Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

mirip
26. máj 2009

a zase ste ma tu nechali samu 😠 😝 😀

kodada
26. máj 2009

miri gratulko k dievcatku, a som veeeelmi rada ze ta doktori len zbytocne strsili ... vsak som ti vravela ze malicke je v poriadku

a k tej paste co ste riesili, ono je nanej aj napisane ze ma zl chut a ze clovek si musi zvyknut, ja ju pouzivam od oktobra a som s nou spokojna, konecne mi prestal krvacat aj dasna

mirip
26. máj 2009

hej dík, kody, no je to isé že čakáme babu, ale čo my vieme možno sa doky mýlil aj to sa stáva ale vraj videl šušulku,ale je to jedno, tešíme sa rovnako, aj sme tak trochu čakali dievčatko že to bude, ale hlavne že je zdravučké a dúfam že aj bude, inak kopcuje ako divé 😀 😀 😀

mirip
26. máj 2009

a ty ako kedy ideš k dokymu na UZV? aj chcete vedieť čo to bude?

kodada
26. máj 2009

aj mi chceme dievcatko, este stale v to pevne verim ... bola som minuly stvrtok, a malej potvorke nebolo vidno medzi nozky, najblizsie idem az 18.6 k normalnemu dokymu, ale uz som sa objednala aj na 26.6 na 4D sono
aj moje pokopuva stale, vzdy ked si sadnem alebo lahnem, je to nadherne, neviem sa toho nabazit 😉

mirip
26. máj 2009

no aj moje sa schovávalo vždy bolo u dokyho obrátené chrbtom a mi len zadoček ukazoval, sa hambila bambulka ale v Blave mi ju premeraj od hlavy po paty a robil 3d, videla som dokonca aj detail srdiečka dokonca aj srdcové komry a ked si ju tak obzeral tak mu to vyklzlo že to bude dievča 😀 nevadí,my sme tak trochu aj tušili 😵 😵 😵

kodada
26. máj 2009

vy ste nechceli vedet co cakate? jeje ty uz mas krasne brusko 😉 fotku malickej mate ?
u nas je aj pekne otocene, ale ze tam nic zatial nevidi, mozno ze nechce len zavadzat, par krat spomenul ze tam zachytil nejaky tien ... dufam ze to nebol pipik 😀

mirip
26. máj 2009

fotku nemám ale dvd máme 😅 je krásne 😵 😵 😵
vieš čo nám to bolo jedno čo to bude sme sa dohodli že ked sa ukáže a sa nebude hambiť tak nech nám to povedia ale sme boli prekvapení že nám to vychlil tak skoro 😵 😵 a až potom sa spýtal že či sme chceli vedieť čo to bude 😀 😀 😀 vyhrklo to s neho...... 😀

vevoncek
26. máj 2009

ahojte tak som tu idem sa osprchovať a potom sem zase dobehnem

mirip ahojkaj ja som tiež vedela že výsledky budú dobré veď som ti aj písala moju švagrinú tiež naplašili aj kamošku a nakoniec aj jedna aj druhá sú o.k. a gratulujem k bambulke

mirip
26. máj 2009

dakujem vevon a ty ako testovala si?

vevoncek
26. máj 2009

ešte len piatok budem tak potom vám dám vedieť pre istotu počkám aby som nebola potom sklamaná dúfam že to vydržím do vtedy

tatuska chcem sa veľmi pridať k vám a dúfam že sa mi to podarí a že bude všetko bez problémov

mirip
26. máj 2009

určite sa pridáš vevon 😉 extra pre teba TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

vevoncek
26. máj 2009

ďakujem mirip hádam mi to pomôže a inak ako sa máš dávno som ťa nečítala píšeš že máš veľa roboty máš krásne bruško ja by som bola rada keby som už aj ja mala také ale bojím sa prvých troch mesiacov najhoršie na tom je že ak budem tehu tak to prvé tri mesiace ani nebudem môcť nikomu povedať okrem vás a všetci ma budú ponúkať alkoholom a nebudú chápať prečo už nechodím so psom na prechádzky alebo prečo nedvíham ťažke a nechodím robiť na záhradu a neviem čo im mám povedať

mirip
26. máj 2009

ved hej tých prvých pár mesiacov je najorších, hej prerábame, sme chceli len vymeniť okná a zapucovať okolo a sa to trochu vymko z rúk tak sme menili okná, škrabali dolu starú malovku, robili včade stierky máme už kúpenú konečne po takmer 5rokoch čo sme spolu spálňu ešte nám majú dojsť skrine, už bolo na čase mať spálńu po takej dlhej dobe, a tiež ideme robiť kúpelňu, jednu sme urobili novú našim dolu, to sme zmenšili špajzu a urobili nový sprchovací a teraz prerábame starú spálňu hore na poschodí a sa idú dať plávačka ešte na hornú chodbu, dlažba na schody a dolnú chodbu a nové dvere na izby, teda sa staké zárubne obložka drevom........a potom zariadiť detskú, jednu vec už máme komodu s prebalovacím 🙂 inak ešte nemáme nič kúpené

vevoncek
26. máj 2009

tak to potom riadne makáte inak toto je taká piplavá robota aj my s mužom by sme mali maľovať a kadečo ešte porobiť ale neviem ho do toho dokopať ja sa spolieham už len na to že keď budem tehu tak sa zľutuje a to konečne spraví, lebo už nemám nervy sa mu doprosovať

no inak ten 21 týždeň to znie super ale ešte je asi aj zavčasu kupovať ja neviem aj som poverčivá ale samozrejme že pokiaľ niečo pekné zbadáš a vieš že by si to potom nemala ako a kde zháňať tak to treba aj dopredu

kodada
26. máj 2009

ja som vcera upila taku malu plastovu flasku na mlieko, tiez nemam pokupene nic, len to co mi doniesla svagrinka z ciech

evulik6
26. máj 2009

dobru noc zienky domace 😀

evulik6
27. máj 2009

dobre raaaaaaaaaaaaanko....aj ked uprsane... ja som tu prva???? super...

evulik6
27. máj 2009

no kde ste vsetky? co este spinkate? 😀

cukruska1920
27. máj 2009

Ahojte... 🙂

evulik6
27. máj 2009

ahoj cukruska....ako sa mas?

cukruska1920
27. máj 2009

ahoj evul.. fajn.. len soplim a neviem co si mam dat a okrem toho mam vyhadzane pery ☹

evulik6
27. máj 2009

jaaaj.... nooo tak si daj iba nejaky ten morsky sprej do nosa...to je dobre, a myslim ze to neuskodi ani mimcu...

kodada
27. máj 2009

ahojte babulky ... u nas neprsi, len je zatiahnute 😉

cukruska1920
27. máj 2009

evul..lekarnicka mi dala nejaky MAR...zevraj to je len morska sol....ale radsej pockam dozajtra a opytam sa lekara co si mozem dat...a tiez na tie herpesy 😠

ahoj kodi..ani u nas zatial neprsi ale vyzera to vseliak

vevoncek
27. máj 2009

cukruška vyskúšaj ten detský Nivea sprej do nosa alebo bioparox

tilly
27. máj 2009

ja som tiež ešte nič nekupovala, vlastne všetko mám a cumle a pod. môžem nakúpiť aj tesne pred pôrodom...

cukru, nepríjemné, aj ja mám plný nos, nedávam si nič, aj tak mi nič nezaberie, liečená nádcha trvá týždeň, neliečená 7 dní...

cukruska1920
27. máj 2009

tily...ved to je to iste 😀

evulik6
27. máj 2009

ano mar je dobry...mozes ho v pohode...aj ten detsky nivea...ten davam aj dadkovi ...je dobry...

no idem od vas....trosku sa venovat syncekovi a navarit obed...ahojte

tilly
27. máj 2009

veď práve...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre