Oddychovka pre misedačky a spontannačky.Vykecávame o inom.

svetluska.p
31. mar 2007

Ahojte babulky, takze zakladam temu pre vsetky ktore presli missed abort (zamlknutym potratom) a spontannym potratom. Ja sama som po MA (september 2006) a na sebe vidim, ze mi uz z toho zacina sibat. Sama ovulka, menzes, sex, plodne dni, tehotenstvo...neskutocny smutok a depresie, same tehotenske testy a sklamanie.... Ptrebujem vypnut. A kedze som si tu nasla vyborne priatelky, ktore mi pomohli v najhorsom a od nich si oddychnut nepotrebujem, tak zakladam tuto temu, kde budeme rozoberat vsetky mozne veci. Okrem tej, od ktorej potrebujeme oddcyh na nejaku dobu a ktora ovlada nas, nase zivoty, konanie a vztahy.
Takze babule - cakam Vas a dufam, ze s apridate a nenechate ma tu vykecavat sa samu so sebou.
Tiez chcem poprosit adminov o zhovievavost. Kedze toto je forum zamerane prave na temy, od ktorych potrebujeme troska oddych. Je to svojim sposobom schiza - na jednej strane prestavka - no na druhej - konik nam prirastol k srdcu a odist z neho nechceme. Tak nas tolerujte prosim. A verim, ze aj tato tema prispeje k tomu, ze kazda z nas postupne prehupsne do temy k tehulkam.

svetluska.p
autor
3. apr 2007

som tuuuuuuuu 😀 a mlsam cipse a nanukovu coko tortu 😝 . ked uz som zaspala to cvicenie 😀 😀 😀 .

svetluska.p
autor
3. apr 2007

vavka, draheho mam uz 2 mesiac v usa na sluzobke a prileti konecne domkov 24.4. 🙂 😀 😉 .

veva1
3. apr 2007

aj toto je riesenie svetluska. Predstav si mne uz chipsule nechutia. A ani nic okrem klasickych keksov.

svetluska.p
autor
3. apr 2007

a teraz ste kdee vsetky?
haloo ha ha ha, halo lo lo lo, halo ha, halo lo, haloo haloo....

vavka33
3. apr 2007

no tak to bude privitanie 😀

veva1
3. apr 2007

ja som tu 😨

veva1
3. apr 2007

mali sme naobed fazulu tak som zduta joooj.Este ze dnes spinkam sama. 😀

veva1
3. apr 2007

svetlus to nevies pisat aj jest naraz? 🙂

svetluska.p
autor
3. apr 2007

veru, zverske.

svetluska.p
autor
3. apr 2007

nie som polyfunkcna.

svetluska.p
autor
3. apr 2007

babule a vy by ste mohli aj viac napisat, nieee?

veva1
3. apr 2007

ze nie? A jest naraz chipsy s nanukovou tortou? To uz hej co? Co mas dnes este v plane? Ja sa zlostim lebo su dnes Kosti a aj poistovna stastia. Ale poistovna asi vyhrava,to je sladak na zaspinkanie aj ked potom je csi 😀

veva1
3. apr 2007

no hlavne ze ty tu pises cela slohy.Vies kolko mi to da namahy vela napisat a aj sama si vravela ze sa nemam namahat 😉 .

veva1
3. apr 2007

vavka asi kupe. Alebo oddychuje po namahavom dni.

svetluska.p
autor
3. apr 2007

jasnee, ze pisem 😀 .

veva1
3. apr 2007

inac mam pred sebou orechovy kolac so zltou polevou u nas sa to vola ze Zltkovy rez. Utri si slinku.

svetluska.p
autor
3. apr 2007

😝

svetluska.p
autor
3. apr 2007

no kockule, dnes som sa odhamala a kukla som si poistovnu stastia. nooo, nooo. celkom sa dalo. ale mna rozculuje brozova. podla mna sa tvari ako tela. a rozculilo ma, ze nezatiahla rucnu brzdu a auto sa jej pohlo. ved kurnik, ked stojim v takomterene, tak si dam na to bacha - zatiahnem rucnu a pre istotu este zaradim rychlost..... ja neviem, museli sporavit zo zeny hlupanu.

trpezliva
3. apr 2007

Ahoj Svetluuuus, aj ja som pozerala! My uz s muzikom dopredu hovorime, ze kto s kym sa da dokopy 🙂 . Nevies kolko casti ma este serial? POtom zacina Ordinacia v ruzovej zahrade ci tak nejako, som zvedava na Fialovu ako doktorku. A inac ako sa mas?

svetluska.p
autor
3. apr 2007

a to nie som ziadna feministka - to neuznavam. ani nic podobne. len automaticky robim niektore veci v aute a toto je jedna z nich. nuz neviem, asi vplyvom prostredia som trosku inak zalozena ako ine zeny.
auto mam velmi rada, jazdenie je moja zaluba. muzik mi vysvetlil vsetko - sama si vymenim koleso, viem kam mam co doliat.
dokonca minule sa mi stalo, ze mi zakapali sviecky a cestou auto zdochlo. zdochlio akurat pri zastavke plnej chlapov. cumeli ako telce, nik nepomohol. mon. leto sa stalo. tak som vystupila, otvorila kapotu, zavolala muzika. po podrobnej instruktazi som spravila co kazal, skusila nastartovat, auto chytilo. tak som zabuchla kapotu a chlapi len vyvalovali oci, akosom odfrcala.... krepani.

trpezliva
3. apr 2007

Si sikovna! Ja som lepsia soferka ako moj muz..a to on sam povedal 😎 !!

svetluska.p
autor
3. apr 2007

caau trpezlivka, tak teba som uz dlho nepocula. ako bolo v parizi? no to vobec netusim, kolko casti ma serial. ja nie som moc serialova. samozrejme, pokial to nie su moje oblubene sitkomy - fraiser, gilmorky a pod. to sedim ako prikovana 😀 😕 .
inac zavinac - tesim sa na muzika, pride 24.4. konecne. tak sa vytesujem. poslal mi vcera po kolegovi 2x rifliky uzasne a adidasky botasky. a este kopu veci ma pre mna nakupene, tak sa neviem dockat 😀 😀 😀 😀 . nakupil mi hlavne veci sportovych znaciek, lebo tam sa to oplati, ved to poznas. tak fakt sa neviem dockat. kazdy den slapkam na spioningu. len dnes som ho zaspala. tak som si troska zacvicila doma. mam kopec energie. asi potrebujem boxerske vrece 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .

trpezliva
3. apr 2007

NO jasne, v USA su Adidas a Nike za super ceny! A ten spinning kolko stoji v KE? To moze byt riadna makacka, raz som to skusala, ale radsej davam prednost behaniu. V Parizi este nebolo nijako, lebo ideme az buduci piatok 😝

svetluska.p
autor
3. apr 2007

jeminecku, tolko som Ti napisala a padlo mito. trafi ma....

svetluska.p
autor
3. apr 2007

takze este raz. a pre istotu spravim kopiu.
spining stoji 80sk/hod. ale mame tu klub a predavaju permanentky za 600sk/mes a je neobmedzeny pocet vstupov. takze som tam kazdy den. nohy mam take lahke, ze uz sa neviem dockat muzikovho navratu a budeme opat rano chodit bezkat do lesa.
co sa tyka tehu - hdila som to za hlavu. totalne ma toprestalo bavirt - zacalo mi normalne preskakovat, tak som si povedala dost. budem si uzivat muzika, sex, leto, sport, mozno vymenime okna. Kd to pride budem rada, ked nie, ta zatial sa nic nedeje. sme mladasi, neee?

svetluska.p
autor
3. apr 2007

jej trpezlivka, Ty si uz asi off. tak Vam zelam pekny vecer. ak by sme sa nevideli do piatku, takkrasne sviatky si uzite v parizi. stastlivo docestujte. nech ta muzik pekne pooblieva, aby si bola zdrava a krasna a Ty mu daj za to pekne po vajci 😉 😀 . pa a ozvi sa niekedy.

svetluska.p
autor
3. apr 2007

jaidem vonku s peskom. aby ju nic netlacilo a mohla spat kludne 😉 😀 . lebo ked spi kludne gulka, tak spim kludne aj ja, xixixi.

svetluska.p
autor
3. apr 2007

no babule, toto bolo brutalne soooolo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .

veva1
4. apr 2007

dobre ranko 🙂

trpezliva
4. apr 2007

Prepac,prepac Svetlus, ze som musela tak nahle odist, ale akurat zacalo Maf Story a pocas neho som zaspala, tak potom som sa uz len dokotulala do postele. Inac ten spinning mate lacny, tu v BA by to stalo minimalne 150SK na hodinu! Aj Tebe krasne sviatky, ale ja som to zle napisala, lebo nie tento,ale az ten dalsi piatok cestujeme, 13. aprila, tak dovtedy sa este urcite uvidime. Ahoj Veva, ty uz si hore?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre