• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Oddychovka pre misedačky a spontannačky.Vykecávame o inom.

13. augusta 2007 
uz som tu zasa ,bola tu suseda s malou 5mes. slecnou ci sa nejdem prejst a tak som doteraz sedela u nej. Mala je uzasna vola sa Jasmin a vkuse sa smeje :slight_smile: aj ja uz chcem.
5. jún 2007 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veva, ja som bola cez víkend na jednej neskorej návšteve.... pozval nás večer o 22:00 na pohár vínka priateľov kamarát.... on má teraz s priateľkou 3 mesačné bábo, ale že oni budú spať, že nebudeme rušiť.... to bolo niečo neskutočné, ja by som jej stretlila facku....babenka má nejakých 20 rokov, celá šťastná, že má dieťa s týmto mužom, lebo je doživotne zabezpečená, tisla do dieťaťa 3 deci Sunaru( večer o desiatje), s tým že on toho stále toľko vypije každú hodinku, potom že veľa grcia a ona nevie prečo....no aj ja by som sa pogrcala... to dieťa má 3 mesiace a váži 8 kíl.
dieťa sa najedlo, začala s ním robiť lietadielka a keď už bolo maximálne unavené, tak s ním začala triasť, že "nespi, máme návštevu, hurááá".....
narábala s ním kao keby prvýkrát držala na rukách dieťa, mne bolo zle....tak som sa po pol hodinke zvihla, že ideme domov...na toto ja fakt nemám nervy...
5. jún 2007 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chuda chlapec,no jedno je iste nehladuje.
5. jún 2007 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes mam depku ja baby,prisli jahodove dni a ja som tak dufala ze tentokrat uz nedojdu
5. jún 2007 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tribit: to je co za matku, sak som tu az okoktavela...a taketo donosia bez problemov...to by sme mi boli horsie, tak to teda absolutne nie...boli by sme tie najlepsie maminky na svete... :wink:
5. jún 2007 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tribitka teda nemam slov :pensive:
5. jún 2007 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky, dobre ranko :grinning: kavicka? :grinning: kde ste je mi smutno :frowning2: svetlusik s tebou som uz dlho nekecala :cry:
7. jún 2007 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeee a dobru chut, ja mam dnes cestovinky neapolske. :wink:
7. jún 2007 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
svetluska, kde si mi zmizla?
11. jún 2007 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
svetlanka si tu ocakavana,tak nech sa ti paci ukaz sa :grinning:
13. jún 2007 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
babyyyyyyyyyy, mam v pupku piiiiirsing :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . Nemozem uverit tomu, ze som to spravila. a vyzera to supeeer.
13. jún 2007 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
si macherka svetluska- no a ja si ho dnes s pupku vyberiem,lebo zacina zavadzat dokimu pri sone :slight_smile:
13. jún 2007 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
caute bambule, neeeeee? :grinning:
14. jún 2007 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau zenska :grinning:
14. jún 2007 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ta co vevusi, ako sa maaas? co nove?
14. jún 2007 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaf svetluš, kde mám fotku piercingu, hmmmm?

ahoj vevulka:slight_smile:
14. jún 2007 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukni do albumu uz tam mam brucho :grinning:
takze mam novy fotak, a tehu-knizku a cakam na vysledky AFP ,ze to trva 2tt,ale sestricka to posuri. :wink:
14. jún 2007 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jééééj, Veva, ty máš ale peknééééé brušino, tak len nech ďalej rastie... :sweat_smile:
aj ty máš piercing??
14. jún 2007 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky mm a tribitka. Mam tiez pirsing,ale pojde dolu cochvila az do decembra :slight_smile:
14. jún 2007 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vevka: už som kukala a aj poškrabkala vevuliaka :slight_smile:
14. jún 2007 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mm - cauko magduli, este sme nefotili. vcera sa na mna muzik hned vrhol, tak to pofotime az dnes :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
14. jún 2007 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
svetlusik: no fííííííííííííha.... tak to musí vyzerať veľmi veľmi dobre.... to si viem prestaviť, to vrhnutie...
a bolelo???? ozik, čo ťa to vlastne napadlo?
14. jún 2007 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
magdi - neviem, dostala som chut spravit nieco blaznive. som nejaka cudna poslednou obou. mam chut na zmeny. az mam z toho strach....

inak - ako dlho si vydata?
14. jún 2007 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule 1x v zivote varim sosovicovu polievku a vlastne celkovo kyslu polievku.Uz dva tt mam na nu strasnu chut tak som vcera kupila asi 3.kilove udene koleno a to teraz varim a polovica vyvaru pojde na sosovicovu a v sobotu spravim z druhej zabijackovu kapustnicu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Uz to koleno varim asi 2hod a z toho pachu mi uz zacina byt pekne zle.
14. jún 2007 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj vevi :wink:
pozeram,ze mas nove foto v albumiku,uz si sa pekne zagulatila :dizzy_face:
14. jún 2007 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj julik,zachvilu bude zo mna gulocka :slight_smile:
14. jún 2007 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslela som brušeno :wink: :grinning:
ja som uz pribrala 5 kil dokopy :angry:
14. jún 2007 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vevus - ty kucharka jedna!!! :grinning: .
Pocuj draha, ako dlho ta bolel pupek po prepichnuti? idfem inak kuknut tie tvoje fotos este raz, lebo som si nevsimla nioc v pupku tvojom...
14. jún 2007 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahaaaaa, uz som zbadala. to mas v podstate ako ja. mam nausnicu titanovu a v nej je zirkon. hore aj dole. sfotim to dnes a picnem do albumu :grinning: .
14. jún 2007 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julik nejako to na tebe tie 4kg nevidno asi si bola dost stihla. Uz musis mat aj ty brusino ,lebo tam na foto si tusim v 11tt a uz ti vyduva :slight_smile: Ja som mala brusko velke aj pred tehu,vlastne od puberty som vzdy najpr pribrala do brucha.

svetlusik- neviem ako dlho ale asi nie extra dlho. Dolezite je s tou nausnicou stale hybat a dezinfikovat. Preto je dobre mat na zaciatku kruzok,aby si si ho postriekala dezinf. a krutila dookola :wink:
14. jún 2007 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok