• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Oddychovka pre misedačky a spontannačky.Vykecávame o inom.

13. augusta 2007 
autor
ta co nove okrem puknutej ruuurky?
21. jún 2007 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nič, idem volať údržbárom.... :frowning2:
21. jún 2007 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
caute, tak zas som vytiahla oddychovku niekde spod dna... baby baby, zamyslite sa nad sebouuuuu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
tribitkaaa - kde siiiiiiiiiiiiii?
megiiii - a ty si kdeeee?
22. jún 2007 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ahojteeeeeeeeeeeeee, konečne som v robote....ráno bola neskutočná zápcha, ale takú som hádam ešte nezažila....
svetluska, čo je nové? podáš mi aktuálne infošky?? :sweat_smile:
akurát som si stihla prečítať o Cucuške, supeeeeeeeeeeeeeeer.... :grinning:
22. jún 2007 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tribitka - nove abs nic. len ze nam k budove doficali 3 hasicske auta z hukackou a neviem, co sa deje.... :grinning: .
22. jún 2007 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nehoríte????? :grinning: :grinning:
22. jún 2007 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
svetlus: čo si zapálila PC-ko?????

ahoj tribinka:slight_smile:
22. jún 2007 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby neviete mi povedať čo bolo včera v ordinácii??? Tu bola taká strašá búrka, aj stromy a strechy bralo a samozrejme bol vypnutý prúd, lebo zhoreli aj nejaké káble.
Pozerali ste to???
22. jún 2007 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no baby, ja horim tak troska. mam strasnu chut na sexxxxxxx.... Vcera som si kupila krasne pradielko. ked pridem domcov, dam si kupel a ked pride starky, skocim v nom na neho :grinning: :grinning: :grinning: .
22. jún 2007 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Príde ľudožrút do pôrodnice a berie si jedno dieťa. Sestrička na neho kričí:
- Počkajte, ja vám ho zabalím.
- Netreba. Ja ho zjem cestou.
22. jún 2007 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cucuska: zomrela im žena pri pôrode, pretože im celé tehotenstvo tajila, že mala problémy so srdiečkom a okrem toho i roztrúsenú sklerózu.

Lenka dotiahla domov Nvotu.... neboli z neho nadšení tak po piatich minútach odišiel....

Studenkovej prišlo zle, tuším bude mať nádorové ochorenie na mozgu....

Hajdu je s tou Dany ako na hojdačke...

A Veronika s Doktorom boli na Kolibe na pikniku a jeho dcéra ho hľadala....
22. jún 2007 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No a Svetlanka sa branila Ivkovym pokusom o sex a teraz to strasne lutuje. ide totiz explodovat. A hlavu ma plnu prasacin....
22. jún 2007 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno, to zabudli dopísať do scenára :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. jún 2007 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Megi ďakujem ti. Aspoň takto v skratke. Normálne si ma potešila
Svetlus že sex :grinning: :grinning: :grinning: Tak to ani neviem už ćo je :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: teraz nemôžeme, ale ty si to uži :grinning: :grinning: :grinning:
22. jún 2007 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zeny, ti asici su taki urasteni a muzni... Och. asi tu mame poplach nejaky, lebo chodia v tych zelenych primakoch, ako ukazovali vcera v TV novinach.... To su ale muzi... :confused:.
22. jún 2007 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kde ste babuleeeee....
22. jún 2007 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ahojteeeeeeeeeeeee,tu sa to rozprúdilo..... :grinning:
ja som včera tiež nepozerala ordináciu, pozriem si ju dnes na nete...
boli sme totiž s drahým v Inchebe na najznámejšiu baletnú ruskú tanečnú skupinu, ich tam bolo asi 100....fakt neskutočné....

svetlus, tak to dnes bude mať doma tvoj drahý raj na zemi...neskúsiť ho nažhaviť nejakým telefonátom alebo sms??? príde domov rýchlo ako raketa.... :grinning:

cucuska, napísala si super správičku včera o bábatku, držíme prsty. Uvidíš, tentokrát to bude ok..... :wink:

ahoj, mm1....tak ako, asi si v strese pred pondelkom, že? budem na teba myslieť veeeeeeľmi silno..... :sweat_smile:
22. jún 2007 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tribitka - uz som ho nazhavila. napisala som mu o urastenych hasicoch a je akysi nasratucky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . Musim mu slubit, ze pri tom vecer nebudem na hasicov mysliet :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
22. jún 2007 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tribi: no som nervozna a to poriadne...... dám Vám potom isto vedieť, čo a ako. ale bojím, to vieš......

svetlus: ty si žihadlo, vieš to????? :grinning: :grinning:
22. jún 2007 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
megii - no neviem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
22. jún 2007 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
svetlus: faaaak nie? tak teraz to už vieš.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. jún 2007 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
megi - :grinning: :grinning: :grinning: . ok ok, nehadam sa.
22. jún 2007 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
svetlus: no na to nemáš ani nárok... inak to bude tou čokoládou, tým prádielkom a hormonikmi :grinning: :grinning: :grinning:
22. jún 2007 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mm1, práve som si prečítala namiesto hormónikmi, že námorníkmi....som sa čudoavala baby, nad vašimi chuťkami.... :grinning:
22. jún 2007 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tribi: nechýba ti dnes tribitka, alebo guľky?????? :grinning: :grinning: :grinning:
22. jún 2007 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáááááááááááááj, dala by som si guľky....ale drahý ide večer s kámošmi von.... zase mi ostanú len tie Mozartove.... :grinning: :grinning: :grinning:
22. jún 2007 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tribitka - ze namornikmi, teraz si sa vyfarbila :grinning: :grinning: :grinning: .
Ako v tom vtipe:
hovori babka vnucke:
- mila moja, v zivote zeny je len jedna velka laska....
A vnucka sa pyta:
- kto to bo u Teba baby?
- namornici...

:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. jún 2007 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tribi: no a čo nejaký problém.... veď kým pôjde von.... tak stihnúť sa dá všeličo...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a aspoň bude v pohodičke....
22. jún 2007 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tribitka - ved nech ide von a gulky nech necha doma :grinning: :grinning: :grinning: .
22. jún 2007 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, vám sa to povie, keď nemáte doma dieťa.... to sa nedá len tak sexovať za bieleho dňa keď je malá s nami..... asi ju niekam upraceme na chvíľu.... :sweat_smile: :sweat_smile:
22. jún 2007 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok