• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Oddychovka pre misedačky a spontannačky.Vykecávame o inom.

13. augusta 2007 
rozmyslala som nad buchonarkozov...ale to nie je eticke :sweat_smile:
nemame v nasej izbe rolety a deti sa s oblubou stahuju do nasej postele, takze skoro rano je uz svetlo a oni stavaju "so sliepkami"
tetno vikend u tych znamich...oni mali dobre rolety. zatiahli sme ich a bola tma tmuca. myslela som si ze budu spoat dlhsie..nie, ony maju v sebe asi hodiny alebo co o 5.30 hod zacali buntosit aj napriek tomu ze tam bola tma. tak ja neviem.
7. máj 2007 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
svetlus...nic sa mi nechce robit, neviem sa rozhybat k cinu.
7. máj 2007 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No kocky, viem, ze som otravna. Opat oprasujem tuto temu. ja len tak, aby sa nepovedalo ... :grinning: :grinning: :grinning: . Inak, chystate sa dnes pozerat hokej, Ja som povedala, ze ani na spining nepiojdem. aby mi tenn apinak neusiel. verim, ze neprehrame. dnes je totiz existencny zapas. ak prehrame, letiiime...
9. máj 2007 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj svetlus. Ja hokejova nie som, ale moj muz je takze vzdy viem co sa tam deje ci chcem alebo nie. no ja nie som taka optimistka ako ty, skor si myslim ze letiiiiiiime. nasi vzdy zaspia na vavrinoch.
9. máj 2007 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
teusik - no ja vobec nie som ani hokejova a ani futbalova :grinning: :grinning: :grinning: . len MS v hokeji ma vzdy chytia. drzim nasim palce. ja si myslim, ze sa vedia vyburcovat k dobremu vykonu. len maju troska dlhsi rozbeh :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
9. máj 2007 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Asi to bude tym rozbehom, to ma nenapadlo :grinning: :grinning: Niekedy sa rozbiehaju az do konca 3 tretiny. :grinning: ozaj hokej ma tretiny? :grinning:
9. máj 2007 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
teus - :grinning: :grinning: , ano, hokej ma tretiny. 20 minutove. No uvidime....
9. máj 2007 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kazdopadne budem im drzat palce :sweat_smile:
9. máj 2007 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
teus - dobre rozhodnutie. Pocuj moja, neplanujes dat zopar fotiek do albumu? nech Ta spozname, ne nie? :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
9. máj 2007 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobry napad, ked budem mat cas tak sa v tom poprehrnam. Ukazem vam aspon moju malu, je taka zlata ako vsetky deticky :grinning:
9. máj 2007 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
teus - uz sa veelmi tesim. viem si predstavit. naozaj. vsetky deturence su rozkosniatka male :grinning: .
9. máj 2007 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Svetluska lucim sa a bezkam do prace :grinning: Stretneme sa pri hokeji :grinning:
9. máj 2007 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pekny den teusik :wink: .
9. máj 2007 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zienkyy, dotiahnime to aspon po 500-vku. Pleaseeeeeeeeeeeeeeeeee :grinning: . Umelo, ale predsa, xixixi.
10. máj 2007 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ake umelo? Absolutne prirodzene. :grinning:
10. máj 2007 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vevus - prirodzenie? no este, ze tak, xixixii.
10. máj 2007 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
este styriiiiiiiiiiiiiii, no tak, kockyyyyyyyyyyyyyy :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
10. máj 2007 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Svetlus asi som tie palce vcera nedrzala dobre pri tom hokeji, co?
10. máj 2007 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no asi ani ja nie.
inak ahoj teusik :grinning: .
ten vcerajsi hokej bolo veru riadne fiasko a trapas velky :grinning: :grinning: :grinning: .
10. máj 2007 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ci opaaaaana, 500vkaaaaaaaaaaa :grinning:
10. máj 2007 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Svetlus ahoj :grinning: Si ma prebbehla. Ja som chcela byt 500 navstevnik tvojej temy :grinning: :wink:
10. máj 2007 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
prepaaaaaaaaaaaaaaaaaac :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
10. máj 2007 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
teus - budem sa straaasne pokat.... :confused:
10. máj 2007 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak vies co dufam, ze budem aspon tisici navstenik tejto temy :grinning: Uz sa nedam predbehnut :grinning: :grinning:
10. máj 2007 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak pood, este dnes to spravimee. budes 1000ca cestna navstevnicka tejto nudnej teeemy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . A vsetci nas budu obdivovat, ako sme to mohli tolko v teme vydrzat, xixixixixi.
10. máj 2007 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nahodou to nie je nudna ale velmi vesela tema :sweat_smile: Obcas sa tu rehocem a zachytila som uz cudny pohlad mojej malej. Ktoho vie co si mysli. :grinning:
10. máj 2007 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mysli si, ze mama je asi sisi, xixixixi.
10. máj 2007 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
inak dakujem, za kompliment, ze tema nie je nudna.....
10. máj 2007 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este ze sa nevyjadrila aj nahlas :grinning: Dnes spolu asi tu tisicku nedotiahneme, lebo musim ist, ale na buduce si dam pozor :grinning: :grinning:
10. máj 2007 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
.veru, musis byt pozornejsia :wink: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. máj 2007 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok