Oddychovka pre misedačky a spontannačky.Vykecávame o inom.

svetluska.p
31. mar 2007

Ahojte babulky, takze zakladam temu pre vsetky ktore presli missed abort (zamlknutym potratom) a spontannym potratom. Ja sama som po MA (september 2006) a na sebe vidim, ze mi uz z toho zacina sibat. Sama ovulka, menzes, sex, plodne dni, tehotenstvo...neskutocny smutok a depresie, same tehotenske testy a sklamanie.... Ptrebujem vypnut. A kedze som si tu nasla vyborne priatelky, ktore mi pomohli v najhorsom a od nich si oddychnut nepotrebujem, tak zakladam tuto temu, kde budeme rozoberat vsetky mozne veci. Okrem tej, od ktorej potrebujeme oddcyh na nejaku dobu a ktora ovlada nas, nase zivoty, konanie a vztahy.
Takze babule - cakam Vas a dufam, ze s apridate a nenechate ma tu vykecavat sa samu so sebou.
Tiez chcem poprosit adminov o zhovievavost. Kedze toto je forum zamerane prave na temy, od ktorych potrebujeme troska oddych. Je to svojim sposobom schiza - na jednej strane prestavka - no na druhej - konik nam prirastol k srdcu a odist z neho nechceme. Tak nas tolerujte prosim. A verim, ze aj tato tema prispeje k tomu, ze kazda z nas postupne prehupsne do temy k tehulkam.

svetluska.p
autor
13. apr 2007

xixixi. musela si vyzerat uuuzasne,, hahahahaha. zlata 😵 .

veva1
13. apr 2007

no tak vetlanka ja vyzeram uzasne stale 😀 Ale nie ja som teraz taky riadny manager teplaky zo seba nevyzleciem musia sa hostia cudovat. 😨 Kocica som jednoducho 😀

veva1
13. apr 2007

to / s / mi nejako vymazali 😨 to sa im ako podarilo 😀

veva1
13. apr 2007

idem spat,lebo aj tak si sa na mna asi teraz vykaslala. To koli tomu / s / ?
Tak prepac ☹ 😀
ahojcek Svetlanka 🙂

svetluska.p
autor
13. apr 2007

vevuliiii, prepaaac, odbehla som do obchodu na cokoooooo... 😝 .
v ceplakoch si urcite uchvatna. a ked si mala aj mapu na ksichtovi, musela si vyzerat, ako kotolnik zastupujuci managera, hihihi.

teuska
13. apr 2007

Svetlus, uz dopapala coko 😀

emily3
14. apr 2007

Ahojte zienky, ako vikendujete?
chystame sa na svadbu kamaratovi. tesim sa.
ale o tyzden mam statnice 😅 a nechceee sa mi ucit. takze cez vikend sa nepracuje a oddychuje 😀
majte sa krasne (konecne jar po takej "tuhej zime".

veva1
16. apr 2007

A tu je co nove? Nejako tu je poredsie.

svetluska.p
autor
16. apr 2007

caute zenuleeeeeeeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .
Uz len 9x sa vyspiiim a pride muziiicek.

veva1
16. apr 2007

no uz sa to krati svetlusik. Sa tesim s tebou. Ako sa mas?

teuska
19. apr 2007

Idem prispiet do tej prachom zapadanej temy 😀 😀 Svetlus kolko este budeme cakat na tvojho muzika? 😀

svetluska.p
autor
19. apr 2007

ahojky teus 😀 . dakujem, ze si sfukla prach z tejto temule 😀 😀 😀 . Uz len 5x sa vyspim a muzicek dojde. Sa tesiiiiiiiiiiim. Jupiiiiiii 😀 😎 😝 .

teuska
19. apr 2007

Ja by som nemohla byt bez muza tak dlho. Ale je to asi zvyk. O to radostnejsie bude zvitanie, pravda? 😅

svetluska.p
autor
19. apr 2007

no prvykrat siel tkto prec. predtym nechodil a pevne verim, ze dlho nepojde. resp. ak pojde, pojdeme spolu . veru, uz sa nevieme dockat stretka 😵 .

teuska
19. apr 2007

A ozaj Svetlus az tolko prachu zas na tejto teme nebolo 😀 😀

svetluska.p
autor
19. apr 2007

no bola na nej riadne hruba vrstva.....az somsa rozkychala 😀 😀 😀 .

teuska
19. apr 2007

juj Svetlus uz musim bezkat do prace, ale zasa sa zapojim, ahoj a nech ti to ubieha rychlo 😀

svetluska.p
autor
19. apr 2007

cau

svetluska.p
autor
20. apr 2007

ahojte kockulky,l tak ako sa mame? ake mate plany na vikendik? ja uz pomaly nakupujem ingrediencie na svedsky stolik pre muzicka 😀 . Naplnim medove platy, a navarim nasledovne:
1. grilovane kurca s ryzou
2. francuzke zemiacky
3. kur. prsicka na nivovej omacke s kvakaronmi
a este chcem nakupit ovocicko a slahacku, aby sme mohli servirovast jeden na druhpom. a jahody chcem obalit v cokolade.... 😝 . Zienky, ja sa na neho tak tesim. budem ho stiskat ako sialena. konecne sa budem tulit a konecne mu mozem spat na ramene.

veva1
20. apr 2007

tak ja si vyberam menu cislo 2. Milujem francuzke zemiaky 😝

dorotka
20. apr 2007

svetlus a kapustnica je kde? mne ta najviac chybala ked som bola tri mesice prec a hlavne mu kup poriadny slovensky chleba uz sa nan urcite tesi

svetluska.p
autor
20. apr 2007

😀 😝 aj my. toto si muzicek rozkazal. a na ranajky bude mat na vyber z rybacej a bryndzovej pomazanky.

cucuska
20. apr 2007

svetluska tak vidím že si pripravená

dorotka
20. apr 2007

cucuska aka pekna optimisticka fotka

cucuska
20. apr 2007

dorotka aj fotka a dnes aj náladička 😀

svetluska.p
autor
20. apr 2007

cau dorotka, ako sa mate?ameli ako? papa, spinka, rastie ... 🙂 .

svetluska.p
autor
20. apr 2007

a kde ste vsetky? 😕 😕 😕

dorotka
20. apr 2007

hej svetlus tak nejak a este sa aj obcas jeduje ked si moc skoro pyta pspat a mama jej nechce dat no a z tolkeho papani aj grcka
cucus jeej aj motto mas slnieckove dievcata mi robite radost ked ste taketo stastne 😉

svetluska.p
autor
20. apr 2007

a kedy uvidime nejaku fotku malickej amelie? 😕 som strasne zvedava....

svetluska.p
autor
20. apr 2007

hu huuuu, je tu niekto 😕 ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre