Oddychovka pre misedačky a spontannačky.Vykecávame o inom.

svetluska.p
31. mar 2007

Ahojte babulky, takze zakladam temu pre vsetky ktore presli missed abort (zamlknutym potratom) a spontannym potratom. Ja sama som po MA (september 2006) a na sebe vidim, ze mi uz z toho zacina sibat. Sama ovulka, menzes, sex, plodne dni, tehotenstvo...neskutocny smutok a depresie, same tehotenske testy a sklamanie.... Ptrebujem vypnut. A kedze som si tu nasla vyborne priatelky, ktore mi pomohli v najhorsom a od nich si oddychnut nepotrebujem, tak zakladam tuto temu, kde budeme rozoberat vsetky mozne veci. Okrem tej, od ktorej potrebujeme oddcyh na nejaku dobu a ktora ovlada nas, nase zivoty, konanie a vztahy.
Takze babule - cakam Vas a dufam, ze s apridate a nenechate ma tu vykecavat sa samu so sebou.
Tiez chcem poprosit adminov o zhovievavost. Kedze toto je forum zamerane prave na temy, od ktorych potrebujeme troska oddych. Je to svojim sposobom schiza - na jednej strane prestavka - no na druhej - konik nam prirastol k srdcu a odist z neho nechceme. Tak nas tolerujte prosim. A verim, ze aj tato tema prispeje k tomu, ze kazda z nas postupne prehupsne do temy k tehulkam.

svetluska.p
autor
21. jún 2007

ta co nove okrem puknutej ruuurky?

mm1
21. jún 2007

no nič, idem volať údržbárom.... ☹

svetluska.p
autor
22. jún 2007

caute, tak zas som vytiahla oddychovku niekde spod dna... baby baby, zamyslite sa nad sebouuuuu 😀 😀 😀 😀 .
tribitkaaa - kde siiiiiiiiiiiiii?
megiiii - a ty si kdeeee?

tribitka78
22. jún 2007

no ahojteeeeeeeeeeeeee, konečne som v robote....ráno bola neskutočná zápcha, ale takú som hádam ešte nezažila....
svetluska, čo je nové? podáš mi aktuálne infošky?? 😅
akurát som si stihla prečítať o Cucuške, supeeeeeeeeeeeeeeer.... 😀

svetluska.p
autor
22. jún 2007

tribitka - nove abs nic. len ze nam k budove doficali 3 hasicske auta z hukackou a neviem, co sa deje.... 😀 .

tribitka78
22. jún 2007

nehoríte????? 😀 😀

mm1
22. jún 2007

svetlus: čo si zapálila PC-ko?????

ahoj tribinka🙂

cucuska
22. jún 2007

baby neviete mi povedať čo bolo včera v ordinácii??? Tu bola taká strašá búrka, aj stromy a strechy bralo a samozrejme bol vypnutý prúd, lebo zhoreli aj nejaké káble.
Pozerali ste to???

svetluska.p
autor
22. jún 2007

no baby, ja horim tak troska. mam strasnu chut na sexxxxxxx.... Vcera som si kupila krasne pradielko. ked pridem domcov, dam si kupel a ked pride starky, skocim v nom na neho 😀 😀 😀 .

svetluska.p
autor
22. jún 2007

Príde ľudožrút do pôrodnice a berie si jedno dieťa. Sestrička na neho kričí:
- Počkajte, ja vám ho zabalím.
- Netreba. Ja ho zjem cestou.

mm1
22. jún 2007

cucuska: zomrela im žena pri pôrode, pretože im celé tehotenstvo tajila, že mala problémy so srdiečkom a okrem toho i roztrúsenú sklerózu.

Lenka dotiahla domov Nvotu.... neboli z neho nadšení tak po piatich minútach odišiel....

Studenkovej prišlo zle, tuším bude mať nádorové ochorenie na mozgu....

Hajdu je s tou Dany ako na hojdačke...

A Veronika s Doktorom boli na Kolibe na pikniku a jeho dcéra ho hľadala....

svetluska.p
autor
22. jún 2007

No a Svetlanka sa branila Ivkovym pokusom o sex a teraz to strasne lutuje. ide totiz explodovat. A hlavu ma plnu prasacin....

mm1
22. jún 2007

áno, to zabudli dopísať do scenára 😀 😀 😀 😀

cucuska
22. jún 2007

Megi ďakujem ti. Aspoň takto v skratke. Normálne si ma potešila
Svetlus že sex 😀 😀 😀 Tak to ani neviem už ćo je 😀 😀 😀 😀 teraz nemôžeme, ale ty si to uži 😀 😀 😀

svetluska.p
autor
22. jún 2007

Zeny, ti asici su taki urasteni a muzni... Och. asi tu mame poplach nejaky, lebo chodia v tych zelenych primakoch, ako ukazovali vcera v TV novinach.... To su ale muzi... 😕.

svetluska.p
autor
22. jún 2007

kde ste babuleeeee....

tribitka78
22. jún 2007

no ahojteeeeeeeeeeeee,tu sa to rozprúdilo..... 😀
ja som včera tiež nepozerala ordináciu, pozriem si ju dnes na nete...
boli sme totiž s drahým v Inchebe na najznámejšiu baletnú ruskú tanečnú skupinu, ich tam bolo asi 100....fakt neskutočné....

svetlus, tak to dnes bude mať doma tvoj drahý raj na zemi...neskúsiť ho nažhaviť nejakým telefonátom alebo sms??? príde domov rýchlo ako raketa.... 😀

cucuska, napísala si super správičku včera o bábatku, držíme prsty. Uvidíš, tentokrát to bude ok..... 😉

ahoj, mm1....tak ako, asi si v strese pred pondelkom, že? budem na teba myslieť veeeeeeľmi silno..... 😅

svetluska.p
autor
22. jún 2007

tribitka - uz som ho nazhavila. napisala som mu o urastenych hasicoch a je akysi nasratucky 😀 😀 😀 😀 . Musim mu slubit, ze pri tom vecer nebudem na hasicov mysliet 😀 😀 😀 😀 😀 .

mm1
22. jún 2007

tribi: no som nervozna a to poriadne...... dám Vám potom isto vedieť, čo a ako. ale bojím, to vieš......

svetlus: ty si žihadlo, vieš to????? 😀 😀

svetluska.p
autor
22. jún 2007

megii - no neviem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .

mm1
22. jún 2007

svetlus: faaaak nie? tak teraz to už vieš.... 😀 😀 😀 😀

svetluska.p
autor
22. jún 2007

megi - 😀 😀 😀 . ok ok, nehadam sa.

mm1
22. jún 2007

svetlus: no na to nemáš ani nárok... inak to bude tou čokoládou, tým prádielkom a hormonikmi 😀 😀 😀

tribitka78
22. jún 2007

mm1, práve som si prečítala namiesto hormónikmi, že námorníkmi....som sa čudoavala baby, nad vašimi chuťkami.... 😀

mm1
22. jún 2007

tribi: nechýba ti dnes tribitka, alebo guľky?????? 😀 😀 😀

tribitka78
22. jún 2007

jáááááááááááááj, dala by som si guľky....ale drahý ide večer s kámošmi von.... zase mi ostanú len tie Mozartove.... 😀 😀 😀

svetluska.p
autor
22. jún 2007

tribitka - ze namornikmi, teraz si sa vyfarbila 😀 😀 😀 .
Ako v tom vtipe:
hovori babka vnucke:
- mila moja, v zivote zeny je len jedna velka laska....
A vnucka sa pyta:
- kto to bo u Teba baby?
- namornici...

😀 😀 😀 😀

mm1
22. jún 2007

tribi: no a čo nejaký problém.... veď kým pôjde von.... tak stihnúť sa dá všeličo...... 😀 😀 😀 😀 a aspoň bude v pohodičke....

svetluska.p
autor
22. jún 2007

tribitka - ved nech ide von a gulky nech necha doma 😀 😀 😀 .

tribitka78
22. jún 2007

no, vám sa to povie, keď nemáte doma dieťa.... to sa nedá len tak sexovať za bieleho dňa keď je malá s nami..... asi ju niekam upraceme na chvíľu.... 😅 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre