• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Oddychovka pre misedačky a spontannačky.Vykecávame o inom.

13. augusta 2007 
Ahojte babulky, takze zakladam temu pre vsetky ktore presli missed abort (zamlknutym potratom) a spontannym potratom. Ja sama som po MA (september 2006) a na sebe vidim, ze mi uz z toho zacina sibat. Sama ovulka, menzes, sex, plodne dni, tehotenstvo...neskutocny smutok a depresie, same tehotenske testy a sklamanie.... Ptrebujem vypnut. A kedze som si tu nasla vyborne priatelky, ktore mi pomohli v najhorsom a od nich si oddychnut nepotrebujem, tak zakladam tuto temu, kde budeme rozoberat vsetky mozne veci. Okrem tej, od ktorej potrebujeme oddcyh na nejaku dobu a ktora ovlada nas, nase zivoty, konanie a vztahy.
Takze babule - cakam Vas a dufam, ze s apridate a nenechate ma tu vykecavat sa samu so sebou.
Tiez chcem poprosit adminov o zhovievavost. Kedze toto je forum zamerane prave na temy, od ktorych potrebujeme troska oddych. Je to svojim sposobom schiza - na jednej strane prestavka - no na druhej - konik nam prirastol k srdcu a odist z neho nechceme. Tak nas tolerujte prosim. A verim, ze aj tato tema prispeje k tomu, ze kazda z nas postupne prehupsne do temy k tehulkam.
31. mar 2007 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
SVETLUSKA TY SI GÉNIUS. Parádny nápad. Momentalne mame doma majstrov robia nám dvere na mieru a majú pekný zadok a mangel práve na pol hodinku odisiel xixixixi :grinning: :grinning: :grinning: Ale nie to bol len zart, ale zadok majú pekný teda jeden z nich :grinning:
aj ja odychujem, slniečko svieti, mam rozcitanu knihu, nedrobenú prednásku do skoly ale celkom mi je fajn. už sa tešim na VIANOCE :grinning: :grinning:
31. mar 2007 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
caaau Cucus, som rada, ze si sa pridala. Dufam, ze sa to tu zaplni. A ze nikto nebude nic namietat. Ako sa inak mavas? Ja uvazujem, ze vytiahnem a prevetram bicykel. Ale to by som si najprv musela oholit nohy a to sa mi nechce. Tak to odkladam. Je tu krasne slnecne pocasie. A u Vas?
31. mar 2007 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
svetlus bola som vo stvrtok cvicit tejbo acítim sa ako keby ma presiel tonový parný valec :grinning: nemozem sa ani smiat a kašlať? ani náhodou som taká usvalovicovaná ale páčilo sa mi tam. aj by som tam chodila ale ja mám len každý tretí týždeň krátky v práci a keď mám dlhý oni docvičia keď ja pŕidem domkov. ale vieš si ma asi predstaviť :grinning:
U nás je bombovo, odídu majstri nahodím suknu /ja som už nohy holila/ a ide sa na prechádzku. jaj parádička :grinning:
31. mar 2007 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no tajbo je super. Bola som parkrat zacvicit. Ale necvicia ho nikde blizko mojho bydliska a na nejake vzdialene telocvicne - to ja nie som. Chcem sa fajne zmorit, vypotit a za dve minuty byt doma. A nie este cestovat. Tak preto som nadsena, ze telocvicnu mam od bytu vzdialenu asi 50 krokov :slight_smile:.
31. mar 2007 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
svetlus ja zas to tejbo mam na 50 krokov. Na prechádzku pojdem sama, lebo je nejaký hokej zas o 17 : 00 takže zas budem vonku sama. ale vybabrala som s nim, pojdem si pre auto a behnem so švagrinou a krsňaťom do mesta na zmrsku. a má to, ale jemu nepoviem kde idem, nech rozmýšľa a samozrejme mobil si nechám doma :grinning:
31. mar 2007 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cucus - tak ty si aka zakeracka prefikana, xixixi. Ako sa inak mate? doma, v robote vsetko ok?
31. mar 2007 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
inak 50 krokov je super, neeee? hihihi.
31. mar 2007 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
svetlus no nie som zakerna ale ked chce ma hokej netreba ho rušit. Všetko je o.k a po dlhom case mozem povedat ze sa mam dobre. naozaj. Pištek už idem. vovlala svagrina a ideme. papa. ja sa tu dens este okolo 20:00 zas tavim. sľubujem :grinning:
31. mar 2007 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak pekny den moja.
31. mar 2007 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurat sme sa bavili o novej teme, kde nam uz nebude sibat z toho vsetkeho, takze sa pridavam svetluska
31. mar 2007 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej, ahojte, presne dnes sme to na starej teme rozoberali :sunglasses:
31. mar 2007 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
caute babule, viete ze kili sa uz narodili dvojicky> v ktorom tt ona bola?
31. mar 2007 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
inak som rada, ze ste dosliii :slight_smile:. hadam sa nam to tu pekne namnozi. hihihi.
31. mar 2007 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojtee...super tema, lepsie znie ako ta predosl :grinning: . Takze odteraz pisem len sem. My ideme za chvilku do mesta na pivo..a teraz akurat kukame hokej. Zajtra bezim ten polmaraton, tak mi drzte palce, aby som neodkvecla niekde :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
31. mar 2007 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cau trpezlivka, ako sa mavas? no budem drzat palce zajtra na pretekoch. A kto hra? MS este nezacali, ne?
31. mar 2007 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky hlasim sa do sluzby :grinning:
31. mar 2007 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vitaj kalupinka :slight_smile:.
31. mar 2007 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem za privitanie sveluske :slight_smile:
ale aj idem prec bo nemam naladu dobru tak to tu nebudem kazit nejak sa neviem prepnut
31. mar 2007 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Svetluuuuuuus, Slovan proti Trencinu, je to 1:2!
31. mar 2007 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak ja drzim trenciiinu :grinning: .
31. mar 2007 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. svetlus dobry napad. mne tiez uz z toho hrabalo. momentalne mam zase maly smutok. lebo sme minuly tyzden kupili detom male morske priasiatko. tesili sme sa z neho a snivali aky krasny zivot u nas prezije. vydrzalo tyzden. bohuzial malo koznu chorobu svrab. kupila som ho uz chore co som nevedela. doktor povedal dve moznosti...da sa liecit ale nezaruci ze liecbu prezije a moze nakazi aj nas. co som nebola velmi nadcena. a deti mi nezarucia ze priasiatko pocas liecby nebudu chytat. alebo utratit. so slzami v ociach som ho nechala tam. :frowning2:
v choprodukte este dalej predavali jeho surodencov...bola som tam, boli ties uz vyplznute ako nase, a stale sa skrabali. upozornila som ich na to ze su chore. vratili mi peniaze a priasiatka z tiahli z predaja... ale nasu Bodku nam to nevrati. :frowning2:
31. mar 2007 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :grinning: Jeeeeeej, nova tema. Je tu niekto. :slight_smile:
31. mar 2007 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojko. som tu pri PC a dokoncujem diplomovku. pravdu povediac, velmi sa mi nechce. moj uzasny skolitel mi nemohol povedat vsetko naraz co mam pisat. on postupne. uz som sa tesila ze mam csetko, v pondelok idem viazat diplo a on v piato zahlasi ze este predhovor... :angry: , jaj stale to iste, abstrakt, predhovor a uvod o tom istom, len jedno je "ruzove, druhe modre a tretie so slonikmi" ....
31. mar 2007 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teuska kedy oslavovala tvoja livinka 5 rokov? moja je marcova..to su uz velke slecny ze? a mudrlantky :grinning:
31. mar 2007 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky emily. Moja uz v maji bude mat 6. S tou diplomovkou to poznam, ja som koncila pred 5 rokmi. A moj skolitel- to bol hotovy horor :confounded:
31. mar 2007 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co studujes a o com mas diplomovku?
31. mar 2007 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
caute baby. no neboj emily, dopises diplomku, spravis stacky a este Ti to bude chybat.
Inak je mi velmi luto vasho prasiatka. JA mam zvieratka velmi rada a vzdy sa ma dotkne utrpenie - ci uz su chore, ranene al. im ludia ublizia... :pensive: .
31. mar 2007 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my prave s malou farbime velkonocne vajicka :grinning:
31. mar 2007 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cau teus, musim pochvalit tvoju zirafku :grinning: . Farbite vajicka? Ja tym, ze mam muzicka prec, ani velmi nechystam velku noc. Nebudem ani varit. Mozno poobhryzam nejake to zajacie coko ucho, ale inak nechystam.
31. mar 2007 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emily,aj ja som chovala morcata,ako mala,a ked mi zdochlo,som sa sla zblaznit.Kupite si nove :grinning:
31. mar 2007 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok