Novodobá pliaga - chronická borelióza

marina24
30. okt 2017

ahojte,
trpíte aj vy chronickou borelioziou? Potvrdenou testami?
O tom sa ťažko rozpráva, môžte aj IP.
Dokážete s tou pliagou žiť? Dá sa vám žiť?
Dá sa to vôbec vyliečiť bez niekoľko ročného bratia atb?
Máte takéto skúsenosti?
Zháňam ľudí s podobným osudom a skúsenosťami.
Mne táto dg. bola oznámená a ostala som v šoku, ako to pani Mudr. z pleca na plece benevolentne brala.Prosím pekne, pani infekčná doktorka, a pritom problémy subjektívne obtiaže sú, bolesti a pod.
Trápite sa s tým takisto?Aké máte výsledky?
zaujíma ma, či sa vôbec túto pliagu dá raz a navždy poraziť.
Narušila celú imunitu,a obávam sa budúcnosti, čo prinesie.Podľa lekárov to nič nie je.

huginko02
13. okt 2020

@marina24 ahoj,prepac,ze vyrusujem,..vies mi prosim poradit,ako si sa z tej boreliozy bylinkami liecila???Vies mi poradit a vobec ci ti to pomohlo a ci si ok??Dakujem velmi pekne.Lucia

orisis
20. mar 2021

@huginko02 inka botanica

erikapeter
4. jún 2021

@marina24 Dobrý deň, možem sa opýtať, či ste sa nakoniec liečla pri výsledku hranicnej boreliozy, ja mám rovnaký výsledok. dakujem ya akúkolvek odpoveď. erika

erikapeter
15. jún 2021

@sajler Dobrý deň, ja som na tom teraz presne tak isto, nikde mi boleriozu nezistili len u dr. Durovskej (a to len v CD57 som mala velmi nízke hodnoty- 55, bolerioza v LTT 0). Aj ja by som brala ATB keby som mala istotu, že je to tak. Dali ste sa na liecbu? ako sa cítite? Dakujem za odpoved. erika

martin105
8. jan 2022

@marina24 ahojte. Chcem si dat spraviť test na boreliozu v Medirexe. Všetci píšu ze jediný labak a doktorka na SK ktorá to dokáže odhaliť a liečiť je Durovska 😃 odporucate ísť rovno tam alebo tie testy nie sú podstatne kde sa spravia?

huginko02
21. feb 2022

@marina24 Ahoj..Ako sa mas...co sa tyka boreliozy??Ja som mala 2 roky dozadu
.IGM hranicne ale brutalne neurologicke problemy.IGg nic...po roku a pol stale IGM hranicne a IGg negativne...stale neurologicke potiaze...stale nieco ine...uz si pripadam ako blazon pred manzelom

huginko02
21. feb 2022

@marina24
@marina24 vieme si napisat?? Mam presne to iste..bolesti stale s obmenami...stale nieco ine...zuby,chrbat,tlaky rozne...bolesti s kratkymi pauzami aj 3 mesiace...skonci to a zasa nieco ine a tak dookola.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre