Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

evulik6
13. máj 2009

ahojte....

cukru este raz gratulujem...je to super... mam radost... 🙂

cukruska1920
13. máj 2009

evul...dakujem 😵

evulik6
13. máj 2009

nemas za co cukruska 🙂
a dnes ides na pobednu ci ako? u nas je pod mrakom, aj dost chladno... mala by som nieco uvarit ale vobec sa mi nechce 😒 asi spravim len kolienka s vajcom 😝

tilly
13. máj 2009

cukru, tak sa snažte, na posilnenie posielam TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😉

evulik6
13. máj 2009

tak tak... najlepsie je sexovat kazdy druhy den a mas to iste, ze sa trafite... my sme tak minuly cyklus urobili, a trafili sme sa do ovu ale nic z toho 😒 niekedy si uz aj ja myslim ze som asi nejaka "vadna" ale to je len psychikou podla mna...to uz poznam...takze musim sa nejako odreagovat od tohto celeho a snad to vyjde 🙂

cukruska1920
13. máj 2009

evul...hej robim od jednej a taaaak sa mi nechce 😝 ale nejak to prejde...ked bude vela roboty... ja som robila vcera na rychlo falosny gulas tak dnes varit nemusim

tily...dakujem

evulik6
13. máj 2009

nooo ja som vcera mala este z dna pred tym a dnes uz nic, tak nieco len take rychle urobim, aj tak ideme k nasim, mamina ma dnes narodeniny, tak jej ideme zablahozelat... takze este aj tam nieco urcite budeme papat, tak naco sa zbytocne napchavat, no nie? dobre som to vymyslela, co??? 😀

cukruska1920
13. máj 2009

evu... hej... ja sa tiez vytesujem ked ideme k nasim ze nemusim nic vyvyrat a necham sa obskakovat....hned to lepsie chuti 😀

vevoncek
13. máj 2009

pridávam sa do klubu lenivých žien čo sa im nechce variť a som na to hrdá 😀

cukruška možno ak sa ti tento cyklus nepodarí otehotnieť by si si mala merať BT a potom to ukázať doktorovy možno ti bude vedieť skôr pomôcť ja som to tiež tak robila a aj teraz to tak robím, lebo doktorka mi dala taký kalendár že si tam mám znažiť všetko chcem jej uľahčiť pátranie prečo as nedarí

cukruska1920
13. máj 2009

vevon.. a ako mu to ukazem ked ja som ti to zaznacovala len na fertility alebo wunsch?

tilly
13. máj 2009

mne sa tiež nechce variť, ako sa robí ten falošný guláš? mám pár zemiakov doma, by som ich ešte využila...

cukruska1920
13. máj 2009

tily.. nakrajas si cibulku, orestujes, das pokrajany kabanos ale ja davam bravcovu klobasku to je lepsie, potom pridas nakrajane zemiaky, osolis, okorenis, das majoranku, zalejes vodou a potom zahustis...a je to rychle a dobre

cukruska1920
13. máj 2009

baby neviete ako to je? keby som bola v tehu na PN tak by som musela byt doma kde mam trvale bydlisko alebo mozem byt aj v blave?

ellysa
13. máj 2009

cukrus môžeš byť v priebehu PN aj inde ako tam kde máš trvalý pobyt, len to treba nahlásiť ošetrujúcemu lekárovi a na pobočku SP

vevoncek
13. máj 2009

cukruška a nedá sa to vytlačiť? ak nie tak si potom do excelu sprav tabulku a tak ju vytlač ja som si robila prvý krát na papier potom som zostala tehotná a teraz mám ten kalendár od doktorky a tam je aj miesto na graf tak teraz to tam značím veď keď sa náhodou tie 3 mesiace nezadarí tak to nebudeš mať až také strašne si to aj ručne nakresliť alebo dať vytlačiť ak sa dá a aj tak ti povedal doki že po tých 3 mesiacoch máš prísť možno mu to pomôže keď sa pozrie na graf ja som teraz na tom podobne ako ty 3 meiace si mám značiť do kalendára a ak sa podarí bude dobre a ak nie tak mám ísť k doktorke a potom som zvedavá čo povie

Keď si na PN tak doktorka ti vypisuje taký papier do roboty a tam ti musí napísať že kde sa budeš nachádzať počas PN a dva ti dá jeden aby si zaniesla do roboty a druhý aby si prišla po skončení z PN a neviem potom ako to máš či to doktorka tvoja nahlasuje na sociálku alebo ty a ešte ak si platíš dobrovolné zdravotné poistenie tak aj to treba potom nahlásiť aby ti to vyplatili

tilly
13. máj 2009

ďakujem 😉

aspinka
13. máj 2009

ahojte 🙂 cukruska pokial viem tak ked ti doktorka vypisuje papier je tam kolkonka kde sa budes pocas PN zdrziavat. Ja som mala odlisne trvale od prechodneho a presne mi to tam zapisala kde budem este aj poschodie aby ma nasla kontrola 😀

kodada
13. máj 2009

cukru ja to viem naisto... na papiery na PN su kolonky, trvaly pobyt a miesto zdrziavania sa pocas PN 😉

ela304
13. máj 2009

ahojte baby, dlhsie som tu zase nebola ale stale vas citam aspon zbežne. Mame dost behania okolo stavby tak je zo mna zasobovac. Tak beham po obchodoch. Inak som celkom OK, v pondelok mam poradnu a za chvilu sono v 20tt. Uz sa tesim ze uvidim male lebo od 13 tt je to dlho. Dufam ze je vsetko OK. snivaju sa mi dost casto blbosti, ale ze je to bezne.

tilly
13. máj 2009

ela, ahoj, 18 tt, peknééé, určite je všetko OK 😉

vevoncek
13. máj 2009

ela tak aspoň že náš čítaš 😀 lebo to by bolo neodpustitelné keby nie téda že 18tt to je super a kedy ti povedia čo čakáte? tie sny to máš pravdu to sa tuším všetkým tehotným vynivujú blbosti takže toho sa báť nemusíš

a kde sta všetky ostatné dnes je vonku škaredo a zima a nikto tu nie je ja že tu už bude aspoň strana zapísaná a nič ☹

tittika
13. máj 2009

ahojte ja som tu takmer vzdy ale sa mi nechce pisat nemam co 😒 uz druhy den krvacam nie je to silne ale toto uz nie je len spinenie ☹ ak to do soboty neprejde musim na sono 😒 ...doktorka povedala ze to nemoze byt menzes 2 tyzdne po kyrete...

evulik6
13. máj 2009

titi a preco by to nemohol byt menzes? mne prisiel presne tri tyzdne po a v pohode... 😕

vevoncek
14. máj 2009

dobré ránko

ako sa máme?ja sa už teraz teším že zajtra je piatok 😀

pejode
14. máj 2009

ahojte babule,
titti,aj ja som zacala krvacat /cerbena farba/ako menzes...pisala som o tom,to bolo len jeden den po dvoch tyzdnoch po kyrete...,potom slabulilinke spinenie a dost...aj mne lekar povedla, ze to nemoze byt menzes, ale je normalne ze spinis tak dlho,niektore diavcata spinili aj dlhsie...neboj,urcite je to v poho....postupne to odide a potom pride mrska a potoooom...... 😉
hlavne , ak to doki predpise lieky zisti si o nich co najviac,neber za kazdu cenu hormonalne lieky!!!!!!
ja mam 22.05.svadbu a 24.05. odchadzame na svadobnu cestu,mam strach ze mrska pride taaaam ☹

ellysa
14. máj 2009

cukrus ešte k tej PNke, keď ti ju bude doki vypisovať, je tam tá kolónka , že kde sa budeš zdržiavať, ak by si ale počas nej chcela zmeniť miesto kde budeš, tak to treba nahlásiť lekárovi, on stým musí súhlasiť a aj pobočke SP aby vedeli, že budeš inde-najlepšie je napísať list, že ?počas svojej dočasnej práceneschopnosti sa v období od...do bude zdržiavať na adrese...... a že lekár je oboznámený "Ide o to aby ťa prípadne kontrola nehľadala na tej adrese torú máš uvedenú na PNke. Samozrejem keď sa vrátiš alebo budeš znova inde treba to zas nahlásiť, môžeš sa zdržiavať aj v zahraničí 🙂

tilly
14. máj 2009

titti, neboj, ani sa nenazdáš a už tu budeš písať, že si tehu 😉
taký marcový/aprílový termín (pôrodu) je fajn 😉

cukruska1920
14. máj 2009

Ahojte...dakujem za rady....tak uz som spokojnejsia... 😵 lebo obaja robime v blave a nerada by som tu muza nechala sameho ze ja by som bola v nitre a on tu.. tak som rada ze sa to da aj tak vyriesit... este len to tehu mi chyba a budem sa vyvalovat pekne doma 😅 a kolko dostavate vy co ste pn?

kodada
14. máj 2009

cukru ja este neviem presne, zatial mi vypocitali len PN zo zakladneho platu (5 € na den !!!), len vcera som riesila PN z pripoistenia
neboj, co chvila budes aj ty tehu
marcovy TP je uplne idealny, ja som marcove dieta 😉

cukruska1920
14. máj 2009

kodi... no sak iny uz ani nestiham...iba ak by som otehotnela uz tento cyklus..to by som mala februar... 😅 inak tento mesiac by som moc este nechcela lebo 9. juna mi az konci skusobna doba v robote a keby im oznamim ze som tehu nemuseli by mi predlzit zmluvu....potom by to uz islo 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre