Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

sue250
5. máj 2009

aha ja som myslela ze ked sme my kupovali pozemok mi mame podpisat navrh na vklad. uz mi to je jasne

sue250
5. máj 2009

tilly a nemas nahodou vzor navrhu na vklad lebo na nete je toho kopec kazde je ine aj ja mam ine a som z toho uz na nervy. ☹

kodada
5. máj 2009

sue, nam navrh na vklad spravila pravnicka vtedy, ked nam robila kupne zmluvy

sue250
5. máj 2009

no a my nemame lebo moj manzel bol pri podpise zmluvy ja som nemohla cize vsade figuruje on este sme nestihli upravit zmluvu

kodada
5. máj 2009

kto vam robil tu prvu zmluvu sue? nedalo by sa snim dohodnut, nech spravi viac kopii? nas hned upozornili, ze budu potrebovat 5 kopii

vevoncek
5. máj 2009

ahojte ja som sem na chvíľu zavítala dnes som chcela ísť na nákupy do Baumaxu so sestrou ale ako sme sa prezliekali počuli sme rachot a to naša starká padla a rozrazila si ucho tak sme utekali na chirurgiu nech jej to zašijú a našťastie sme to v pohode prežili bože ale skoro som odpadla keď som to videla

vevoncek
6. máj 2009

dobré ránko

ja som včera zaspala ako dudok taká som bola unavena v poslednej dobe som nejako stále unavená večer idem skoro spať ráno sa mi nechce vstávať a zaspala by som aj postojačky

čo budete dnes porábkať?

u nás je ešte stále hnusné počasie včera sa nachvíľu zlepšilo ale to fakt len na chvíľu a dnes je zase škaredo ale zajtra už posledný deň v robote to už musím nejako vydržať a potom víkend dúfam že bude pekne, lebo keď nie tak budem mrzutá

adrikanatasa
6. máj 2009

dobré ránko babule, ale nejako ste sa pohoršili, veď sem už tak málo chodíte... Po večeroch nie je čo čítať 🙂

evulik6
6. máj 2009

dobre ranko kocenky....ako sa mame? nooo dnes je zase skaredo, ale od zajtra ma byt krajsie a na vikend hlasia tepluuuucko, sa tesiiiim...

vevon ja dnes nebudem robit nic, navarene mam, akurat trosku este upracem hracky a nejake tie dadkove veci do novych skriniek ale to az pobede bo pride nam majster este nahodit rucky na dvierka.... tak musim cakat... no a pride asi sestra tak bude tu veselsie 🙂

vevoncek
6. máj 2009

evi ja dúfam že bude krajšie, lebo toto počasie ma ubíja tak to budeš mať celkom fajn deň ja sa už neviem dočkať poobedia

adri aj ja som sa čudovala keď som videla môj posledný a prvý príspevok 😕

tatuska1
6. máj 2009

ahojte krasky moje,no chystam sa dnes k lekarke na prvu poradnu myslite na mna babenky moje nech je vsetko ok uz teraz mam co robkat s mojim strachom tak ja sa idem namachlit a pojdem potom sa ozvem 😉 😉 😉

evulik6
6. máj 2009

no to ano vevon, celkom veget... ale pojdem asi do potravin....ale tak sa mi nechce... ach

evulik6
6. máj 2009

tatuska drzim palceky, aj na nohach,...neboj bude dobre... a dufam ze budes mat foto...uz sa tesiiiiim 🙂

tilly
6. máj 2009

sue, máš v IP vzor návrhu, podľa toho to musíš zvládnuť 😉 ak budeš niečo potrebovať, v pohode mi napíš...

inak, celé to nechápem, tie zmluvy a tak, pekne to prerobte, dajte sa tam ako manželia, veď to nemusíte podpisovať naraz, stačí, že to predávajúci podpíše u notára a vy si to podpíšete hocikedy hocikde...

tatu, ten strach poznám, držím palce, neboj, všetko bude OK, teraz už MUSÍIIIIIIII

ja nevládzem, zas to učenie, nech už je 21.5., nech to mám za sebou, nech už je výsledok akýkoľvek..

kodada
6. máj 2009

bra ranko babulky ... tatu akurat som na teba myslela, nevedela som ci mas kontrolu dnes, alebo si ju absolvovala uz vcera ... neboj, vsetko bude OK 😉
no moje plany? dnes pride dvagrina z ciech, s priatelom a mojim malym 8 mes. synovcom ... tak nieco navarim, poriadim, mozno aj upeciem 😉 donesie mi veci pre male, tak som zvedava aka pride vybalena

evulik6
6. máj 2009

kody ahoj... ako sa mas (mate)? 🙂
tak sa budes vytesovat z pribuzenstva a novych veciciek... to je nadhera... 😉

kodada
6. máj 2009

ahoj evi, celkom dobre, a na to, ze ma stale omyna ten zub, zajtra pojdem znovu k zubarke
svagrinu ani jej rodinu moc nemusim, na mna su prilis hlucny, ale raz za cas sa daju zvladnut 😉 tesim sa na maleho

adrikanatasa
6. máj 2009

vevon veru aj mne sa chvíľami zdalo že si tam len ty a sem tam aj ja 😀
tatus strašne držím palce 😉

evulik6
6. máj 2009

a co ten zubok? ved ti ho vytrhli nie? ako to ze ta boli? co ti tam nieco zostalo ci co? chuda moje... 😒

evulik6
6. máj 2009

baby inak ja hlasim piatu mrchu 😒 zase to nevyslo.... no co uz... ja cakam aj tak na vevon 😀

tilly
6. máj 2009

evulik, no škoooda...

evulik6
6. máj 2009

no co uz tilly...vcera som mala z toho depku ze to zase nevyslo ale dnes som uz ok.. do konca roka sa snad podari... ale mam to cele rozhadzane, pojdem k dokine nech mi da nieco na upravenie cyklu, lebo som z toho nervozna ked neviem sama kedy to ma prist...tak mi to ten kyret do.ral ze az... joooj a tak krasne som to mavala... ako hodinky.. keby mi to aspon pravidelne chodilo ale este aj toto ma musi .rat 😝 😀

musim ist od vas...zatial sa majte pekne

tilly
6. máj 2009

šiesta nepríde 😉

ellysa
6. máj 2009

ahojte 🙂
jasné evul, ďalšia už nedorazí, ani vevon 😀
ja som mierne povedané v depke z tej mojej žľazy, vypadá to naprd, raz mám zvýšenú funkciu raz zníženú, no a pravdepodobne ona bola príčinou potratov, aspoň zatiaľ to tak vypadá-asi bude musieť ísť von. Tak som si aj poplakala. ☹
Ale ževraj sa dá mať bábo aj bez nej, tak dúfam 🙂

vevoncek
6. máj 2009

tatu držím ti palce ale uvidíš všetko bude o.k.

tilly veď ešte máš dosť času na učenie a ty to v pohode zvládnes je to síce stres ale uvidíš aký budeš mať dobrý pocit keď budeš mať po tom to je úplne neopísatelné tá úľava

elly ale to máš potom divné s tou štítnou žľazou moja svokra mala pred pôrodom jeden prípad a po pôrode sa jej to prehodilo naopak pred pôrodom chudla mohla zjesť čokoľvek a po pôrode tak pribrala že ešte keď si dá len pohár vody má kilo navyše len už neviem ktoré mala kedy ale teda zažila si aj zvýšenú činnosť aj zníženú a tabletky do konca života a jedna kamarátka tej zase vybrali a žije si úplne v pohode tak sa neboj bude dobre 😵

kodada
6. máj 2009

evulik vytrhli mi 8, ale mne sa zda, ze zubarka nespravila to co mala ... mna asi omyna 6, aj tak som si tam zabudla zdravotny preukaz 😉
neboj, dalsia mrcha uz nemusi dorazit 😉
ely, to mas fakt divne s tou stitnou zlazou

mirip
6. máj 2009

ahojte máte sa? kody ako už máš aj pohyby? my ešte nie 😒

ellysa
6. máj 2009

baby mna j..ne ešte sa mi aj rám na okuliaroch práve zlomil, síce som mala v pláne dať si robiť nové ale...jaj... 😠

sue250
6. máj 2009

mirip neviem cim to je ale prvorodicky citia pohyby v 18-21tt a zena ktora mala uz porod neviem ci sa to rata aj umna ale asi hej tak aj skor ja citim od 15tt a asi to bude maly futbalista lebo kopka ako divy az mi to jedivne vsetko sa natahuje citim ako rastie maternica no des, ale ten pocit ze zije mi dava silu

mirip
6. máj 2009

no ako rastie maternica cítim neikedy až príliš aj ja inak pohoda akurát ma nebolia kríže ale strašne niekedy panva, až pri chôdzi pichá akoby mi do zadu niekto pichal ihlou 😅ale potom to prejde

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre