Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

kodada
21. jún 2009

alic a je mozne ze by si naozaj bola tehu 😉 drzim palceky
cukru, v piatok na teba budem urcite mysliet, aj ty na mna, prosim, idem na 4D sono

alicc
21. jún 2009

dakujem kodada a prajem nech sa v piatok ukáže aký je to chlap alebo baba 😀

kodada
21. jún 2009

chceli by sme dievcatko ... ale kto vie

kodada
22. jún 2009

bre ranko, dnes som tu vari prva

tatuska1
22. jún 2009

pekny dnik sa praje a ja som druhaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀

cukruska1920
22. jún 2009

tretia 😀

kodada
22. jún 2009

no to mi je dnes konverzacia 😎

dinduska
22. jún 2009

ahojte kocky,ako sa mate?
ja sa zase po dlhom case ozivam,ale uz sem chodim velmi malo.chcem vam len povedat,ze dnes som bola na poradni a vsetko je ok a co je naj tak som bola aj na sone a babatko dohnalo ten 2tyzdnovy rozdiel uz to serdi na 13tt som velmi rada ze je vsetko ok.a vy ako?

vevon a tebe sa ako dari?

tatuska1
22. jún 2009

dinduska jej to je super ze sa mate ok to som rada 😉 😉 ja sa tesim na poradnu idem vo stvrtok neviem sa dockat ked uvidim drobceka dufam tiez ze je vsetko ok 😉

vevoncek
22. jún 2009

ahojte tak aj ja som tu teraz keď som doma som tu menej ako keď som chodila do roboty cez víkend som tu nebola, lebo tu bol manžel a dnes som ešte nemala kedy tu byť, lebo ráno som sa zobudila najedla a išla hneď prejsť a potom som pozrela telku trochu a zaspala som asi kôli počasiu a poobede idem znova von inak sa mi ani nechce taká som nejaká unavená hovadiny sa mi snívajú a ráno sa skoro zobudím na hlad tak sa najem a potom spím ešte do 9tej

kodi tak tebe aj cukruske budem držat palce tento týždeň
kodi aby sa ti bábo už konečne ukázalo, lebo vizerá že je to malý/á tajnostkár/ka 😀
cukruske aby bolo všetko v poriadku ako má byť ja pôjdem až 3.7. potom budete vy na mňa myslieť 😀

dinduška tak to je super že ste o.k. s bábom a čo porábkaš celé dni? mne sa darí super ale už by som bola rada keby som mala druhú návštevu za sebou je to dlhá doba takto čakať ale už len dva týžden to ubehne rýchlo

tatuska1
22. jún 2009

vevoncek hej tie styry tyzdne kym sa ide na poradnu su straaaaaaaaaaaaaasne dlheeeeeeeeeeee 😝

vevoncek
22. jún 2009

a hlavne zozačiatku ale asi každá sa na to teší a zároveň má aj v kútiku duše strach či je to prvá týždne alebo neskôr ale ja sa teším keď sa dozviem čo čakám a teším sa na každé sono kedy uvidím drobčeka je to taký malý veľký zázrak keď zostane žena tehotná ja som teraz taká šťastná a tak pozitívne myslím ale zajtra ak mamina nespraví čerešňové gule si asi aj porevem, lebo takú mám chuť na ne tento rok som ešte nemala a stále myslím na jedlo dnes sme bola na nákupe a ja som stále o jedle hovorila aleneuvedomila som si to a muž mi hovorí že ty si uvedomuješ že myslíš stále na jedlo no asi teraz rozumiem môjmu psovy za jedlo by som možno aj drogy vyčuchala 😀

cukruska1920
22. jún 2009

ahojte... vevon... tak potom si mozme podat ruky... ja este ani nedojem a uz rozmyslam nad tym co si dam znova na jedenie 😀

vevoncek
22. jún 2009

no ja tiež tak aj teraz dojedla som kyslé ryby ste mi narobili chute vo februárovkách a teraz zase rozmýšľam čo by bolo dobré pod zub asi si spravím chieb s lekvárom to som už dávno nemala

kodada
22. jún 2009

vevon a vies co od obeda vyjedam? ceresne .... ked ti cih bude mamina robi,posli mi recept... aspon viem co zajtra varit

cukruska1920
22. jún 2009

vevon...nie si nahodu tehotna??? kysle ryby a potom chlieb s lekvarom?? 😀 😀 😀

vidis...dobry napad...si mi urobila chut

kodada
22. jún 2009

cukru a na co mas chut? ja rybicky alebo na lekvarik 😀 😀 😀

cukruska1920
22. jún 2009

uz papam...natrela som si 2 chleby s maslom a s marhulovyv dzemom...mnam mnam... hadam ma to na pol hodku zasyti 😀

kodada
22. jún 2009

ja si dam tiez chlebik ... ale z masielkom a domacim kravskym syrom

cukruska1920
22. jún 2009

no uz som to aj zbastila,,,,sa mi muz smeje ze kde to davam

kodada
22. jún 2009

povedz ze to nie ty papas ale male 😉

cukruska1920
22. jún 2009

sak som povedala ale mi povedal len sa nevyhovaram na malu 😀 on stale hovori v zenskom rode 😀 sa smejem ze ci vie aka to bola spermia 😀

kodada
22. jún 2009

to uvidite casom 😉 verim ze nebudete cakat tak dlho ako mi 😉

dinduska
22. jún 2009

ahojky,vevoncek ja viem tie 4 tyzdne su strasne.ja som taka rada,ze ma poslal aj nato sono.som si myslela,ze ked som bola v 9tt a teraz ma neposle ale poslal som velmi rada,ze to bolo v poriadku a babenko to dobehlo.je to neuveritelne aky to je velky rozdiel v tej velkosti na tom obrazku je brutalny 😀 😀

kodada
22. jún 2009

ahoj dindus, vas drobcek uz je krasne velky 😉

vevoncek
23. jún 2009

ja som včera už nemohla prísť, lebo muž chcel byť na PC ale začala dobrá téma JEDLO 😀

kodi to sa robí veľmi jednoducho tie gule buď zo zemiakového cesta alebo len muka trochu soli a voda spravíš cesto ale také aby trochu lepilo a do toho balíš čerešne a potom ich vyváraš vo vode keď vyplávajú na povrch sú hotové a podávaš buď so strúhankou opraženou s cukrom alebo mak s cukrom mňaaaaaaaaaaaaam ja to zbožňujem

ja som nakoniec zjedla kilo zavináčov a potom sa mi tak grgalo že som už ani nemala chuť na ten chlebík s džemom ale tiež som si chcela s marhuľovým spraviť a ešte k tomu ma začala záha páliť tak som si dala mlieko a to ma už totálne odrovnalo som mala taký žalúdok plná že som sa len prehadzovala

dinduska
23. jún 2009

ahojky,vevon ked spomynas tie zavinace tak ja som sa dnes dozrala a ktomu kopec kopec tej kapusty 😅 😅 muzik bude mat zase vecer radost 😅 😅 😀

kolada dakujem 🙂

tilly
23. jún 2009

tatu a kedy máš poradňu? ja až 16.7. ...

tiež by som niečo dobré jedla...

vevoncek
23. jún 2009

😀 😀 😀 som vám chute robila a dnes keď som si to čítala tak som si aj sama sebe chuť spravila 😀

dinduška a ako sa cítiš? môj muž mal včera tiež radosť keď zo mňa cítila rybu on totiž neznáša ryby a ja som narobila po celom byte vôňu 😀

dinduska
23. jún 2009

uz dobree,celkom sa mi uz zlepsilo len ma trapi alergia dnes som bola u dr a dal mi nieake spreje tak dufam,ze sa to zlepsi,dnes som bola u toho dr prvy krat a bola som velmi spokojna bol velmi citlivy a vsetko mi super povysvetloval.troska sa ma upravil denny rezim papania zacinam az ranajkami okolo 12:00 obed okolo 15.tej a vecera okolo 17.30 neskor ani skor mi nechuti.medzi jedlom si este pojem ovocia teraz najma meloniky a ceresne 😀 😀 😀
a ty ako?kolkateho to ides na tu poradnu ja idem teraz 17.7 a potom 22.7 na alfafetaproteiny.nejdem naraz aj s poradnou lebo dr ma toho 22ho dovolenku tak pojdem len za sestrickou na krv 🙂 a poradnu mi spravi pred dovolenkou 17teho 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre