Oddychovka pre misedačky a spontannačky.Vykecávame o inom.

svetluska.p
31. mar 2007

Ahojte babulky, takze zakladam temu pre vsetky ktore presli missed abort (zamlknutym potratom) a spontannym potratom. Ja sama som po MA (september 2006) a na sebe vidim, ze mi uz z toho zacina sibat. Sama ovulka, menzes, sex, plodne dni, tehotenstvo...neskutocny smutok a depresie, same tehotenske testy a sklamanie.... Ptrebujem vypnut. A kedze som si tu nasla vyborne priatelky, ktore mi pomohli v najhorsom a od nich si oddychnut nepotrebujem, tak zakladam tuto temu, kde budeme rozoberat vsetky mozne veci. Okrem tej, od ktorej potrebujeme oddcyh na nejaku dobu a ktora ovlada nas, nase zivoty, konanie a vztahy.
Takze babule - cakam Vas a dufam, ze s apridate a nenechate ma tu vykecavat sa samu so sebou.
Tiez chcem poprosit adminov o zhovievavost. Kedze toto je forum zamerane prave na temy, od ktorych potrebujeme troska oddych. Je to svojim sposobom schiza - na jednej strane prestavka - no na druhej - konik nam prirastol k srdcu a odist z neho nechceme. Tak nas tolerujte prosim. A verim, ze aj tato tema prispeje k tomu, ze kazda z nas postupne prehupsne do temy k tehulkam.

svetluska.p
autor
31. máj 2007

vevaaa, hod svoje icq ciislo.

emily3
31. máj 2007

baby nemate skype? to je nieco podobne ako icq?

lucim
31. máj 2007

emily ja maaam ale ked aj to spustim, tak moj stary pocitacik naisto skolabuje 🙂

svetluska.p
autor
31. máj 2007

mame ale v robote to nemozme....

tribitka78
31. máj 2007

svetluska, nápodobne......

mm1
31. máj 2007

babule ani my nie, bohužiaľ....:(

emily3
31. máj 2007

tak aspon ze mame konika 😀

veva1
31. máj 2007

uz som tu ale iba na skok idem varit. 😒

mm1
31. máj 2007

vevka: a čo dnes varíš?????

veva1
31. máj 2007

fasirku z kuracieho masa a zemiakovu kasu a keby som mala struhac na mrkvu tak by bol aj salat,no mozno spravim na robote aj ked to nie je ono. Tuto kombinaciu jedla miluje moj manzel 😀

mm1
31. máj 2007

vevka: tak to je dobrý obedík.... ja dnes budem robiť asi kuracie na smotanke....

veva1
31. máj 2007

mnam to mame tiez radi 🙂

veva1
31. máj 2007

baby taku fasirku som spravila ze konecna 😝 No hadam sa varit aj pomaly naucim som sikulka 😀 . Sa napchavam prave a uz bolo aj nacase lebo sa mi od hladu uz aj oci krizili 😵

betka1
31. máj 2007

ahojte. Doteraz som tuto temu na konikovi radsej obchadzala, ale dnes sa tu potrebujem zastavit po radu.
Cez obed som zacala dost krvacat a vylakalo ma to, tak som volala doktorke a ta mi povedala, ze ak mam potratit, tak potratim, ze ona s tym nic nenarobi. Ze ma objedna niekedy neskor na ultrazvuk, ze to je vsetko, co moze urobit. Pre upresnenie zijem momentalne v Anglicku, kde je celkovo zdravotna starostlivost uboha. Neverila som, ze to moze byt v takej bohatej krajine horsie nez na Slovensku, ale zial je.
Odkedy som tehotna, tak som trosicku krvacala 3 krat. Minuly tyzden som bola na ultrazvuku a vsetko vyzeralo OK. Ale dnes to bolo o dost horsie. Uplne sa to zo mna uplne vylialo.
Som v 10-tom tyzdni a doteraz mi doktor kontroloval len moc a robil ten ultrazvuk. Ked som sa spytala, ci mi bude brat krv, tak sa ma spytal, ci chcem teda prijst na ten ultrazvuk alebo nie. Po ultrazvuku skonstatoval, ze babatko teda zije, takze dalsiu kontrolu nepotrebujem a dovidenia. Ako je to na Slovensku? Ake vysetrenia by som mala uz za sebou v desiatom tyzdni? Ako vlastne prebieha potrat\/ Prepacte, ze sa pytam na taku chulostivu temu takto priamo, ale neviem, co ma caka. Vysetril Vas doktor nejak viac, ked ste mali problemy, alebo to nechal na prirodu, ako to asi robia tu?
Vdaka za akekolvek odpovede.

betka1
31. máj 2007

Pozeram, ze potratom sa tu venuje ina tema. Tato tema je asi na odreagovanie a nie rypanie sa v tom. Takze moje otazky ignorujte a prekopirujem to radsej tam.
Vela zdaru s tehotenstvom pre vsetky, co to potrebuju.

svetluska.p
autor
1. jún 2007

Caute vegetacky 😀 .

vevuus - normalne som vyhladla po tvojom prispevku. Milujem fasirkuuuuu. 😝 😝 😝 .
Vsimli ste si? Uz niekolko dni sa vydatne venujeme jedlu... 😕 . Citim, ze sa mi uklada na tele tuk....

teuska
1. jún 2007

Ahojte 😀

teuska
1. jún 2007

BAbenky mozno tu pri vas aj trosku priberiem, by sa mi to zislo 😀

lucim
1. jún 2007

bre raneckoooo, uz sme po ranajkach? mozem si este naliat kavicku ? 😉

teuska
1. jún 2007

tu si dam aj ja 😝

svetluska.p
autor
1. jún 2007

juj, ja som hladna. co dnes robite na ranajky?

teuska
1. jún 2007

ja som mal rybicky 😝 😝

lucim
1. jún 2007

ranajky? dala by som si nieco vydatne ... slaninku som tusim videla v chladnicke? a syrik? 😝 a celozrnne rozteky ...

teuska
1. jún 2007

nasa chladnicka ziva prazdnotou. Musim vyslat muza na nakup 😀

svetluska.p
autor
1. jún 2007

😝 😝 😝

svetluska.p
autor
1. jún 2007

teus u vas chladnicka, ale u mna brucho.... 😕 .

teuska
1. jún 2007

tak ho rychlo napln 😀

svetluska.p
autor
1. jún 2007

nemam cim. musim vyckat do obeda, fnuk fnuk...

teuska
1. jún 2007

tusim som aj ja vyhladla, mam tu bananik neposlem svetlus?

svetluska.p
autor
1. jún 2007

nieee, bananik je moc kaloricky, zdravy a nemasovy. ja si dam radsej chlebik, slaninku, cibulku a horcicu 😝 😝 😝 . Ale dakujem veelmi pekne

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre