Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

kodada
3. jún 2009

ja som tu vevu ... no vidis, tak budes teraz pekne doma v klude 😉

vevoncek
3. jún 2009

kodi len mám z toho nervy, lebo akurát som spravila návrh jednému pánovy a teraz pôjdem na PN a nebude mu to mať kto spraviť to je jedna vec a šéfkami bude určite volať kôli tomu a ja neviem ako sa mám zachovať či nebudem dvihať telefóny alebo ak zdvihnem čo jej poviem tak mám z toho žalúdočnú nervozitu a myslím si že po dvoch týždňoch sa budú určite zaujímať že prečo nejdem stále do roboty a kaď nechcem aby zatiaľ vedeli že som tehu tak neviem ako to vysvetlím

mirip
3. jún 2009

ahojte, cukruš je v robote ešte, je ok, ved kuk jej album 😉

cukruska1920
3. jún 2009

Ahojte... mame dutinku a som zatial v 5tt..uvidim nabuduce... idem 9.6 tak dufam ze uz bude bimbat srdiecko

kodada
3. jún 2009

ahoj cukru, jasne ze bude 😉

cukruska1920
3. jún 2009

kodi...trosku ma to prekvapilo lebo som si myslela ze som viac...ale mozno sa to este upravi 😅

kodada
3. jún 2009

cukru, velmi si dlhsie ani nemola byt, ked ti MS meskala v utorok len jeden tyzden, nie?

adrikanatasa
3. jún 2009

čaute babule no veľa ste toho nenapísali za celý deň 🙂 vevon takže je z teba maród? 🙂 to je dobre, pekne si oddýchneš . Ja som si dnes urobila radosť a bola som si v orangei pre nový telefón keďže ten predchádzajúci má už 5 rokov a dnes sa chudák rosypal 😀 No nič netrvá večne ani láska k jednej slečne 😀 😀 😀

vevoncek
3. jún 2009

cukruška gratulujem k fazulke ja som sa dnes bála o teba zabudla som si pozrieť tvoj album ešte že mirip napísala to ma potom ukľudnilo

a tebe mala prísť mrcha minulý týždeň v utorok? lebo ja som to mala tiež tak na grafe vo wunschi to sme potom na tom rovnako 😲 to je sila asi si dám aj graf do foto

adrikanatasa
3. jún 2009

bože ja tým grafom nerozumiem veru nič..

kodada
3. jún 2009

adri a nasla si nejaky pekny telefon? lebo ja som si bola tiez zobrat minuly tyzden .... ale nic ma nezaujalo, nakoniec som si zobrala Samung
vevu grafik mas velmi pekny 😉

lucialen
3. jún 2009

Ahojte, dlhsie som nepisala, ale som s vami 🙂 To je dobre Vevon, ze ta vypisala aj ja nad tym rozmyslam, aj ked mi nic nebude, ked budem tehotna. Ved co sa budem namahat ked nemusim
😉
Ja uz cely den cakam kedy pride a uz je vecer a este nic 😀 Ale mozno je to len chaos v cykle , ved este len 3mesiac od MA

vevoncek
3. jún 2009

adri ani ja tým grafom nerozumiem ja ani neviem prečomi ako ovu určilo to čo mi určilo ja by som si dala inokedy na ovu 😀 ale pred tým čo som mala graf keď som bola prvý krát tehu ten bol ukážkový v tom som sa vyznala

kodi a kedy ideš k doktorovy to by ti už mal povedať čo čakáte

lucialen možno nepríde aj sa už snažíte veď keby si nebila tehu tak nech ti doktorka predpíše niečo na upravenie cyklu, ja som sa dala na PN, lebo ja mám teraz takú robotu že som buď v kancli a nudím sa a vtedy sa mi strašne drieme až tak že sa neviem na robotu sústrediť a neviem sa ovládať a keď nie som v kancli tak behám po vonku od rána od pol 7 až do pol 3 a to prídem domov taká unavená že až a ja mám zle vyvinuté klby možno v 40tke mi budú musieť dať titánové a aj tehotenstvá by som mala mať maximálne dve tak dúfam že ma nechá až do konca tehu doma ale bolo by dobre keby som mala aj vychádzky aby som sa nezošalela

kodada
3. jún 2009

vevu idem 18-ho a 26 na 4D sono 😉 ty si si platila aj to dobrovolne pripoustenie?
no a tie vychadzky, za nejaky mesiac ti ich daju 😀

lucialen, co vies, teraz je tu po urcitej dobe zas viac novych tehuliek, mozno sa pridas 😉

vevoncek
3. jún 2009

ja idem 17teho platím si dobrovolné pripoistenie ale neviem ako to je tento rok musím si to naštudovať ja sa nejako v týcho veciach nevyznám mužmi povedal koľko mám platiť a že mám platiť a teraz neviem čo je aktuálne či sa to nemenilo a tak musím to naštudovať

ja sa pre dnešok lúčim ale zajtra budem písať do zblbnutia 😀 😀 😀

kodada
3. jún 2009

budeme sa tesit ... na to pripoistenie sa pytam preto, aby si nezabudla dokymu povedat, ze ti ma PN vypisat aj na to 😉

lucialen
3. jún 2009

Vevon,tiez poznam tu hroznu unavu, ked som bola tehu tak som prisla z roboty 1,5 hodiny som si musela zdriemnut a ked zacinali spravy o 19.00 uz som isla zase spat 🙂 To bolo hrozne vycerpavajuce obdobie 🙂

adrikanatasa
3. jún 2009

kody ja som vzala tú nokiu 6500 slide taká vysúvačka. Ja som na nokie, páčila sa mi aj tá N85 ale tam sa doplácalo skoro 200 euro a to sa mi zdalo veľa peňazí. Ja používam telefón fakt len na telefonovanie a sem tam na foto inak nič.

kodada
3. jún 2009

ja som na Sony Ericsony a tie poriadne nemali 😒 tak mam po par rokoch inu znacku .... aj moj je vysuvacka ... ja teraz ked som doma ani velmi netelefonujem 😉

adrikanatasa
4. jún 2009

kody má novú fotku 🙂 a krááásnu 😉 čaute babule... no vevon ešte drichme kto nás bude teraz zobúdzať o pol 7mej ráno keď vevon maródi?? 😀

tilly
4. jún 2009

lucialen, veď možno nepríde, nie? 😉

mňa dnes doktor tak odbil, len mi povedal, že mám prísť na budúci týždeň na morfo uzv a dovi dopo... 7tt ma nevidel, je to normálne???

adrikanatasa
4. jún 2009

tilly čauko, no keď ma doktor zlý deň je normálne asi všetko 🙂 ale niekedy sú tí doktori fakt hnusní, veď keď ich to nebaví nech idú robiť niečo iné.. niekdy mám z nich taký pocit...

vevoncek
4. jún 2009

ahojte na som nespala ale nešiel mi net normálne som mala nervy 😠 ale už našťastie ide

kodi povedala som to doktorke, lebo minule keď som bola chorá som zabudla a teraz som aj mužovy kázala nech mi to pripomenie ale je zaujímavé že mi to v PN nezaškrtla ale niečo spomínala že mi musí vypísať viac

inak ja mám rada nokiu a mám rada aj sony ericson a ten je teraz super kamoška s mužom majú sony ericsony jeden má ten čo tak super fotá a druhý má ten hudobný a nevedia si vynychváliť v ostatných mobiloch sa nevyznám

lucialen máš pravdu presne také dni teraz prežívam a dnes nad ránom som sa tak bachla do brucha sa mi snívali že na mňa talý nejaký divný slimák skočil rovno na brucho a ja som sa ho bála tak som ho chcela zabiť a na to ako som sa bachla som sa zobudila to bolo úplne strašné

tilly
4. jún 2009

mal plnú čakáreň, preto sa objednávam na čas... takže ma táto jedna veta stála 10 eur... ale dohodla som sa so sestričkou, že nabudúce nebudem platiť objednanie... bol 2 týždne na dovolenke a takto to potom vyzeralo... otras 😝

inak, do knižky mi urobil normálne záznam, že akcia srdiečka a pod... normálne ako keby ma pozeral... 😠 to ma asi štve najviac

vevoncek
4. jún 2009

tilly to čo je za debila to ako mohol spraviť a dúfam že nabudúce nezabudnú že si platila ako toto je teda sila

tilly
4. jún 2009

je to o týždeň a sestrička je strašne zlatá a asi videla, že som mierne nasr. keď som odchádzala... keď som volala mužovi, ten hovoril, že som mala trvať na vyšetrení, ale na čo, keď tam idem na budúci týždeň a v podstate okrem občasného tvrdnutia (a nie je to ani tvrdnutie, skôr také vydutie) bruška mi nič nie je???

tiež dúfam, že nezabudnú, lebo už ma takéto podobné 3minútové uzv a stretnutia stáli dosť peňazí a teraz sa dostávame do miernych finančných sr... mi padol celý jeden projekt, nemám zaplatených x provízií... ale to je už o inom...

vevoncek
4. jún 2009

tilly ale ono to asi ani nemá význam aby si bola u doktora keď nemá náladu by to všetko odflákol možno je nakoniec aj dobre že ideš naskôr, už len dúfať že nebude mať aj potom blbú náladu, lebo to by potom už aj mne pokazilo náladu a by som mu vynydala a išla k druhému ktorý má väčší záujem

tilly
4. jún 2009

uvažujem, že sa už hodím k pôrodníkovi, dá sa to? len k nemu by som musela dochádzať do BA, tohto som si pre to dala, že je u nás...

som úplne rozladená, celý deň v prdeli...

ráno som ani nestihla dať domčovi pusinku 😢

vevoncek
4. jún 2009

no neviem tilly či sa to dá skús mu zavolať ale to dochýdzanie no neviem musíš sa sama rozhodnúť ale verím ti že si rozladená, veď tie kontroli to je vec ktorej sa obávame a zároveň tešíme a on ti prekazil radosť a keby len to ale zlyhal ako doktor veď doktorovy musí záležať na tvojom zdraví

tilly
4. jún 2009

ja sa každej kontroly bojím, v noci nespím, mám hororové scenáre, že mi povie, že bábo už nežije, teraz budem stresovať ešte týždeň 😢

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre