Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

tatuska1
16. sep 2009

jeeeeeeee sue blahozelam super no tebe sa to uz fakt krati a ta tvoja ninuska asi bude mat aj viac kil ze? 😀 😀 no hlavne je ze je vsetko ok.juj za chvilu tu mame prve babetka 😅

vevoncek
16. sep 2009

Ahojte ja som mala PC pokazený a potom sa nám aj net pokazil tak som tu nemohla byť a teraz ešte prerábame, lebo asi dva týždne sme s robotou stáli, lebo sme si museli niečo objednať tak sme museli čakať ale hlavne že už môžem byť na nete, lebo normálne mi to chýbalo 😀

teda ale tie týždne pribúdajú že ? rýchlo ten čas letí za chvíľu sa ani nenazdáme a budeme chodiť kočíkovať jedna odrodí a potom pôjdeme všetky nasledovať 😀 😀 😀

cervena_ciapocka
22. sep 2009

Ahojte 🙂 tu to nejak zapada prachom 😀 co je aj na jednej strane dobre, ze sem nikto nepribuda.
Ja mam zas obdobie depiek 😖 este aj v robote streees 😠
A opet cakam kedy mrcha dorazi ... inac poslednu mrchu som dostala presne v ten den ako pred rokom, dokonca este aj sex sme mali rovnaky pocet krat 😀 a v rovnakych rozostupoch (divne ze si to pametam, ale september je fakt zvlastny mesiac 😅 ) no a ak by to malo byt presne ako pred rokom tak o 5 dni najdem 2 ciarky na teste 😅 😀

kodada
22. sep 2009

ahoj ciapocka 😉 tak drzim palce, aby sa opakoval presne ten isty scenar ako pred rokom 😀 a fakt zvlastne ze si to pamatas

cervena_ciapocka
22. sep 2009

😀 to je, ale ako hovorim september je divny mesiac 😀

cervena_ciapocka
22. sep 2009

A to si ja take veci nepametam, napriklad neviem ani kedy sme s muzom zacali chodit a taketo veci co bezne aj ludia oslavuju 😀

tilly
23. sep 2009

sue, kody, už sa vám to fakt kráti...

kody, predávaš tričko z bess? prečo? už nevynosíš?

čiapočka držím palce, aby červená ( 😀) nedorazila, ale aby sa neopakoval to, čo pred rokom, nech to už dobre dopadne 😉

mirip
23. sep 2009

ahoj tilly aj ty už ideš z kopca aj ty sa nenazdáš a budeš tiež pred porodom

tilly
23. sep 2009

jeje, no ty si tiež 38tt 😀 pekne...
mám teraz toho toľko, že vôbec nie som pripravená, nestíham ísť ešte rodiť 😀 ešte nemôžem 😀

sue250
23. sep 2009

caute baby no uz sa to krati boze ja mam stres, strasne ma boli panva, klby az krce mam v nohach hruza ☹

adrikanatasa
23. sep 2009

no baby to ani neni možné ako Vám pribúdajú tie tt. Mali by sme dať stávku ktorá bude prvá mamou 🙂

ellysa
23. sep 2009

veru veru, za chvíľu sú z vás maminy 😀

cervena_ciapocka
23. sep 2009

Ahojte 🙂
vedela by ste mi niektora poradit? Dnes som 30 DC a za posledny rok som stale najneskor na tento den dostala mrchu. Lenze zatial este nedosla a najcudnejsie je ze vobec nemam PMS 😕 PMS sa u mna prejavuje tak ze ma bolia prsia uz dva tyzdne pred mrchou a treaz vobec nic 😕 ako si mam toto vysvetlit? A pravdu povediac nemam pocit ze by sa mi nieco take uz v minulosti stalo.

ellysa
23. sep 2009

ciapocka a robila si si test? Inak aj ja už som 29 DC a dostávala som v poslednom čase medzi 26-29 DC, takže tiež čakám ako to dopadne a samozrejme nervačím 🙂

cervena_ciapocka
23. sep 2009

nerobila som, ale jedina sanca na otehotnenie bola u mna na 22 DC (ak ovulacia bola tak myslim, ze az priblizne vtedy) a tak neviem ci by test takto skoro nieco ukazal.
Ale tento mesiac by mi padlo velmi vhod keby som bola tehu a mohla ostat doma 😀

ellysa
23. sep 2009

tak držím veľmi palce 😀

cervena_ciapocka
23. sep 2009

jaaaj to by bol aky krasny zazrak 🙂

cervena_ciapocka
23. sep 2009

Prve dva tyzdne som sice brala lieky od bolesti a mala nejake problemy, ale potom sa to hned vyriesilo a vsetko bolo ok. Tak dufam, ze mi toto nesposobi ze mi bude teraz mrcha meskat dva tyzdne lebo to sa asi zblaznim.

kodada
23. sep 2009

no terminovo sme ja aj mirip narovnako, asi aj prve ... ale aj ja som zvedava kto to zacne 😉
zajtra idem k dokymu, tak som zvedava ake ma pre mna spravy, ale zatial to asi na porod nevyzera ... mne to tak aj vyhovuje, cez vikend asi dokoncime kuchynu, konecne 😀 😀 😀
tilly predavam ho, ja som ho mala oblecene len na fotenie a dlhy rukav nevynosim, je to L, ale az teraz mi je dobre, takze v normale mi bude velke 😉

elly aj ciapocka, moc vam drzim palce, aby to obom vyslo 😎

mirip
23. sep 2009

ahoj kody ty ako? čo poradňa už je náznak otvárania sa? my sme boli minulý týždeň ešte bolo CS 0 a ani náznak otvárania sa a dnes že CS 2 takže len čakať ako povedal Dr.

kodada
23. sep 2009

mirip, naposledy som bola u dokyho pred 2 tt, a nevravel vobec nic, cize neviem ti odpovedat, zajtra uvidim ... ale poslickov som mala naposledy cez viken, zaciatkom tyzdna sa mi zdalo ze sa maly nejak menej chybe, ale dnes mi to zato vynahradza 😉
takze tebe zostava len cakat ...

mirip
23. sep 2009

no ja poslíčkov ani neviem aký by mali byť, ale ved v tehotenskej by si mala mať pri každej kontrole napísané CS aké je

kodada
23. sep 2009

mala som take bodave bolesti v podbrusku, cez noc, opakovali sa cca po hodine, nejakych 5 min. trvali
no ak dobre citam, tak mi tam pise hlavicka vo vchode, CS 7

mirip
23. sep 2009

takže ty už možeš každú chvílu rodiť 😲

kodada
23. sep 2009

fakt?

mirip
23. sep 2009

neviem ako je to s tým CS ale niekde som čítala že už aj pri CS 9 sa začína rodiť, no či je to tak neviem bo som ešte nerodila 😀

kodada
24. sep 2009

ja nezarucujem ze je to to prave cislo 😉 za chvilu idem k dokymu, potom podam hlasenie 😀

marion
24. sep 2009

Ahoj cervena ciapocka,

precitala som si spravy spatne, 🙂 🙂 🙂 A su super...Verim, ze sa to podari. 🙂 Drzim palce. Mne doktor dovoli skusit v decembti, tak uvidime.

Tak vela stastia a podavaj info kazdy den, co nove 😀 😀 😀

Ostatnym nastavajucim kodada, mirip, vela stastia, lebo uz sa to blizi. Ja som rodilav uz 38tt. Sice som sa predtym okupala v teplej vode, lebo mi bola zima,rodila som v januari, takze som si to asi vyprovokovala ja, ale bola som uz rada ze je na svete. 🙂 🙂

lili136
24. sep 2009

ahojte baby,

no červena čiapočka, tak žeby predsa bolo nejaké prekvapko??? ja tiež keď som bola tehu, tak štandardný PMS sa vobec nedostavoval, až potom ma začali bolieť prsia a to už boli príznaky tehu..... takže si asi na najlešpej ceste nájsť dve čiaročky 🙂 . Budem držať palce...

ja som na tom nejak tak striedavo oblačno.... chvíľami som už vyrovnaná s tým, čo sa stalo, chvíľami ma chytajú riadne depky ☹ ☹

adrikanatasa
24. sep 2009

všetkým maminám želám ľahký rýchly a čo najmenej bolestný pôrod 😉 píšem popredu vzhľadom na vaše tt to môže prísť každú chvíľu 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre