Oddychovka pre misedačky a spontannačky.Vykecávame o inom.

svetluska.p
31. mar 2007

Ahojte babulky, takze zakladam temu pre vsetky ktore presli missed abort (zamlknutym potratom) a spontannym potratom. Ja sama som po MA (september 2006) a na sebe vidim, ze mi uz z toho zacina sibat. Sama ovulka, menzes, sex, plodne dni, tehotenstvo...neskutocny smutok a depresie, same tehotenske testy a sklamanie.... Ptrebujem vypnut. A kedze som si tu nasla vyborne priatelky, ktore mi pomohli v najhorsom a od nich si oddychnut nepotrebujem, tak zakladam tuto temu, kde budeme rozoberat vsetky mozne veci. Okrem tej, od ktorej potrebujeme oddcyh na nejaku dobu a ktora ovlada nas, nase zivoty, konanie a vztahy.
Takze babule - cakam Vas a dufam, ze s apridate a nenechate ma tu vykecavat sa samu so sebou.
Tiez chcem poprosit adminov o zhovievavost. Kedze toto je forum zamerane prave na temy, od ktorych potrebujeme troska oddych. Je to svojim sposobom schiza - na jednej strane prestavka - no na druhej - konik nam prirastol k srdcu a odist z neho nechceme. Tak nas tolerujte prosim. A verim, ze aj tato tema prispeje k tomu, ze kazda z nas postupne prehupsne do temy k tehulkam.

mm1
21. máj 2007

cucuska: no s tým ja počítam 🙂

teuska
21. máj 2007

Cucus a do Nitry kedy pojdes? 😉

cucuska
21. máj 2007

teuska aj túto sobotu mám skúšku

mm1
21. máj 2007

cucuska: a co tie minulé, už máš výsledky?

veva1
21. máj 2007

takze,eme to zatial s tym vestenim riadne vychydza,tak mam pocit ze su tu 3-4 kocky ktore maju byt do leta tehu. Ze svetlusik ?

mm1
21. máj 2007

veva: presne tak..... dúfam, že ani pri nás so svetlus sa emuška nemýlila ☹

veva1
21. máj 2007

nemylila a ja budem mat chlapceka. 🙂

teuska
21. máj 2007

A ja dievcatko 😀

svetluska.p
autor
21. máj 2007

aj ja duuufam, ze sa nemylila.
kurnik baby, stracam prehlad, kde vsade som prispela. na tolkych temkach sa uz stretavame.... 😕 .

cucuska
21. máj 2007

mm1 namám lae zavolám mu že ma teraz nemože stresovať a musí mi ich povedať hneď
veva aj mne emuš vyveštila MArtinka

mm1
21. máj 2007

cucuska: kto ti čo musí povedať hneď??????

svetlus: veru máš pravdu. aby sme už boli tehulky a mohli sa všetky stretávať v jednej téme ☹

svetluska.p
autor
21. máj 2007

mm - veru. musime otehulkoviet, aby sme uz boli v jednej teme a neskakali, lebo potomchaosime.....

mm1
21. máj 2007

svetluska: presne tak.... potom je v tom dobrý chaos... 😉

svetluska.p
autor
21. máj 2007

mm - na tomto priklade vidno,ake je tehotenstvo prakticke, ze?

mm1
21. máj 2007

svetluska: más pravdu.....

teuska
21. máj 2007

Baby ja sa nestiham ani zapajat 😀 Ale musim uz ist, pekny dnik, ahojte 😀 😀

svetluska.p
autor
21. máj 2007

teusik - pa mojaaaa 😀 .

mm1
21. máj 2007

teus: páááááá

svetlus: už som preskocila do tehulky z MA... dúfam, že sa nakazíme.... 😉

svetluska.p
autor
21. máj 2007

ano ano mm1, musime tyam zotrvat a tehu virus na nas urcite skociii... 😕 .

cucuska
21. máj 2007

mm1 ten kto má skúšal je moj kamarát z dávnej doby tykáme si spoklu a hop náhoda, že je teraz aj moj profesor

teuska ahoj ani ja nestíham nič si z toho nerob a píšem niekedy ako tatár

svetluska.p
autor
21. máj 2007

no cucus - pekny pas uz mas 😀 . Som v tehulkach z MA 😉 😀 . chytam virus...

svetluska.p
autor
21. máj 2007

inak - cucusik - bola si 650ta 🙂)))). Takze mame v oddychovkach dalsiu meetu - 700. Ale teraz pokojne podte do tehuliek. tam je zur. aj ked troska stochol teraz..... 😕 .

svetluska.p
autor
23. máj 2007

No trak sa nam tato tema prepadla opat, ze som ju musela oprasit opat... kocky kocky, aj tehulky potrebuju obcas vypnut. tak hybaj aj sem niweco nacmarat, niii? hihihihi 😀 .

veva1
23. máj 2007

ahoj svetlusik idem povysavat ☹ ☹ ☹ a ja som taky pedant,ze to neviem ani odflaknut 😔

teuska
23. máj 2007

Svetlus ty chytas virus aj v dvojickach, to je rozumne 😀

cucuska
23. máj 2007

baby ja sm dnes posledný deň v práci 😀 😀 😀 😀

vavka33
23. máj 2007

Jeej cucuska,ty si tehulka?to je supeeer,blahozelam.
Svetluska,len aby ti ten dvojickovy virus nezmutoval a neboli s toho stvorcata 😀

svetluska.p
autor
23. máj 2007

ano teusik, ja osm strasne hamizna. chodim kade tade a zhanam tehu virus 😀 😀 😀 😀 . Oddychuj moja, vsetko bude dobre. neboj 🙂 .

svetluska.p
autor
23. máj 2007

cau vavka, no keby to boli stvorcata, atk to uz by som fakt bola pastierka 😀 😀 😀 .

svetluska.p
autor
23. máj 2007

cuci - kukala som veru.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre