Oddychovka pre misedačky a spontannačky.Vykecávame o inom.

svetluska.p
31. mar 2007

Ahojte babulky, takze zakladam temu pre vsetky ktore presli missed abort (zamlknutym potratom) a spontannym potratom. Ja sama som po MA (september 2006) a na sebe vidim, ze mi uz z toho zacina sibat. Sama ovulka, menzes, sex, plodne dni, tehotenstvo...neskutocny smutok a depresie, same tehotenske testy a sklamanie.... Ptrebujem vypnut. A kedze som si tu nasla vyborne priatelky, ktore mi pomohli v najhorsom a od nich si oddychnut nepotrebujem, tak zakladam tuto temu, kde budeme rozoberat vsetky mozne veci. Okrem tej, od ktorej potrebujeme oddcyh na nejaku dobu a ktora ovlada nas, nase zivoty, konanie a vztahy.
Takze babule - cakam Vas a dufam, ze s apridate a nenechate ma tu vykecavat sa samu so sebou.
Tiez chcem poprosit adminov o zhovievavost. Kedze toto je forum zamerane prave na temy, od ktorych potrebujeme troska oddych. Je to svojim sposobom schiza - na jednej strane prestavka - no na druhej - konik nam prirastol k srdcu a odist z neho nechceme. Tak nas tolerujte prosim. A verim, ze aj tato tema prispeje k tomu, ze kazda z nas postupne prehupsne do temy k tehulkam.

mm1
31. máj 2007

tribi. mňam, koláčiky a kakavko a kávička??????

BABY JA SA CITIM AKO NA DOVOLENKE 🙂

teuska
31. máj 2007

Asi sa idem osprchovat, budem mat aj vodu 😀

lucim
31. máj 2007

vy ste vsetky tu? tu sa oddychuje? 🙂

teuska
31. máj 2007

my dovolenkujeme 😀 Ale ano v tejto teme sa oddychuje a je tu velka sranda 😀

tribitka78
31. máj 2007

lucim, ponúkni sa....čo si dáš? kávičku, kakavko, čajík, mieko, koláčiky, nejaký časák.....všetko je ti k dispozícii..... 😀

teuska
31. máj 2007

Aky mas casak? 😅

mm1
31. máj 2007

tribi: aký máme časáčik???? a mňam koláčiky sú dobré..... pijem ich s kapučínkom....

lucim
31. máj 2007

mnaaam kakavko s kolacikom .. dakujeeem ... ste zlatunke .... 😉
akurat som vedla pisala ... ide mi sem navsteva a ja moc neviem piect ... poradite nejaky lahky kolacik co zvladnem aj ja , kym pridu?

tribitka78
31. máj 2007

máme Plus 7 dní, šarm, Život, nejaké Hospodárske noviny, Trend....pre každú niečo.... 😀
lucim, zvládla by si bábovku...len postup neviem z pamäti.....ale je to veľmi jednoduché, za necelú hodinku ju máš hotovú....

teuska
31. máj 2007

Lucim aj ja mam recept na babovku, napisem ti IP?

lucim
31. máj 2007

tribi ak sa to da robit na placatom plechu ... alebo sklenej tortovej forme 😉 diik 😝 uups nemam zakladne vybavenie domacej gazdinky ...

teuska
31. máj 2007

na placatom plechu by si mohla urobit hrncekovy. 2 hrnceky pol. muky, 1 h. cukru, 1 h. mlieka, 1/2 h. oleja, 2 vajcia, 1 van. cukor, 1 prasok do peciva. Zmiesas, das do vymasteneho a mukou vysypaneho plechu, na vrch ovocie a pecies.

tribitka78
31. máj 2007

no, teuskin koláč je ideálny a najrýchlejší, to zvládneš... 😅
baby, čítala som jeden zlatunký vtip:
Ide staršia pani okolo pieskoviska a vidí malé dievčatko, ako niečo žuje.
Príde k nemu apýta sa: "moja malá a čože to žuješ v puse?"
Dievčatko jej odpovedá: "Neviem, šamo to šem pliliezlo..... " 😀

svetluska.p
autor
31. máj 2007

jeeej, dakujem za kakavko, bolo super. neuvedomila som si, ze mam od neho fuz nad hornou perou a vybehla som z kancla 😀 😀 😀 . Ale nie, len sa smejem.

vevus - nejdes neskoro, odlozili sme Ti.

teuusik - postiskaj malu, a nech je zdravucka 🙂 .

svetluska.p
autor
31. máj 2007

zienky, ja citam playboy.... 😝

lucim
31. máj 2007

tribi 😀 😀 😀
teuska diiiiik to by som fakt mala zvladnut a vsetko doma mam ... skocim sem na trh po ovocie ... diiiik cmuk ....
keby sa moc dymmilo tak sa nelakajte, peciem 😉

teuska
31. máj 2007

tribitka 😀
svetlus hod sem ten casak 😀 Tento mesiac mozem len citat 😀

tribitka78
31. máj 2007

lucim, trošku mám odlož, na ochutnávku..... 😀
svetluska, čo nové v Playboy-i? 😵 😵

svetluska.p
autor
31. máj 2007

ked sa bude dymit, posleme hasicooov. su to statnii chlapci 😀 .

svetluska.p
autor
31. máj 2007

teuska - ked mozes len citat, tak Ti ho nehodim. budes mat chuuutky.... 😀 .

teuska
31. máj 2007

no to je pravda 😀 pripojila som sa na ICQ a tam mi vybehla reklama, chces si dat grupak? 😀

veva1
31. máj 2007

trosku som upratovala a uz sa mi nechce ja asi tie skrine nikdy nezaplnim a veci
budem mat navzdy poukladane na zemi ☹ Z jednej izby sme spravili sklad a nie a nie ju vypratat. No a vyslovene ma to nebavi

svetluska.p
autor
31. máj 2007

jeeej teus, moje cislo na icq: 229426048. Najdi ma a mozme aj takto kecalkovat 😀 .

jasne, grupak vzdy a jedine... 😕 .

veva1
31. máj 2007

dostala som napad ako to teraz poriesim,idem si trochu zdriemnut a potom sa uvidi 😀
cucusik pekne brusino 🙂
svetlus a teus mozem sa pridat ? 😀

mm1
31. máj 2007

aj ja aj ja aj ja 🙂

teuska
31. máj 2007

jasne. Moje cislo je 369929775

teuska
31. máj 2007

vevuska super napad. na teraz sa s Vami lucim, idem prichystat malej oslavu. Niekedy mozme pokecat aj cez to Icq. Ahojte

lucim
31. máj 2007

mozem si vas aj ja poznacit? moje icq je 308098512

svetluska.p
autor
31. máj 2007

vevuus, ze vahas. kde siii?

emily3
31. máj 2007

ahoh svetlus 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre