• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Oddychovka pre misedačky a spontannačky.Vykecávame o inom.

13. augusta 2007 
autor
je minecku zehlenie - ja tu cinnost velmi nemam rada :slight_smile:. Opat mi narastla kopka pekna. Ak chces, zajdi do KE :slight_smile:. Ty budes zehlit a ja Ti nieco faajne navarim :wink: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
31. mar 2007 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
svetlus tomu sa hovori delba prace :grinning:
31. mar 2007 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hihihi :grinning: :grinning: :grinning:
31. mar 2007 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ja nemam rada zehlenie ale bohuzial je to jedina praca ktoru mi moj muz robi len v najkrajnesich pripadoch tak uz aj mala musi so mnou zehlit :grinning:
mame to super zadelene ona je v lehatku ja vedla nej zehlim a rozpravam jej co prave zehlime a ze aka je sikulka ked vie uz zehlit :grinning: :grinning: :grinning:
31. mar 2007 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dorotka - xixixi, veru od mala maleho v nej treba budit zaujem o zehlenie. Aby ked vyrastie s radostou prebrala od Tbe tuto domacu pracu :grinning: :wink: .
31. mar 2007 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vies ako som to ja ako dieta rada robila som mala taku malu zeleznu zehlicku a mama mi ju zohrievala o svoju velku a ja som zehlila vreckovky sme sa s bratom hadali kto bude zehlit :grinning: :grinning: :grinning: a teraz kolko mi trvalo prinutit ho aby si znova zacal zehlit sam
31. mar 2007 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dorotka z ktorej casty Balvy si? ja som Dubravky
31. mar 2007 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily presne z opacneho konca z vrakune ale moj drahy isiel teraz oslavovat niekde k rosnicke :wink:
31. mar 2007 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dorotka - ja som zas s mamkou ako mala piekla chlebik. mamka normalny chcleba a mne oddelila kusok cesta, kt. som miesila a potom som z toho vyformovala zemlicku. a sutazili sme,ze komu nepukne pri peceni :slight_smile: .
31. mar 2007 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to si bola frajerka ze z normalneho cesta my s bratom sme piekli iba s muky s vodou kolaciky tvrde ako kamen
31. mar 2007 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no mamka zamiesila a kusok mi dala na dosku :slight_smile:. ja som sa v tom uz len packala formovala :grinning: .
31. mar 2007 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dorotka - inak, ty kreslis?
31. mar 2007 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
svetluska len take cmaranis pre seba ziadny super talent nie som ale uz dlhsiu dobu som nic nerobila nejak sme na seba s muzom posobili demotivujuco odkedy sme zacali spolu byvat ale on teraz nedavno rozobral fotak a stvoril ten obraz co mam na fotkach pouzil na to a suciastky do pocitacov no tipicky informatik :grinning: :grinning: :grinning:
31. mar 2007 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak to by malo byt naopak, nii? spoluzitie by malo byt motivujuce :slight_smile: :grinning: .
31. mar 2007 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
musim ist von s peskom :(.
31. mar 2007 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale sa mi nechceee.
31. mar 2007 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak sa vsetky majteee :grinning: .
31. mar 2007 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pa svetluska :wink: tusim som ta chvilkovym nepisanim aj donutila ist toho psika vyvencit
31. mar 2007 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
veru, uz sme spat :slight_smile:))). ale aspon pesulo netrpi :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
31. mar 2007 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
esteze ten nas je vonku ten by sa asi natrpel ale dnes mal po dlhsej dobe aj prechadzku
31. mar 2007 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no veru, v dome je pesom najlepsie...
31. mar 2007 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my sme v radovke ale mame len taky maly dvor za sebou ale ja s nim nemozem chodit lebo on sa aj z voditka vyzvlecie ked vidi velkeho psa a hned sa s nim chce bit takze je odkazany na to ci sa nad nim muz alebo jeho brat zlutuju
31. mar 2007 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
spite uz? :confused:
31. mar 2007 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. Prajem krásne slnecne raneĆKO.Ešte sa dnes stavím kočky :grinning:
1. apr 2007 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Svetluska je to suprove teda vazne si genius,trochu si oddychnut to ano ja sa uz obavam ze nejak to nechce vyjst,dufam ze tato tema ozaj pomoze.
Cucuska ahojky :slight_smile:
1. apr 2007 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobreeeeeeeeeeeee raaaaaaaaaaaankoooooooooooo vaaaaaaaaam :grinning:
1. apr 2007 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no už som tu zas. dala som variť zemiaky, vystrojila možika na fucik a teraz mám čas pre seba. čo dnes varíte????
1. apr 2007 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi kura musim ho vytiahnut...tak zavelil drahy
1. apr 2007 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja rezníky a opekané zemiaky :grinning:
1. apr 2007 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sama klasika na nedelnajsie obedy :grinning:
1. apr 2007 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok