Oddychovka pre misedačky a spontannačky.Vykecávame o inom.

svetluska.p
31. mar 2007

Ahojte babulky, takze zakladam temu pre vsetky ktore presli missed abort (zamlknutym potratom) a spontannym potratom. Ja sama som po MA (september 2006) a na sebe vidim, ze mi uz z toho zacina sibat. Sama ovulka, menzes, sex, plodne dni, tehotenstvo...neskutocny smutok a depresie, same tehotenske testy a sklamanie.... Ptrebujem vypnut. A kedze som si tu nasla vyborne priatelky, ktore mi pomohli v najhorsom a od nich si oddychnut nepotrebujem, tak zakladam tuto temu, kde budeme rozoberat vsetky mozne veci. Okrem tej, od ktorej potrebujeme oddcyh na nejaku dobu a ktora ovlada nas, nase zivoty, konanie a vztahy.
Takze babule - cakam Vas a dufam, ze s apridate a nenechate ma tu vykecavat sa samu so sebou.
Tiez chcem poprosit adminov o zhovievavost. Kedze toto je forum zamerane prave na temy, od ktorych potrebujeme troska oddych. Je to svojim sposobom schiza - na jednej strane prestavka - no na druhej - konik nam prirastol k srdcu a odist z neho nechceme. Tak nas tolerujte prosim. A verim, ze aj tato tema prispeje k tomu, ze kazda z nas postupne prehupsne do temy k tehulkam.

veva1
5. jún 2007

uz som tu zasa ,bola tu suseda s malou 5mes. slecnou ci sa nejdem prejst a tak som doteraz sedela u nej. Mala je uzasna vola sa Jasmin a vkuse sa smeje 🙂 aj ja uz chcem.

tribitka78
5. jún 2007

veva, ja som bola cez víkend na jednej neskorej návšteve.... pozval nás večer o 22:00 na pohár vínka priateľov kamarát.... on má teraz s priateľkou 3 mesačné bábo, ale že oni budú spať, že nebudeme rušiť.... to bolo niečo neskutočné, ja by som jej stretlila facku....babenka má nejakých 20 rokov, celá šťastná, že má dieťa s týmto mužom, lebo je doživotne zabezpečená, tisla do dieťaťa 3 deci Sunaru( večer o desiatje), s tým že on toho stále toľko vypije každú hodinku, potom že veľa grcia a ona nevie prečo....no aj ja by som sa pogrcala... to dieťa má 3 mesiace a váži 8 kíl.
dieťa sa najedlo, začala s ním robiť lietadielka a keď už bolo maximálne unavené, tak s ním začala triasť, že "nespi, máme návštevu, hurááá".....
narábala s ním kao keby prvýkrát držala na rukách dieťa, mne bolo zle....tak som sa po pol hodinke zvihla, že ideme domov...na toto ja fakt nemám nervy...

veva1
5. jún 2007

chuda chlapec,no jedno je iste nehladuje.

loss
5. jún 2007

dnes mam depku ja baby,prisli jahodove dni a ja som tak dufala ze tentokrat uz nedojdu

ritulka
5. jún 2007

Tribit: to je co za matku, sak som tu az okoktavela...a taketo donosia bez problemov...to by sme mi boli horsie, tak to teda absolutne nie...boli by sme tie najlepsie maminky na svete... 😉

loss
5. jún 2007

tribitka teda nemam slov 😔

teuska
7. jún 2007

babenky, dobre ranko 😀 kavicka? 😀 kde ste je mi smutno ☹ svetlusik s tebou som uz dlho nekecala 😢

lucim
7. jún 2007

ahojteeee a dobru chut, ja mam dnes cestovinky neapolske. 😉

teuska
11. jún 2007

svetluska, kde si mi zmizla?

veva1
13. jún 2007

svetlanka si tu ocakavana,tak nech sa ti paci ukaz sa 😀

svetluska.p
autor
13. jún 2007

babyyyyyyyyyy, mam v pupku piiiiirsing 😀 😀 😀 😀 😀 . Nemozem uverit tomu, ze som to spravila. a vyzera to supeeer.

veva1
13. jún 2007

si macherka svetluska- no a ja si ho dnes s pupku vyberiem,lebo zacina zavadzat dokimu pri sone 🙂

svetluska.p
autor
14. jún 2007

caute bambule, neeeeee? 😀

veva1
14. jún 2007

cau zenska 😀

svetluska.p
autor
14. jún 2007

ta co vevusi, ako sa maaas? co nove?

mm1
14. jún 2007

čaf svetluš, kde mám fotku piercingu, hmmmm?

ahoj vevulka🙂

veva1
14. jún 2007

kukni do albumu uz tam mam brucho 😀
takze mam novy fotak, a tehu-knizku a cakam na vysledky AFP ,ze to trva 2tt,ale sestricka to posuri. 😉

tribitka78
14. jún 2007

jééééj, Veva, ty máš ale peknééééé brušino, tak len nech ďalej rastie... 😅
aj ty máš piercing??

veva1
14. jún 2007

ahojky mm a tribitka. Mam tiez pirsing,ale pojde dolu cochvila az do decembra 🙂

mm1
14. jún 2007

vevka: už som kukala a aj poškrabkala vevuliaka 🙂

svetluska.p
autor
14. jún 2007

mm - cauko magduli, este sme nefotili. vcera sa na mna muzik hned vrhol, tak to pofotime az dnes 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .

mm1
14. jún 2007

svetlusik: no fííííííííííííha.... tak to musí vyzerať veľmi veľmi dobre.... to si viem prestaviť, to vrhnutie...
a bolelo???? ozik, čo ťa to vlastne napadlo?

svetluska.p
autor
14. jún 2007

magdi - neviem, dostala som chut spravit nieco blaznive. som nejaka cudna poslednou obou. mam chut na zmeny. az mam z toho strach....

inak - ako dlho si vydata?

veva1
14. jún 2007

babule 1x v zivote varim sosovicovu polievku a vlastne celkovo kyslu polievku.Uz dva tt mam na nu strasnu chut tak som vcera kupila asi 3.kilove udene koleno a to teraz varim a polovica vyvaru pojde na sosovicovu a v sobotu spravim z druhej zabijackovu kapustnicu 😝 Uz to koleno varim asi 2hod a z toho pachu mi uz zacina byt pekne zle.

jul
14. jún 2007

ahoj vevi 😉
pozeram,ze mas nove foto v albumiku,uz si sa pekne zagulatila 😵

veva1
14. jún 2007

ahoj julik,zachvilu bude zo mna gulocka 🙂

jul
14. jún 2007

myslela som brušeno 😉 😀
ja som uz pribrala 5 kil dokopy 😠

svetluska.p
autor
14. jún 2007

vevus - ty kucharka jedna!!! 😀 .
Pocuj draha, ako dlho ta bolel pupek po prepichnuti? idfem inak kuknut tie tvoje fotos este raz, lebo som si nevsimla nioc v pupku tvojom...

svetluska.p
autor
14. jún 2007

ahaaaaa, uz som zbadala. to mas v podstate ako ja. mam nausnicu titanovu a v nej je zirkon. hore aj dole. sfotim to dnes a picnem do albumu 😀 .

veva1
14. jún 2007

julik nejako to na tebe tie 4kg nevidno asi si bola dost stihla. Uz musis mat aj ty brusino ,lebo tam na foto si tusim v 11tt a uz ti vyduva 🙂 Ja som mala brusko velke aj pred tehu,vlastne od puberty som vzdy najpr pribrala do brucha.

svetlusik- neviem ako dlho ale asi nie extra dlho. Dolezite je s tou nausnicou stale hybat a dezinfikovat. Preto je dobre mat na zaciatku kruzok,aby si si ho postriekala dezinf. a krutila dookola 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre