Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

tilly
8. jún 2009

ja mám vybratý hartan VIP XL,

hartan.de 😉

vevoncek
8. jún 2009

tilly ja som mala taký podobný ale nie až tak drahý ale vizerá celkom dobre a aké si mala požiadavky na kočík? čo by mal mať?

vevoncek
8. jún 2009

dnes je tu ako mrtvo kde sú všetky ? inak je krásne počasie tak asi sa slníte čo a ja som zatvorená medzi 4tirmi stenami dúfam že už len tento týždeň a že to nejako vydržím

tilly
8. jún 2009

moje podmienky:
kvalita
technické prepracovanie
použité materiály
nemecká značka
dizajn
kvalita sedenia a ležania pre bábo...
a tak, aby sa dal dobre kúpiť aj ojazdený z rakúska 😉

ani neviem, viem do akej značky idem, lebo som už dva kočíky od nich mala a vždy som bola max. spokojná... len tento ide lepšie zložiť do auta a mal by byť ľahší, o čo mi až tak nejde...

ja asi veľmi skoro vypadnem z roboty a natiahnem sa na terase s cosmopolitanom 😀

tilly
8. jún 2009

teraz som volala s mm, svokra bola dnes na tom vyšetrení a nič sa nepotvrdilo, je zdravá 😉

kodada
8. jún 2009

ahojte ... tilly, som rada ze je svokra zdrava, som ti vravela ze doktori obcas prehanaju 😉

kodada
8. jún 2009

joj, som stastna, bratrancova zena rano porodila synceka Matuska, dva tyzdne pred terminom, ale nevadi, ma 49 cm a 2790 g 😀 😎

adrikanatasa
8. jún 2009

čaute babule, tak sa hlásim po príchode z nemocnice, môj malinký si v sobotu zlomil lakeť tak sme mali supiš víkend 😒

tatuska1
8. jún 2009

ahojte babule 😉 ja som dnes mala strasne rano o siestej som sa zobudila na to ze ma neskutocne boli jedna strana krizov ale neskutocne az mi bolo do placu som sa zlakla ze co to je ale ja som sa dost orudko otocila na bok a to som nemala robit do kelu ale v spanku to som nevedela ani ako som sa tak prevalila vstala som a urobila som si magnezium ci toto mi nepomoze a nastastie mi pomohlo este som pospala do osmej ale baby poviem vam ja som si myslela ze dnes nic neporobkam ale som fit mam vsetko hotove mm je dnes domka tak aj daco porobkal a ja som sa konecne dostala k pc.
inac ta polska stranka na kociare je dobra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mne sa paci aj znacka JANE ale je dost drahy a na tej stranke ani neviem kolko vysiel musim to preratat a dokonca tam bola farba aj cervena aj zelenkava ze aj pre chlapceka aj pre dievcatko 😉 😉
no co nepisete co mate noveho tehulky a netehulky? 😉 😉 😉
kody bratrancovej zene blahozelam k matuskovi 🙂
adri no co ten tvoj drobec nudil sa?moj zlatucky jaso!!!musi ho to boliet 😒

tilly
8. jún 2009

adri, to je strašné 😢 a čo robil? ach tí chalani, môj je tiež vkuse dobitý...

kodi, ja som tiež rada, že je OK, by som ju mala nasačkovanú celé prázdniny u nás... jeeej, tak budete mať s bratrancom skoro rovnako staré deti

evulik6
8. jún 2009

ahojte, prisla som vas len pozdravit, rano mi blbol net, tak sa mi nedalo a teraz uz ide mm z prace home, takze sa tu dlho neohrejem...no co uz...tak asi skor zajtra..

tilly som rada ze svokra je ok, no vidis, ti nasi doktori vedia hned urobit bu bu bu....

adri je mi luto synceka...ach... chudatko, muselo ho to pekne boliet ☹

kody, super ze uz porodila, dva tyzdne je ok...aspon to ma uz za sebou, to je super pocit... 🙂

tatus, uz je dobre? taka bolest je neprijemna...mna vcera seklo pri lopatke, ani otocit som sa poriadne nemohla...hruza... ale preslo to nejako...chvalabohu

vevon, ako sa mas? manza poslucha?

adrikanatasa
8. jún 2009

tilly evul je to strašné, ja som dva dni plakala. V sobotu v noci ho operovali a dávali mu tam klíny. Má zlomený lakeť a samozrejme sa mu to nestalo so mnou ale s mojim ujom, skočil mu na ruku môj bratranec to je už starý chuj 14ročný takže sa čudujem že mu z tej ruky ešte volačo ostalo. Ale som rada že je už doma..

tilly
8. jún 2009

juuuj, to strašne boliiii, ja som mala presne to isté, chudiatko malinkaté, ja by som uja zabila... 😠

si pamätám, keď som za zobudila po tej operácii, strašne to bolelo... si viem predstaviť, že si bola a asi aj si na nervy, držkajte sa 😉

adrikanatasa
8. jún 2009

vevon ako sa cítiš? a čo bruško? tatuš ty si šikula, som rada že si o.k.
Baby tak som sa dnes zamyslela nad deťmi že fakt sa o ne strachujeme od prvého dňa čo sú v brušku až kým nejdú do škôlky do školy do roboty no skrátka celý život...

adrikanatasa
8. jún 2009

tilly a si o.k.? Myslím s tým lakťom nemáš žiadne problémy? ja sa bojím aby nemal trvalé následky ale hádam v tomto veku sa to ešte dobre zrastie..

sue250
8. jún 2009

baby v stvrtok idem na serklaz drzte palce ☹
tatus tu je link na preratavanie kurzov:
http://www.pasztor.name/sw_kurz.php

adrikanatasa
8. jún 2009

sue čauko, a to je čo tá serkláž? držím palce!!

sue250
8. jún 2009

serklaz je podsitie krcka maternice pretoze sa mi skracuje ☹

vevoncek
8. jún 2009

ahoj babulky normálne mi dnes nešiel net celé doobedie a teraz prídem a čo nečítam teda toľko správ tu je

tilly gratulujem svoktre že je všetko o.k. takže dovolenka predsa len bude super oddychneš si

adri a to čo preboha robili keď si zakeť zlomil to musí riadne bolieť teda chúďatko ale určite na to rýchlo zabudne a bude vyvádzať ďalej a možno nie možno sa z toho poučí ale skrátka nechaj chalanov samých potom to takto vizerá

tatuska hlavne že ťa to prešlo že ti to magnezium pomohli možno ti bábo tlačilo na nejaký nerv

evi a adri dnes som sa nemala moc dobre nešiel mi net a bolo mi blbo od žalúdka nevracala som ale mala som ho taký divný ale teším sa že budúci týždeň už idem k doktorke normálne sa neviem dočkať a ak sa podarí môjmu mužovy vybaviť volno pôjde so mnou bola by som radšej, lebo ak sa nedozviem dobré správy aspoň ma psychicky podrží ale verím že všetko bude v pohode

sue držím ti palce nech ti to dobre dopadne a nech to prežiješ v pohode

adrikanatasa
8. jún 2009

vevon ja na neho dávam vždy taký pozor veď viem že je divý tak sledujem každý jeho krok, so mnou sa mu nikdy nič nestalo a keby som bola vedela že to takto dopadne tak namiesto sobotnej návštevy si zlomím ruku radšej ja.. každý doteraz hovoril že to je ukrutná bolesť.. moje zlatino ☹

lucialen
8. jún 2009

Ahojte, Adri, dufam, ze maly je ok, deti to znasaju lepsie ako dospely. Sesternicina 3rocna mala uz ma treti krat zlomenu rucicku tento rok, a uz to berie sportovo. A rodicia obaja doktori 😅

adrikanatasa
8. jún 2009

luci no bože, ja by som to už ďalší raz neprežila, on možno áno ale ja nie 🙂

vevoncek
9. jún 2009

dobré ránko

adri úplne to chápem ty ho strážiš ako oko v hlave amáš istotu že sa mu nič nestane a potom keď je s niekým iným tak ho nemá kto strážiť a hneď sa stane zle ale vieš je to normálne deti stále vyvádzajú a myslím si že toto nie je posledný krát čo sa mu takéto niečo stalo u hyperaktívnych chlapcov je to normálne ale veď teraz budeš vedieť že pokiaľ na neho nedohliadneš ty tak ostatným je to asi jedno

tilly
9. jún 2009

hej, teraz už dovolenku môžem pokaziť len ja 😀

adri, no práveže to nie je úplne na 100%, ale ruka funguje, je silná, používam ju normálne, ale také dva roky som s ňou mala problémy, na aerobicu som ju vôbec nemohla zaťažovať a pod. ... a jazvu tam mám stále nechutnú, na lakti sa to zle hojí... ale on má mladý organizmus...

sue, držím palce na serkláž 😉

vevoncek
9. jún 2009

ahoj tilly tak to je super že na tú dovolenku pôjdete som rada ja som inak aj vedela že to všetko dobre dopadne a na tú dovolenku pôjdeš veď si to zaslúžiš

tilly
9. jún 2009

neviem, či si zaslúžim, ale potrebujem ju ako soľ... ešte si ju môžem sama svojim stavom pokaziť 😀

vevoncek
9. jún 2009

ale nie tilly neboj všetko bude o.k. a zaslúžiš si ju určite už len kôli tomu že ju potrabuješ ako soľ 😀

tilly
9. jún 2009

dúfam, lebo už ma fakt nič neprekvapí...

vevoncek
9. jún 2009

a kam sa chystáte? a kedy pôjdete?

tilly
9. jún 2009

ešte nevieme, uvidíme, buď pôjdeme last minute na krétu alebo podobne, alebo pôjdeme kombináciu taliansko chorvátsko na blind

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre