyzden prevod tyzden cakam na odpoved ci prachy dosli a 20dni trva dodavka tovaru. plus nasa colnica))) ak su tam napr,. veci do 10ks pride na adresu nepodlieha clu ak viac tak bohuzial vsetko sa zadrziava na colnici.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre