Oddychovka pre misedačky a spontannačky.Vykecávame o inom.

svetluska.p
31. mar 2007

Ahojte babulky, takze zakladam temu pre vsetky ktore presli missed abort (zamlknutym potratom) a spontannym potratom. Ja sama som po MA (september 2006) a na sebe vidim, ze mi uz z toho zacina sibat. Sama ovulka, menzes, sex, plodne dni, tehotenstvo...neskutocny smutok a depresie, same tehotenske testy a sklamanie.... Ptrebujem vypnut. A kedze som si tu nasla vyborne priatelky, ktore mi pomohli v najhorsom a od nich si oddychnut nepotrebujem, tak zakladam tuto temu, kde budeme rozoberat vsetky mozne veci. Okrem tej, od ktorej potrebujeme oddcyh na nejaku dobu a ktora ovlada nas, nase zivoty, konanie a vztahy.
Takze babule - cakam Vas a dufam, ze s apridate a nenechate ma tu vykecavat sa samu so sebou.
Tiez chcem poprosit adminov o zhovievavost. Kedze toto je forum zamerane prave na temy, od ktorych potrebujeme troska oddych. Je to svojim sposobom schiza - na jednej strane prestavka - no na druhej - konik nam prirastol k srdcu a odist z neho nechceme. Tak nas tolerujte prosim. A verim, ze aj tato tema prispeje k tomu, ze kazda z nas postupne prehupsne do temy k tehulkam.

svetluska.p
autor
8. apr 2007

no kocky, pozerali ste vcera film na ct - Million dolar baby sa to vola. Hra tam clint estwood, morgan freeman a hilary swam - tusim sa vola kocka. o boxerke. plakala som ako male decko. film dostal 4 oscarov a bol to jeden z mala amickych filmocv, ktore sa mi lubili. Mam radsej europske filmy. ale toto ma dostalo.

kafulienka
8. apr 2007

svetluska a o com ideme dnes oddychovat? dnes som upratovala - ja viem, ze je sviatok, ale to akoze som mala v ramci pracovnych povinnosti, tak som si vycistila hlavu, a poriadne ako tak pozeram, lebo vkuse myslim uz len na keks, uz aby sa dotrepal z robotky moj mangelik 😎 😎 😎

svetluska.p
autor
8. apr 2007

kafu - no mi hovor nieco o mysleni na s4ex. mne sa zda zvodny uz aj dedusko vecernicek... 😕 .
co sa tyka upratovania - ja som absolutne neupratovala pred sviatkami, len tak normalne, ani som nevarila. a dnes uvazujem, ci neprejdem prachovkoch skrinky. ale nechce sa mi. mozno zapnem pracku...ale predsa len, to vedomie, ze je dnes sviatok...tak asi vydrzim do zajtra 😀 .

svetluska.p
autor
8. apr 2007

sviatkamy - som chcela napisat 😅

kafulienka
8. apr 2007

taak, o tom filme musim nieco napisat - sli sme s kamoskou do kina pred dvoma rokmi - tuto v rakusoch xi xi, ja som kupila listky, sak som videla plagaty ne, super komedia to mala byt - kamoska v nejakom siestom mesiaci tehu, ze si oddychne atd... no, sedime v kine, zacina sa to celkom tak brutalnejsie, stupnuje sa to, no a obe sme bucali na konci ako take kravky 😀 😀 😀 , ja som ju aj presviedcala, aby sme odisli, ved bola tehu...ale nakoniec sme si to pozreli az do konca, myslim, ze to stalo za to... tak to bol moj taky prijemne neprijemny omyl... 😅

svetluska.p
autor
8. apr 2007

ci sviatkami?????? 😕 😕 😕 😕 😕 😕

kafulienka
8. apr 2007

xi xi svetlus, sviatkami - mam nejaku tu skusku zo slovenciny za sebou - ale do informatiky som totalny debilooos xi xi 😀 😀 😀

svetluska.p
autor
8. apr 2007

no fakt sa mi lubil fillmik. kafu, a kde robi muzik, ze maka cez sviatky?

svetluska.p
autor
8. apr 2007

xixi, no ja inak nemam s pravcopisom problem. ale ked zacnem dumat nad niecim, tak to vacsinou skopem. 😀 😀 😀

kafulienka
8. apr 2007

hm, to poznam vo vseobecnosti, najskor si myslim, ze to viem, potom som presvedcena, ze to poznam na 100percent a potom zacnem uvazovat, ci to je naozaj tak a nie presne naopak a dopadne to podobne... 😀 😀 😀

svetluska.p
autor
8. apr 2007

😀 😀 😀

vavka33
8. apr 2007

ja ked si nie som ista,napisem si obe moznosti a podla toho zistim,co tam ma byt-myslim i,y

svetluska.p
autor
8. apr 2007

jej kafu, dakujem ti, aj ma pri debatke s tebou hlava prestala boliet 🙂 🙂 🙂 🙂 . to je uuuuzasne, ked hlava neboli.
idem sa asi tyroska natiahnut.

kafulienka
8. apr 2007

svetluska chod chod...

vavka, ja si - hlavne, ked nieco motam v cudzom jazyku, ale aj v slovencine to ide - tuknem do vyhladavaca napr. na yahoo...ak mi to najde, tak v pohode, ak nie, tak viem, ze je to hovadina xi xi 😀 😀

kafulienka
8. apr 2007

baby idem si doplnit energiu...
(robila som na obed feniklovy nakyp fest fajnucke.. 😝, este ze mi nieco ostalo... )

kafulienka
8. apr 2007

...nieco ostalo, ale aj tak to musim zapichnut tycinkami... 😀

veva1
9. apr 2007

ahojte.
Lienocka tvoje baby boli vcera uzasne,perfektne. Tu u nas v robote si ziskali kazdeho ,doma to iste. Tak ti poviem taketo dcerky mat ,tak mi viac netreba. Drzim im velmi palceky. 😉

svetluska.p
autor
9. apr 2007

cau vevuus, o com to piises?

veva1
9. apr 2007

V tej reality tanecnej vcera boli lienkine zname. Ak si dobre pamätam tak netere. Pozerala si?

svetluska.p
autor
9. apr 2007

ee. videla som iba tu 14clennu rodinu.... 😕

vavka33
9. apr 2007

Ahojte,no co,uz ste vykupane a vysibane? 😀

veva1
9. apr 2007

vavka ja zatial odolavam. 😉

svetluska.p
autor
9. apr 2007

nieeee ☹

veva1
9. apr 2007

joj svetlus tak zazvon nejakemu susedovi 😉 Alebo maly Petko nepride?

svetluska.p
autor
9. apr 2007

😀

vavka33
9. apr 2007

Ako odolavas?si zatvorena v skrini? 😀

veva1
9. apr 2007

nie som v praci a zatial si nik netrufol a kym sa odhodlaju tak sa zamknem v izbe. 😀

kafulienka
9. apr 2007

jaaaj, tak uz viem, ze co si myslela, veva xi xi

az teraz som mrkla do temy, a kedze "spolusucitim" so zakladatelkou temy -svetluskou, tak ju ozivujem, aby ju nemusela nabuduce tahat az zo sameho spodku xi xi

No ako, obliate? 😀 😀 😀 (to je asi najotrasnejsi zvyk, co poznam, potom este mozno "vrtanie do nosa" 😀 😀

svetluska.p
autor
9. apr 2007

kafu - tak toto velkee gesto si hlboko vazim 😀 😀 😀 😀 .

Kocky, aj ja som bola obliata. olial ma babkin brat 😀 😀 😀 😀 😀 .

bec
9. apr 2007

ahoj svetluska🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre