Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

evulik6
4. jún 2009

ahojte 🙂

sue250
4. jún 2009

tilly zavidim ti, ja musim chodit kazde 2t stale odsedim2 hod,lebo je to na porodnici a vsetko rizikove

kodada
4. jún 2009

ahojte, sue aj u mna to bolo tak, ze kazde 2 tt, teraz pojdem po 4 tt ...
vevu, ja mam teraz dve PN, jednu z pripoistenia a druhu ako zamestnanec

tilly
4. jún 2009

lenže on ma strašne fláka... bola som zvyknutá presne na to, že každé dva tt a všetko do podrobna a teraz... 😢

kodada
4. jún 2009

tilly, ak bol po dvoj tt dovolenke, urcite mal vela pacientiek, ale aj mna by to nastvalo 😠
buduci tt ti to isto vynahradi, ja si pockam este dva tt do buducej kontroly

vevoncek
4. jún 2009

baby a keď pôjdem za dva týždne k dokimu ako často budem potom chodiť to by som mala byť v7+3tt

vevoncek
4. jún 2009

evi čo dnes plánujete včera vám vyšlo počasie a dnes je zase o ničom nejako sa mi nič nechce robiť

kodada
4. jún 2009

vevu, to zalezi na doktorovi, ak budes mat nejake tazkosti, alebo ta bude brat ako rizikovku ... mozes chodit aj castejsie 😉

vevoncek
4. jún 2009

a ty si kodi ako chodila raz za mesiac? ja myslím že ma zavolá už potom rovno v 10tt

tatuska1
4. jún 2009

ahojte babulky!!!!!!!!ja chodim tiez kazde 4tt 😝 😝 😝 a tak sa mi to vlecie no co uz musime vydrzkat.o druhej mam volat o vysledky uz mam teraz nerviky bojkam sa ale musi byt vsetko ok uz ked sme sa fakt na to tehulkovanie dali.mala som krasny sen ze som sa taaaaaaaaak mojkala s malickym 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kodada
4. jún 2009

vevu chodila som kazde 2 tt ... koli krvacaniu, hematomom co som mala v mternici ... a tak, ja som brana ako rizikovka, nielen na papiery 😉
tatu urcite budes mat vysledky dobre, neboj 😉

tatuska1
4. jún 2009

ahojte babulky z toho stastia co orezivam som sa az unavila som si troska zdriemla 😀 😀 😀 😀 a musim sa pochvalit vysledky su super super 😉 😉 😉 😉 😉 😉
no a teraz cakam kamosku vratila z irska uz navzdy tak sa nu nu hrozne tesimmmmmmmmmmm 😀 😀 😀 😀

lucialen
4. jún 2009

Ach baby, a uz dosla svinucha 😠 😠 Takto dnes vyzeram cely den

vevoncek
4. jún 2009

aj ja som si zdriemla 😀 ale neviem z čoho som bola unavená teraz si idem dať kávu a budem čítať časák ráno nešiel net a už od včera nám nejde kablovka idem ma picnúť z toho taká som nervózna z toho čo sa nám všetko kazí

lucialen možno toto bude posledná mrcha na buduce to výjde, len nech rýchlo odíde a môžete sa znovu snažiť a prvý krát ste sa ako dlho snažili kým si zostala tehu?

a ty si tiež z PD? zachvíľu tu budú same prievidžanky 😀

vevoncek
4. jún 2009

to sme tu už 4 z PD ty ja evina a dinduska 😀

kodada
4. jún 2009

tatus super 😎
vevu, nam dnes asi odisiel ventilator v teplovzdusnej rure, ide ma porazit...
lucialen, to prisla tretia mrcha, sa mi zda ... aspon sa mozete s kludnym svedomim zacat znovu snazit

vevoncek
4. jún 2009

vieš čo kodi ešte ani nemám celý byt poriadne dokončený a uť sa nám všetko kazí chladničku sme už mali asi 2x pokazenú svetlá čo máme bodové najskôr trafo odišlo potom vypínač no je to do porazenia

ja si inak tiež myslím ja som to mala podobne že začali sme snažiť po druhej mrche a nakoniec mi musela dať doktorka vyvolávačku a zadarilo sa po tretej

kodi a čo robíš doma nenudíš sa?

vevoncek
4. jún 2009

dala som si už konečne moju foto nieje síce na nej nič vidieť ale konečne som tam ja 😀 a moje dva vlčiaky

cukruska1920
4. jún 2009

vevon... vyzera to ze budeme mat podobne termin 😀 uvidim co mi povie v utorok doktor

vevoncek
4. jún 2009

cukruška no ahoj a gratulujem určite bude teraz všetko o.k. bolo už aj srdiečko? taká som strašne zvedavá a ako sa cítiš? Pôjdeš aj na PN? 😀

lucialen
4. jún 2009

No toto je moja tretia mrcha, prvykrat som otehotnela na treti mesiac, takze normal. Ale od buduceho mesiaca som nezamestnana tak by som chcela co najskor a od septembra uz mozem cerpat PN, keby ma doktorka vypisala.
Ja so povodne z Handlovej, ale teraz byvam v Lipniku pri PD.

vevoncek
4. jún 2009

ja chodím do handlovej k doktorke a ty ?

lucialen ja som prvý krát tiež otehotnela asi 3,4 mesiac a teraz som otehotnela hneď prvý mesiac (po troch ktoré som mala čakať ale snažili sme sa už druhý po MA) ale doktorka mi predpísala duphaston a vďaka nemu som otehotnela a jedna kamoška mi hovorila že bola u dokiho aby jej dal niečo na upravenie cyklu a dal jej duphaston a tiež otehotnela a doki si potom robil z nej srandu že to nie je antikoncepcia a aj tatuska to mala ako predprípravu pred tehu tak možno keby ti to doktorka predpísala by ti to pomohlo

ja som ho začala brať na 17DC a brala som ho 10 dní a zostala som tehu

cukruska1920
4. jún 2009

vevon.. srdiecko este nebolo... len dutinka...idem v utorok tak dufam ze uz bude... hej ..akonahle bude srdiecko idem na pn

kodada
4. jún 2009

vevu mi sme sa stahovali v auguste do starsieho rodinneho domu ... tu je stale co prerabat ...
a doma sa nenudim, pracujem z domu, tak sa da,nieco cez den porobim, poriadim, navarim a tak ...

lucialen
4. jún 2009

Vevon, ale moj cyklus je dobry, po MA som mala 34, 28, a teraz 29 tak neviem, ci by mi to dala. Hlavne mi kazala cakat 6 mesiacov, tak asi nie. Ja chodim do HA tiez, k Borkovej, ona je asi jedina gynekologicka, uz su tu len muzi.
Akurat mi kamaratka pisala, tam sme sa dohodli, ze teraz otehotnieme spolu, tak sme zacali a ona uz otehotnela, hned na prvy krat. Ach tolko stastia by som aj ja chcela, ale je to moja naj kamoska tak jej to velmi prajem. Druha kamaratka tiez hned na prvy sup, aj ked nechcene a baby je uz tu.
Nabuduce mam dostat na priatelove narodky, to by bolo este lepsie 🙂

lucialen
4. jún 2009

A co keby pani dok trochu zaklamem aby mi dala ten duphaston? 😅 Bolo by to velke klamstvo 😕

vevoncek
4. jún 2009

cukruska tak to ja keď pôjdem za dva týždne tak to by už tiež mohlo byť srdiečko ja som sa dala vypísať obvodnej doktorke, lebo nechcem nič riskovať v mojej robote a ešte aj rodičia ma stále naháňajú do roboty a zatiaľ im nechcem povedať že som tehu tak som to preto takto riešila ale keď už bude srdiečko tak potom to poviem alebo počkám ešte do toho 10tt a dúfam že aj gynekologičky ma vypíše

kodi tak to máš dobre že máte domček to by som sa ani ja určite nenudila ja som zatvorená v byte ale dnes som si dala závezok že budem oddychovať a s vami si písať a od zajtra sa pustím do roboty chcem celý byt poupratovať úplne dôkladne

lucialen ja chodím do handlovej ale tam je primár doktor a ešte taký starší doktor a potom sú tam 3 doktorky z toho dve sú také mladé a jedna z nich je tam teraz nováčik ale Borková to je asi žena toho staršieho čo som písala no podľa mňa keby si jej povedala že máš rozhádzaný cyklus tak by ti ten duphaston dala alebo jej narovinu povedz že si čítala na internete že ho doktori dávajú ako predprípravu na tehu že či by ti ho mohla predpísať, lebo keď mávaš hentak cyklus tak by ti pomohol a zároveň keď si potratila je dobrý aj na udržanie plodu za vyskúšanie nič nedáš

lucialen
4. jún 2009

Jaj ty chodis priamo do nemocnice, ja chodim k manzelke toho starsieho, ten mi robil kyret, primar je velmi dobry, velmi ho chvalia, sused rodicov, starsia doktorka je vlastne riaditelka, tiez dobra, mlada doktorka je neter riaditelky a druha mlada je nova, 25rocna, len pred rokom skoncila. No Ha je male mesto, tak poznam.
Tak ty chodis k riaditelke?
Asi teda zbehnem za mojou, co mi povie, ale trochu to prikraslim 😅

vevoncek
5. jún 2009

lucialen presne to som chcela napísať čo si písala ale vedela som že aj to čo ti napíšem pochopíš presne tak ja chodím k riaditelke a viac sa mi páči v Handlovej ako v PD aj čo sa týka personálu, len tie mlade doktorky sa mi moc nepozdavajú neviem nemam z nich dobry pocit ale moja doktorka a aj primár su dobrý a keď som bola na kyrete tak bola tam jedna pani ktorá hovorila že tiež chodí k borkovej tak mi aj vysvetľovala že kde to je takže viem aj o nej

no veď ked treba tak prikrášli len ak máš teraz mrchu tak by si tam mala ísť čím skôr, aby si to mohla začať užívať ten 17DC

adrikanatasa
5. jún 2009

vevon ahojky 🙂 tak ako, už máš aj nejaké tehu príznaky? 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre