Oddychovka pre misedačky a spontannačky.Vykecávame o inom.

svetluska.p
31. mar 2007

Ahojte babulky, takze zakladam temu pre vsetky ktore presli missed abort (zamlknutym potratom) a spontannym potratom. Ja sama som po MA (september 2006) a na sebe vidim, ze mi uz z toho zacina sibat. Sama ovulka, menzes, sex, plodne dni, tehotenstvo...neskutocny smutok a depresie, same tehotenske testy a sklamanie.... Ptrebujem vypnut. A kedze som si tu nasla vyborne priatelky, ktore mi pomohli v najhorsom a od nich si oddychnut nepotrebujem, tak zakladam tuto temu, kde budeme rozoberat vsetky mozne veci. Okrem tej, od ktorej potrebujeme oddcyh na nejaku dobu a ktora ovlada nas, nase zivoty, konanie a vztahy.
Takze babule - cakam Vas a dufam, ze s apridate a nenechate ma tu vykecavat sa samu so sebou.
Tiez chcem poprosit adminov o zhovievavost. Kedze toto je forum zamerane prave na temy, od ktorych potrebujeme troska oddych. Je to svojim sposobom schiza - na jednej strane prestavka - no na druhej - konik nam prirastol k srdcu a odist z neho nechceme. Tak nas tolerujte prosim. A verim, ze aj tato tema prispeje k tomu, ze kazda z nas postupne prehupsne do temy k tehulkam.

veva1
10. máj 2007

este som zabudla Teuska gratulujem 😵 ,krasne tehu prajem 😉

svetluska.p
autor
13. máj 2007

heeeej, posledny prispevok z 10.5., to veru musim napravit. Tak kockyce moje, sem s nejakym prispevkom 🙂. 500 sme uz zdolali, maaame novu meeetu - 600!!! Co vy na to? 😀 😀 😀 😝 .

emily3
13. máj 2007

Ahoj svetlus tak ako sa ma? dnes den matiek..moj muz velmi neuznava take sviatky takze kvetinky sa od neho nedockam 😅 , ale potesilo by ma to. Mon ma dnes vystupenie zo skolky budu spievat a recitovat pre maminky...zase si poplacem 😵 , su strasne zlate detska...aspon dostanem kvetinku od dcery.
dnes Mon spievala jednu pesnicku v kostole na konci..super to zaspievala vsetci ludia sa pozerali kto to spieva. 😉

svetluska.p
autor
13. máj 2007

ahoj emily, ako sa citis? No sikovnicu sikovnu mate doma 😉 🙂 .

emily3
13. máj 2007

ahoj svetlus...je velmi sikovna. mali aj poobede program zo skolky pre mamicky a Mon tam spievala solo. suverenne sa postavila k mikrofonu ruky si prekrizila a tvarila sa "co mi chcete, teraz tu spievam ja" a skoro zhltla mikrofon 😀 bola uzasna a vsetci mi ju potom chvalili, vies ako som rastla? len rozmyslam ako to podchytit , chcela by som aby to rozvijala dalej a zase ju nechcem velmi ukratit o detstvo, najst nejaku hranicu ...ale urcite ju budem podporovat a nieco s nou robit 😀

teuska
15. máj 2007

Ahoj Svetlus 😀 😀 Tento tyzden som doma, zeby sme skusili tu 600? 😀 Idete niekde na dovolenku?

svetluska.p
autor
15. máj 2007

Ahooj teus, ty si zlata. Stale pomahas tahat tuto temu hore 😀 . No uvazuje s muzickom o Zakynthose. Tak neviem, ako nam to vyjde. Mne je to v podstate jedno. Rada s nim stravim dovcu hoc aj v psej bude.... Hlavne, ze budeme spolu 😵 .

teuska
15. máj 2007

My by sme sa asi traja do psej budy nevosli... Ale ak nam to ani teraz s babom nevyjde dovcu si uzijem, a potom to skusime znova a znova.... 😉 🙂

svetluska.p
autor
15. máj 2007

spravny pristup... 😉 .
Ale neboj, vsetko bude ok.

teuska
15. máj 2007

Boli ste uz na Zakynthose? My zatial iba v Chorvatsku a Bulharsku. Oboje bolo super, Bulharsko trochu lepsie 😉

svetluska.p
autor
15. máj 2007

nie, tam sme este neboli. V bulharsku som bola a mala som bolebruch z ich stravy 😀 .

teuska
15. máj 2007

Som myslela, ze si na mna zabudla 😀 Nestras s tym bolebruchom. Co si jedla, nejake primorske speciality? Moj muz si dal krabov a prezil to bez ujmy na zdravi, ale horsie to bolo, ze nevedel ako na to... Musel mu to casnik ukazat a spolocnost sa na tom veselo zabavala, dokonca jeden pan to natacal na kameru. Aspon bola sranda 😀

svetluska.p
autor
15. máj 2007

neopamatam. mala som 12 rockov 😀 😀 😀 😀 .

svetluska.p
autor
15. máj 2007

xixixi, no a? a chutil mu? ja by som to aj celkom ochutnala... Zatial som z exotiky jedla len slimakov...

teuska
15. máj 2007

Bol to len maly kusok maska z klepiek a tusim z chvosta, nic ine sa neje a bolo to podla mna bez chuti. Musela som okostovat, aby som mu mohla dat pusu, lebo inak by som sa bala, ze ma nieco cudne uhryzne 😀 😀 😀 Neviem, ci by som riskla slimakov. Neboli slizke?

svetluska.p
autor
15. máj 2007

😀
nie neboli. boli poliate bylinkovym maslom a jedla som to s cesnakovou bagetkou. a malo to konzistenciu, ako ked huby jes. Take penovite.... nebolo to zle, ale napinalo ma z tej konzistencie. No zjedla som statocne 4 ks slimakov 😀 😀 😀 😀 .

teuska
15. máj 2007

To si naozaj statocna 😀 Take penovite by som asi do ust nedala....... 🤐

svetluska.p
autor
15. máj 2007

preco, nikdy si si neodhryzla zo spongie, ked si umyvala auto? alebo riad?? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .

teuska
15. máj 2007

Ja nie a ty ano? 😀 😀 Dufam, ze ma to dnes nenapadne 😅

svetluska.p
autor
15. máj 2007

este nie, hihihihhihihihih. ale pri najblizsej kope riadu za seba neruciiiim 😀 😀 .

teuska
15. máj 2007

Tak to skus a potom mi napis, ci to naozaj chutilo ako tie slimaky. 😉 Ja si potom tiez odhryznem a budem sa chvalit, ze som jedla slimaky 😀

svetluska.p
autor
15. máj 2007

😀 😀 . och my sme ale labuznicky 😀 😉 .

teuska
15. máj 2007

Neotvorime si restiku 😀

svetluska.p
autor
15. máj 2007

jasne. specialita - spongieee.

teuska
15. máj 2007

Ale nieeeeee, slimaky.

teuska
15. máj 2007

Svetluska lucim sa s tebou, mozno sa dnes este ozvem. Papa.

svetluska.p
autor
15. máj 2007

paa.

cucuska
15. máj 2007

zakotl´vila som sem lebo v téme missed sa nejako neviem zapojiť do diskusie, možno keď budem tehulka ale teraz sa to nedá.
svetlus aj u vás tak fúka . tuto chce ten vietor asi dofúkať búrku 😖

emily3
15. máj 2007

ahoj cucuska..u nas to uz vyzera na prsanie...je chladno brrr

cucuska
15. máj 2007

aj tu sa ochladilo a fúka vetrík

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre