Oddychovka pre misedačky a spontannačky.Vykecávame o inom.

svetluska.p
31. mar 2007

Ahojte babulky, takze zakladam temu pre vsetky ktore presli missed abort (zamlknutym potratom) a spontannym potratom. Ja sama som po MA (september 2006) a na sebe vidim, ze mi uz z toho zacina sibat. Sama ovulka, menzes, sex, plodne dni, tehotenstvo...neskutocny smutok a depresie, same tehotenske testy a sklamanie.... Ptrebujem vypnut. A kedze som si tu nasla vyborne priatelky, ktore mi pomohli v najhorsom a od nich si oddychnut nepotrebujem, tak zakladam tuto temu, kde budeme rozoberat vsetky mozne veci. Okrem tej, od ktorej potrebujeme oddcyh na nejaku dobu a ktora ovlada nas, nase zivoty, konanie a vztahy.
Takze babule - cakam Vas a dufam, ze s apridate a nenechate ma tu vykecavat sa samu so sebou.
Tiez chcem poprosit adminov o zhovievavost. Kedze toto je forum zamerane prave na temy, od ktorych potrebujeme troska oddych. Je to svojim sposobom schiza - na jednej strane prestavka - no na druhej - konik nam prirastol k srdcu a odist z neho nechceme. Tak nas tolerujte prosim. A verim, ze aj tato tema prispeje k tomu, ze kazda z nas postupne prehupsne do temy k tehulkam.

svetluska.p
autor
19. jún 2007

caveees tribitka 😀 😀 😀 😀 .

tribitka78
19. jún 2007

no ako, už je lepšie? klesla ti hladina adrenalínu???? 😀

svetluska.p
autor
19. jún 2007

no, ukludnila som sa tycinkou cokoladovou 😀 😀 😀 .

mm1
19. jún 2007

aj ja ceeeeeeeeeeeeeeeeeeem tycinku ale nie cokoladovu

tribitka78
19. jún 2007

ja mám pred sebou kapučíno, tribitku a Mozartove gule..... 😝

mm1
19. jún 2007

aj mne niečo hoďte. ja tu nič nemám :(

tribitka78
19. jún 2007

mm1, stačí?? toľko som ti toho nasypala pred monitor, že určite nevidíš na klávesnicu..... dúfam, že som ti horúcu čokoládu nevyliala, dávala som pozor.... 😀

svetluska.p
autor
19. jún 2007

mnam tribitka - tribitka je faaajna a mozart ma tiez chutne gule 😀 😀 😀 😀 .
megi - pacemu nesces coko tycku? co mas proti cokolaaaade?

tribitka78
19. jún 2007

no, rada cucám mozartove gule....môj drahý sa vždy pohoršuje....keď mi zavolá a pýta sa čo robím a ja mu odpoviem, že lížem mozartovi gule.... 😎

svetluska.p
autor
19. jún 2007

tribitka - ty labunik jeden 😀 😀 😀 .

mm1
19. jún 2007

no je to divné baby, ale ja čokoládu nemám rada.... možno raz za 1/2 roka ma chytí čokoládový ošial a vtedy zjem tribku, alebo niečo také ale inak nie....
asi som vadná nie???? 😀 😀

tribitka78
19. jún 2007

mm1, ja samotnú čokoládu tiež nemusím....a keď už tabličku čokolády, tak jedine horkú....
ni eis divná, nieeee, len si tehotnáááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá 😀

mm1
19. jún 2007

tribi: ale to s tým nesúvisí.... 😀 😀 😀
mne všeobecne nechutí čokoláda....
mám rada gumové Haribo mackov 🙂

svetluska.p
autor
20. jún 2007

caute zienky, dnes som namrzena, zle som vstala....a zas zmeskala do roboty.
megi - nemas rada cokosku? to fakt nie je normalne... 😀 😀 😀 .
tribitka - fuuuuuuj, ze horku. si ako moj mangel...

mm1
20. jún 2007

svetlus: no fakt nie... vôbec mi nechutí..,,,,
ja som to vravela, že som nejaká divná 😀 😀 😀

svetluska.p
autor
20. jún 2007

veru. aj ja si to zacinam mysliet 😀 😀 😀 😀 😀 . ale nie, scela by som byt taka, ze mi coko nechuti. ja som zas zavilak cokoladovy.

mm1
20. jún 2007

svetlus: ale potom mi chýbajú endorfíny, chápeš???? a ty ich môžeš rozdávať mojka.

svetluska.p
autor
20. jún 2007

ahaaa, takze to z coko som v permanentnej euforiia citim sa ako naslahana, xixixixi.

lucim
20. jún 2007

AHOJTEEEEEE
cokoladka? mnnaaaaammm hlavne mliecna 😉

mm1
20. jún 2007

lucim: ahojky moja.......
ja som ta divná, vieš, nelúbim čokoládu 😀 😀

svetluska.p
autor
20. jún 2007

ahoj lucim, ako sa mas? uz sa vam to krati. o chvilu je svadba 😀 .

dzudulik
20. jún 2007

Ahojte babulky. Ako sa mate, vidime ze je rec o cokolade aj by som chcela vediet povedat si nie na cokoladu ale nejako to nejde. Chcem sa vas spytat mam taky blby pocit mala som normalne menstruaciu ale strasne ma odvtedy bolia prsia a mam take divne pocity ked som si robila test tak mi vysiel taky strasne divny lebo bola tam druha ciarka ale taka strasne slaba a taka ako keby bola rozpita. Mali ste niekdo takyto test. Prajem pekny den aj ked moc horuci a vsetko dobre a stastne zdrave fazulky. PAPA - dakujem

mm1
20. jún 2007

dzudulik: ja som mala taký prvý test, ale druhý už nie 🙂

dzudulik
20. jún 2007

mm1: a kedy si si robila druhy test 🙂 velmi sa s tebou tesim citala som ale hlavne klud a prajem vsetko len to dobre a nech to vyjde.

tribitka78
20. jún 2007

ahojte babule....nejako sa nám premnožili maminy, aj ja chcem tehotenský bacil..... 😀
dnes som bola na krv, lekár mi robí testy na progesterón a na hormonálny profil...v utorok mám výsledky tak som zvedavá a nervózna.... 😒

lucim
20. jún 2007

ahojte cokoladky 😀
svetilko ja sa ma priiiilis pracovne, mam tu dost velke nervy, takze veeelka mliecna cokolada by to mohla trosku vylepsit 😉
mm1, nooo nozno medzi tvoje chutetehulkovske sa zaradi aj coko ... kto vie
dzudulik ... urob si aj druhy testik, nech sa tesime s tebou z //
tribi .. cim viacsa budeme tmolit tu okolo tehuliek, tym skor sa to na nas nalepi, ze?

mm1
20. jún 2007

dzudulik: druhý test som robila až o týždeň. a tá čiaročka už bola jasná ružová nie silná, ale jasná a je tam dodnes....🙂
k lekárke idem v pondelok, tak uvidím....

tribi: ahojky mojenko posielam velllllllllllllliiiiiiiiiiiiiikáááááááááááááááánky vírus...

svetluska.p
autor
20. jún 2007

no kocky, ja ked som bola tehu, mne sladkosti prestali chutit 😀 .

svetluska.p
autor
21. jún 2007

caute babule 😀 .

mm1
21. jún 2007

čafík moja.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre