Missed abortion VIII.

kvetka25
13. nov 2008

Tak nam uzamkli temu a treba vytvoriť novu, verim že v nej budeme si ďalej vzajomne pomahat, povzbudovat sa, vzajomne si drzať palce aby sa nam co najskor splnil nas velky sen - byť matkou 🙂

tilly
5. feb 2009

aj ja aj ja aj ja aj ja aj ja aj ja aj ja aj ja aj ja aj ja aj ja aj ja aj ja aj ja aj ja aj ja aj ja aj ja aj ja aj ja aj ja aj ja aj ja aj ja aj ja 😀

kodada
5. feb 2009

dakujem, posielma tehu virusy T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T T

pre istotu este raz, aby sa uslo vsetkym

skybaby
5. feb 2009

aj ja chytaaaaaam, dufam ze zaucinkuju, nechavam si ich na zaciatok buduceho tyzdna ked bude ovulka 😀

aspinka
5. feb 2009

Ahojte. No kto je dalsi na rade po kodade ja sa hlasim o mesiac 😉

skybaby
5. feb 2009

ja by som tiez chcela a slubujem ze urobime pre to s muzom vsetko 😀 a presne podla navodu kodady sex, sex a sex 😉 no prvy predpoklad je ovulka, tak hadam bude 😉

aspinka
5. feb 2009

no ja mam mat plodne okolo valentina to je najidealnejsi den na plodenie v roku nie 😀

skybaby
5. feb 2009

hm aspinka bude romantika 🙂 ja budem vtedy na lyziach, takze na plodenie budeme asi unaveni, ale bude po ovu, dufam ,tak to bude jedno 🙂
takze preberame spolu s cukrus stafetu od kodady?

mirip
5. feb 2009

tilly nebola to narážka, len som myslela že dúfam že nebola prvý aj posledná ale sa to rozbehne 😉

aspinka
5. feb 2009

skybaby sak pred lyzami stihate nie ;) nevyhovaraj sa! 😉

nikollette
5. feb 2009

Jaj babulky, gratulujem tym co sa podarilo otehotniet,a sanžilkam drzim palce 😉
Do tejto temy sice nepatrim, ale ako tak citam, ani som si neuvedomovala ake som mala statsie..isli sme sa pokusat s pariatelom a mimco, a hned na prvy pokus vyslo..brala som to ako samozrejmost, ale ak vas tak vazne citam, mozem dakovat bohu, a osudu ze mi bolo hned takto dopriate.. uz len nech sa narodi zdravucke..

tak aj vam držim palceky 🙂

lolka
5. feb 2009

kodada, jeeeej si tehulka, gratulujeeeeeeem 🙂 🙂 🙂 🙂
tak baby sup, sup, sup, nech sme aj my coskoro tehu 😉

vevoncek
5. feb 2009

ahojte ja som sa nemohla včera prihlásiť som bola na tom školení a dnes sa mi podarilo len ráno vás pozdraviť, lebo potom som mala kolegyňu za chrbtom (žalobabu) a potom som musela ísť mimo firmu a potom som zase nemohla lebo sme mali v robote trochu chaos kôli novému dochádzkovému systému a nie a nie sa zastaviť

bola som pozrieť sestru a synovca sú chorý potom som bola psa vyvenčiť a na kávičke u švagrinej na nákupoch a variť a zastavila som sa teraz a už som taká unavená ešte idem hodiť sprchu a oddychovať

dúfam že sa aj mne ušli nejaké tehu výrusy 🙂

ja musím vydržať týždeň kým príde mrcha som zvedavá či príde tak ako má a po nej budem čakať už len týždeň čiže do ovulky kým sa dozviem výsledy krvy čo mi brala teraz pondelok a potom hurá do toho takže už som začala brať aj femigard a aj kyselinu listovú

inak včera som si namýšľala že som tehotná stále mám taký divný pocit v podbrušku a aj prsník ma bolel ale už to prešlo už sa teším keď ďalšia z vás oznámi že je tehu

ninuska8
5. feb 2009

jjaaaj kody, velmi sa tesim s tebou, aj trosicku zavidim, ale zasluzis si to, lebo si tak pekne vydrzala tri mesiace jak sa malo🙂 verim ze to bude len a len dobre,´ale nezabudaj na naaas 😅 ,

cukruska1920
6. feb 2009

baby...ja to nechapem... som len 2DPO a boli ma brucho ako pred kramami.....to co?

kodada
6. feb 2009

cukru co takto uhniezdovanie vajicka???

cukruska1920
6. feb 2009

kodi...tak skoro? to nehrozi si myslim

kodada
6. feb 2009

co vies cukru, mozne je vsetko

vevoncek
6. feb 2009

tak vám zavidím že už sa môžete snažiť ja musím ešte 3 týždne čakať a tak mi to pomali plynie ☹

kodada
6. feb 2009

vevu to je za chvilku, ani nevies ako sa to suchne ... hlavne ked budes mat v ruke dobre vysledky 😉

vevoncek
6. feb 2009

a čo budete cez víkend robiť aké máte plány?

ja budem mať taký nabitý víkden že hrúza ani si neoddýchnem a potom utorok idem na ďalšie školenie a vo štvrtok si beriem dovolenku, lebo nám prídu zaskliť balkón tak dúfam že ďalší týždeň prefrčí rýchlo

ozaj kodi a ako reagoval manžel na pozitívny test?

vevoncek
6. feb 2009

ja sa stále mýlím v tom rátaní veď tento týždeň už končí tak už len 2 týždne a budúci prefrčí a zostane len jeden to je inak super ja sa zakaždým takto pomýlim a potom keď na to prídem sa vždy poteším 😀 😀 😀

kodada
6. feb 2009

no mi mame v sobotu majstra, pridu robit elektriku rodicom do novej kupelne, minuly vikend robili vodu ... takze pekna postupnost ... mama si ho bude obskakovat, ja upeciem nejaky kolacik 😉
v nedelu mi pride robit kolega internet, aby som ho nemala len v spalini, ale aj v obyvacke, lebo manzel sa zlosti ze niesom pri nom ale na druhom konci domu 😉

on vedel vysledok skor ako ja , vedel ze som si robila test ... ja som ho nechala v kupelke a isla do kuchyne k rodicom ... on siel do kupelky
nechcela som aby bolo rodicom podozrive, ze co tak dlho robim v kupelke ... a on potvorka vyuzil situaciu a siel sa pozriet, ale vies si predstavi tie pohlady potom ... museli sme cakat kym odidu rodicia aby sme sa mohli zacat tesit

kodada
6. feb 2009

no vidis, tak to je ozaj uz za chvilu ...

vevoncek
6. feb 2009

kodi tak to je super to mohlo byť podarené tie pohľady

ja sa bojím že môj muž sa nebude chcieť tešiť, lebo on sa ani prvý krát nechcel tešiť povedal že keď to nemám ešte od doktora potvrdené že sa radšej nebude tešiť lebo nechce byť potom sklamaný a nakoniec som ho namotala tešil sa pozerali sme kočíky a detské vecičky ...a potom bol sklamaný a bojím sa ako to bude teraz prežívať, lebo ja sa chcem tešiť nech to skončí akokoľvek ale predstav si že vieš že si tehotná a nebudeš sa tešiť to by bolo také chladné

kodada
6. feb 2009

aj bolo, uz som len cakala kedy odidu, este im to nechcem povedat, otec po mojom MA vela plakal, co mu to bolo luto ... on je taka citliva dusicka
tesi sa, obskakuje, zakazuje co i len pohnut niecim 😉

vevoncek
6. feb 2009

tak to je super ja som to prvý krát nehovorila nikomu len pár kamarátkam rodine som to nemohla povedať aj aby sa to v robote nedozvedeli ale aj kôli tomu keby to nedopadlo dobre aby potom na mňa nehádzali ľútostné pohľady a nehrali sa na múdrych že určovali by diagnózu z čoho som to mala... a teraz to tiež povie asi až keď to bude na mňa vidieť lebo sa budem ešte viac báť

vevoncek
6. feb 2009

povedala som to len ocinovy lebo sme potrebovali auto aby ma muž zaviezol na operáciu ale zakázala som ocinovy o tom niekomu povedať

kodada
6. feb 2009

u nas to rodina vedela, oslavovali sme babkinu 80 a segra to pouzila v prihovore, clovek si myslel ze ked uz koncim 11 tt nemalo by sa nic stat, ale u nas bolo na to uvalene embargo, tak ze sa nikto nic nepytal, ... aj v praci to vedeli, lebo videli priepustky k dokymu
teraz to vie len moja najoblubenejsia kolegyna, segra a manzel ... to podla mna staci 😉

skybaby
6. feb 2009

no ja kedze som bola uz v siestom mesiaci, tak to vedeli vsetci, s dvojickami som teda mala poriadne brusisko 😵 ale teraz najblizsie to budeme drzat v tajnosti kym sa bude dat ... inak mojmu ocinovi to tiez dalo zabrat, ti nasi tatkovia nas predsa len maju radi 🙂

petruci6
6. feb 2009

kodada gratulujemeeeeeeeeeeeeeeee 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre