Oddychovka pre misedačky a spontannačky.Vykecávame o inom.

svetluska.p
31. mar 2007

Ahojte babulky, takze zakladam temu pre vsetky ktore presli missed abort (zamlknutym potratom) a spontannym potratom. Ja sama som po MA (september 2006) a na sebe vidim, ze mi uz z toho zacina sibat. Sama ovulka, menzes, sex, plodne dni, tehotenstvo...neskutocny smutok a depresie, same tehotenske testy a sklamanie.... Ptrebujem vypnut. A kedze som si tu nasla vyborne priatelky, ktore mi pomohli v najhorsom a od nich si oddychnut nepotrebujem, tak zakladam tuto temu, kde budeme rozoberat vsetky mozne veci. Okrem tej, od ktorej potrebujeme oddcyh na nejaku dobu a ktora ovlada nas, nase zivoty, konanie a vztahy.
Takze babule - cakam Vas a dufam, ze s apridate a nenechate ma tu vykecavat sa samu so sebou.
Tiez chcem poprosit adminov o zhovievavost. Kedze toto je forum zamerane prave na temy, od ktorych potrebujeme troska oddych. Je to svojim sposobom schiza - na jednej strane prestavka - no na druhej - konik nam prirastol k srdcu a odist z neho nechceme. Tak nas tolerujte prosim. A verim, ze aj tato tema prispeje k tomu, ze kazda z nas postupne prehupsne do temy k tehulkam.

emily3
7. máj 2007

rozmyslala som nad buchonarkozov...ale to nie je eticke 😅
nemame v nasej izbe rolety a deti sa s oblubou stahuju do nasej postele, takze skoro rano je uz svetlo a oni stavaju "so sliepkami"
tetno vikend u tych znamich...oni mali dobre rolety. zatiahli sme ich a bola tma tmuca. myslela som si ze budu spoat dlhsie..nie, ony maju v sebe asi hodiny alebo co o 5.30 hod zacali buntosit aj napriek tomu ze tam bola tma. tak ja neviem.

emily3
7. máj 2007

svetlus...nic sa mi nechce robit, neviem sa rozhybat k cinu.

svetluska.p
autor
9. máj 2007

No kocky, viem, ze som otravna. Opat oprasujem tuto temu. ja len tak, aby sa nepovedalo ... 😀 😀 😀 . Inak, chystate sa dnes pozerat hokej, Ja som povedala, ze ani na spining nepiojdem. aby mi tenn apinak neusiel. verim, ze neprehrame. dnes je totiz existencny zapas. ak prehrame, letiiime...

teuska
9. máj 2007

Ahoj svetlus. Ja hokejova nie som, ale moj muz je takze vzdy viem co sa tam deje ci chcem alebo nie. no ja nie som taka optimistka ako ty, skor si myslim ze letiiiiiiime. nasi vzdy zaspia na vavrinoch.

svetluska.p
autor
9. máj 2007

teusik - no ja vobec nie som ani hokejova a ani futbalova 😀 😀 😀 . len MS v hokeji ma vzdy chytia. drzim nasim palce. ja si myslim, ze sa vedia vyburcovat k dobremu vykonu. len maju troska dlhsi rozbeh 😀 😀 😀 😝 .

teuska
9. máj 2007

Asi to bude tym rozbehom, to ma nenapadlo 😀 😀 Niekedy sa rozbiehaju az do konca 3 tretiny. 😀 ozaj hokej ma tretiny? 😀

svetluska.p
autor
9. máj 2007

teus - 😀 😀 , ano, hokej ma tretiny. 20 minutove. No uvidime....

teuska
9. máj 2007

kazdopadne budem im drzat palce 😅

svetluska.p
autor
9. máj 2007

teus - dobre rozhodnutie. Pocuj moja, neplanujes dat zopar fotiek do albumu? nech Ta spozname, ne nie? 😉 😝 😀 .

teuska
9. máj 2007

Dobry napad, ked budem mat cas tak sa v tom poprehrnam. Ukazem vam aspon moju malu, je taka zlata ako vsetky deticky 😀

svetluska.p
autor
9. máj 2007

teus - uz sa veelmi tesim. viem si predstavit. naozaj. vsetky deturence su rozkosniatka male 😀 .

teuska
9. máj 2007

Ahoj Svetluska lucim sa a bezkam do prace 😀 Stretneme sa pri hokeji 😀

svetluska.p
autor
9. máj 2007

pekny den teusik 😉 .

svetluska.p
autor
10. máj 2007

Zienkyy, dotiahnime to aspon po 500-vku. Pleaseeeeeeeeeeeeeeeeee 😀 . Umelo, ale predsa, xixixi.

veva1
10. máj 2007

Ake umelo? Absolutne prirodzene. 😀

svetluska.p
autor
10. máj 2007

vevus - prirodzenie? no este, ze tak, xixixii.

svetluska.p
autor
10. máj 2007

este styriiiiiiiiiiiiiii, no tak, kockyyyyyyyyyyyyyy 😀 😀 😀 😝 .

teuska
10. máj 2007

Svetlus asi som tie palce vcera nedrzala dobre pri tom hokeji, co?

svetluska.p
autor
10. máj 2007

no asi ani ja nie.
inak ahoj teusik 😀 .
ten vcerajsi hokej bolo veru riadne fiasko a trapas velky 😀 😀 😀 .

svetluska.p
autor
10. máj 2007

ci opaaaaana, 500vkaaaaaaaaaaa 😀

teuska
10. máj 2007

Svetlus ahoj 😀 Si ma prebbehla. Ja som chcela byt 500 navstevnik tvojej temy 😀 😉

svetluska.p
autor
10. máj 2007

prepaaaaaaaaaaaaaaaaaac 😀 😀 😀 😉

svetluska.p
autor
10. máj 2007

teus - budem sa straaasne pokat.... 😕

teuska
10. máj 2007

Tak vies co dufam, ze budem aspon tisici navstenik tejto temy 😀 Uz sa nedam predbehnut 😀 😀

svetluska.p
autor
10. máj 2007

tak pood, este dnes to spravimee. budes 1000ca cestna navstevnicka tejto nudnej teeemy 😀 😀 😀 😀 . A vsetci nas budu obdivovat, ako sme to mohli tolko v teme vydrzat, xixixixixi.

teuska
10. máj 2007

Nahodou to nie je nudna ale velmi vesela tema 😅 Obcas sa tu rehocem a zachytila som uz cudny pohlad mojej malej. Ktoho vie co si mysli. 😀

svetluska.p
autor
10. máj 2007

mysli si, ze mama je asi sisi, xixixixi.

svetluska.p
autor
10. máj 2007

inak dakujem, za kompliment, ze tema nie je nudna.....

teuska
10. máj 2007

este ze sa nevyjadrila aj nahlas 😀 Dnes spolu asi tu tisicku nedotiahneme, lebo musim ist, ale na buduce si dam pozor 😀 😀

svetluska.p
autor
10. máj 2007

.veru, musis byt pozornejsia 😉 😀 😀 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre