• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Oddychovka pre misedačky a spontannačky.Vykecávame o inom.

13. augusta 2007 
este som zabudla Teuska gratulujem :dizzy_face: ,krasne tehu prajem :wink:
10. máj 2007 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
heeeej, posledny prispevok z 10.5., to veru musim napravit. Tak kockyce moje, sem s nejakym prispevkom :slight_smile:. 500 sme uz zdolali, maaame novu meeetu - 600!!! Co vy na to? :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
13. máj 2007 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj svetlus tak ako sa ma? dnes den matiek..moj muz velmi neuznava take sviatky takze kvetinky sa od neho nedockam :sweat_smile: , ale potesilo by ma to. Mon ma dnes vystupenie zo skolky budu spievat a recitovat pre maminky...zase si poplacem :dizzy_face: , su strasne zlate detska...aspon dostanem kvetinku od dcery.
dnes Mon spievala jednu pesnicku v kostole na konci..super to zaspievala vsetci ludia sa pozerali kto to spieva. :wink:
13. máj 2007 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj emily, ako sa citis? No sikovnicu sikovnu mate doma :wink: :slight_smile: .
13. máj 2007 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj svetlus...je velmi sikovna. mali aj poobede program zo skolky pre mamicky a Mon tam spievala solo. suverenne sa postavila k mikrofonu ruky si prekrizila a tvarila sa "co mi chcete, teraz tu spievam ja" a skoro zhltla mikrofon :grinning: bola uzasna a vsetci mi ju potom chvalili, vies ako som rastla? len rozmyslam ako to podchytit , chcela by som aby to rozvijala dalej a zase ju nechcem velmi ukratit o detstvo, najst nejaku hranicu ...ale urcite ju budem podporovat a nieco s nou robit :grinning:
13. máj 2007 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Svetlus :grinning: :grinning: Tento tyzden som doma, zeby sme skusili tu 600? :grinning: Idete niekde na dovolenku?
15. máj 2007 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahooj teus, ty si zlata. Stale pomahas tahat tuto temu hore :grinning: . No uvazuje s muzickom o Zakynthose. Tak neviem, ako nam to vyjde. Mne je to v podstate jedno. Rada s nim stravim dovcu hoc aj v psej bude.... Hlavne, ze budeme spolu :dizzy_face: .
15. máj 2007 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My by sme sa asi traja do psej budy nevosli... Ale ak nam to ani teraz s babom nevyjde dovcu si uzijem, a potom to skusime znova a znova.... :wink: :slight_smile:
15. máj 2007 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
spravny pristup... :wink: .
Ale neboj, vsetko bude ok.
15. máj 2007 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Boli ste uz na Zakynthose? My zatial iba v Chorvatsku a Bulharsku. Oboje bolo super, Bulharsko trochu lepsie :wink:
15. máj 2007 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nie, tam sme este neboli. V bulharsku som bola a mala som bolebruch z ich stravy :grinning: .
15. máj 2007 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Som myslela, ze si na mna zabudla :grinning: Nestras s tym bolebruchom. Co si jedla, nejake primorske speciality? Moj muz si dal krabov a prezil to bez ujmy na zdravi, ale horsie to bolo, ze nevedel ako na to... Musel mu to casnik ukazat a spolocnost sa na tom veselo zabavala, dokonca jeden pan to natacal na kameru. Aspon bola sranda :grinning:
15. máj 2007 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
neopamatam. mala som 12 rockov :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
15. máj 2007 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
xixixi, no a? a chutil mu? ja by som to aj celkom ochutnala... Zatial som z exotiky jedla len slimakov...
15. máj 2007 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bol to len maly kusok maska z klepiek a tusim z chvosta, nic ine sa neje a bolo to podla mna bez chuti. Musela som okostovat, aby som mu mohla dat pusu, lebo inak by som sa bala, ze ma nieco cudne uhryzne :grinning: :grinning: :grinning: Neviem, ci by som riskla slimakov. Neboli slizke?
15. máj 2007 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning:
nie neboli. boli poliate bylinkovym maslom a jedla som to s cesnakovou bagetkou. a malo to konzistenciu, ako ked huby jes. Take penovite.... nebolo to zle, ale napinalo ma z tej konzistencie. No zjedla som statocne 4 ks slimakov :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
15. máj 2007 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To si naozaj statocna :grinning: Take penovite by som asi do ust nedala....... :zipper_mouth:
15. máj 2007 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
preco, nikdy si si neodhryzla zo spongie, ked si umyvala auto? alebo riad?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
15. máj 2007 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja nie a ty ano? :grinning: :grinning: Dufam, ze ma to dnes nenapadne :sweat_smile:
15. máj 2007 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
este nie, hihihihhihihihih. ale pri najblizsej kope riadu za seba neruciiiim :grinning: :grinning: .
15. máj 2007 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to skus a potom mi napis, ci to naozaj chutilo ako tie slimaky. :wink: Ja si potom tiez odhryznem a budem sa chvalit, ze som jedla slimaky :grinning:
15. máj 2007 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: . och my sme ale labuznicky :grinning: :wink: .
15. máj 2007 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neotvorime si restiku :grinning:
15. máj 2007 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jasne. specialita - spongieee.
15. máj 2007 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale nieeeeee, slimaky.
15. máj 2007 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Svetluska lucim sa s tebou, mozno sa dnes este ozvem. Papa.
15. máj 2007 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
paa.
15. máj 2007 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zakotl´vila som sem lebo v téme missed sa nejako neviem zapojiť do diskusie, možno keď budem tehulka ale teraz sa to nedá.
svetlus aj u vás tak fúka . tuto chce ten vietor asi dofúkať búrku :confounded:
15. máj 2007 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj cucuska..u nas to uz vyzera na prsanie...je chladno brrr
15. máj 2007 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj tu sa ochladilo a fúka vetrík
15. máj 2007 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok