Neviem čo chcem

zuzulk
23. júl 2017

Tak nakoniec po 10rokoch sme sa rozhodli mať bábo ale ..robila som si testy a negatívne . Teraz som s toho tak rozladena že asi cuvnem 😑bojím sa ako to bude odznova ..Bojím sa všetkého ..chytajú má depky úplne všetko je zlé podľa mňa aj moja postava ,som dosť pribrala asi so stresov ale ani nejde o to ako o to čo bude . Viem že by som bola zodpovedná ako najviac viem . .zaoberám sa vecami ako je robota ,nedávno som začala v skusobnej dobe . Bojím sa aj reakcií ľudí v práci ,aj v rodine ja nemám chuť počúvať to čo som počúvala predtým ..hento tak hento tak. Strašne mi vadia možno maličkosti pre niekoho ale ,či je toto zas depka pred menzesom alebo čo neviem.

lilyianka
23. júl 2017

@zuzulk boze tvoj prispevok je taky chaoticky...tak pekne po poriadku...ako dlho sa snazite o babo? Lebo nikde to nespominas...ak dlhsie tak chapem tvoje stavy,ale ver,ze je to normalne....
Zacala si pracovat...ved to je skvele,tes sa z toho....a ak ta praca nebavi naco si tam nastupovala..hladaj nieco ine co ta bude bavit...neviem kolko mas rokov,ale prides mi mlada ..
A akych reakcii ludi v rodine a v praci sa obavas? Coho sa to tyka?

lilyianka
23. júl 2017

@zuzulk k tomu pribratiu...tak zacni jest zdravsie jedla a zapoj aj pohyb...najdi si nejaky konicek,teraz j3 vonku krasne,mozes behat,plavat,korculovat,jazdit na bicykli..

zuzulk
autor
23. júl 2017

Ale není to dlho ani mesiac nie . Ja neviem nejako sa vyhýbam ľuďom ,poza chrbát počujem a do očí iné mi rozprávajú . Utiahla som sa a bojím sa akoby som to dala

catherinah
23. júl 2017

Skus navstivit psychologa. Podla mna Ti pomoze, toto nie je PMS.

zuzulk
autor
23. júl 2017

Ja viem že môžem cvičiť aj začať ale musím sa asi na to vyspať 🙂ja som taká povahou

lilyianka
23. júl 2017

@zuzulk vy sa nesnazite ani mesiac a ty mas uz depresie? Ako prepac,ale si normalna? Nevravim,niekomu sa zadari hned a niekto si musi pockat...pokial sa vam nepodari ani po roku,zacala by som to riesit,ale dovtedy by som paniku nerobila!
S ludmi kt.ta ohovaraju sa teda nestykaj prip.ak sa jedna o nejakeho clena rodiny ci kamarata,tak sa ho spytaj narovinu co ma za problem

zuzulk
autor
23. júl 2017

@catherinah psychos vie prd o mne to ja sama musím len .

zuzulk
autor
23. júl 2017

@lilyianka som normálna inak by som ani nepísala ..bolo by to druhé dieťa ako som písala po dlhej dobe

lilyianka
23. júl 2017

@zuzulk lenze nikde si nespomenula konkretne,ze by to bolo druhe dieta...
Prepac,ale v tvojom stave by som nad dietatom neuvazovala...najprv sa daj dokopy ty sama

alex49
23. júl 2017

skús to napísať ešte raz, lebo nerozumiem o čom je tvoj príspevok
pekne po poriadku
skúšali ste dieťa predtým, dali ste si pauzu a teraz sa chcete snažiť znova?
ak ti práca nevyhovuje, tak môžeš dať výpoved, za to sa nestriela
a tie reakcie ludí a rodiny, nerozumiem k čomu by sa mali vyjadrovať, 18sť už predpokladám máš, tak sa ti nemajú čo miešať do života

zuzulk
autor
23. júl 2017

@lilyianka veď toto

zuzulk
autor
23. júl 2017

@alex49 proste neviem či chcem po 10rokoch mať druhé dieťa. Po pár pokusoch neúspešnych to namna prišlo ..či ešte počkať alebo skúšať..nová práca ,celkom dobrá ..nad všetkým premýšľam naraz neviem a navyše mám bolesti pred menzesom

oli18
23. júl 2017

@zuzulk Ani jedna ti tu poriadne nerozumieme. Takže radšej nepíš, lebo sa ti nedá poradiť. Ale jedná rada tu bola dobrá, navštív psychológa a to, čo si chcela napísať tu, porozprávaj jemu.

alex49
23. júl 2017

zameraj sa teraz na prácu, dieťa príde, ked budeš v psychickej pohode

zuzulk
autor
23. júl 2017

@alex49 ďakujem tiež si to už myslím .

svetlana35
23. júl 2017

@zuzulk ahoj ja cakam druhe dieta po 15 rokoch. Nam sa podarilo na prvy sup, a si predstav vobec mi nikto nekeca co a ako mam urobit. Co som uplne prekvapena. Zvladam to fajn, syn sa tesi pomoze vo vela veciach, caj mi varil ked videl ze som mala nevolnosti. Pomaha pri vybere kocika. Proste za mna uplne fajn, okolie tiez to zobralo velmi dobre, planujem po pol roku ( ak bude vsetko dobre) nastupit do prace. Sama som prekvapena ako to zvladam, no som mentalne na inej urovni ako ked som mala 20 rokov. Teraz si to konecne vychutnavam

libawet
24. júl 2017

@zuzulk asi nie je ten správny čas mať druhé dieťa, si hotový uzlíček nervov, v prvom rade sa daj Ty dokopy, ako radia aj baby predo mnou. Upokoj sa, " utras " si veci, ktoré máš nové - práca ...a navštív aj gynekológa, či si po ženskej stránke v poriadku. Hlavne kľud.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre