• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Oddychovka pre misedačky a spontannačky.Vykecávame o inom.

13. augusta 2007 
ahoj lucim, u mňa už vypité capuccino ...ako u teba?
máš dnes veľa roboty?
26. jún 2007 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jééééééééééééééééééééééééééj, môj príspevok bol 1111....to je peknééé... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. jún 2007 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
caute zabky, tak to ste tu vcera nic nenapiiisali? no to je strasneee :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
28. jún 2007 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau ,bez teba to nie je ono :grinning:
28. jún 2007 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dnes je ordinácia a keď si mrknete históriu, písala som Že Soňa bude s Romanom a Slávik s Veronikou. Som expert na vzťahy xixixixi :grinning: :grinning: :grinning:
28. jún 2007 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz nech je 20,00 sa tesim.
28. jún 2007 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja sa teším a ten tlk Peter podvádza s takou mrchou prefíkanou svoju Kamilku :frowning2: :grinning:
28. jún 2007 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
joj babule, vy telenovelistky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
28. jún 2007 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
svetlus to je slovenský serial a nie argentínska telenovela xixixixi :grinning: :grinning: :grinning:
28. jún 2007 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ano cucka, je to slovenska telenovela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
28. jún 2007 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj svetlusik,ale mi PN-kove si to mozeme dovolit,je to cukor nasho zivota momentalne,tieto pletky telenovelske :grinning:
28. jún 2007 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: :grinning: . tak to je naozaj dobry dovod :wink: .
28. jún 2007 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zabky, normalne som vomdlela. nasa oddychova tema bola uz skoro na konci druhej strany..... :confused: . :angry: .
4. júl 2007 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si včera sadla celá vytešená večer k telke, že si pozriem Ordináciu...a keď som si uvedomila že sú prázdniny a už nechodí, až som mala zlú náladu....ja neviem inak triediť ponožky, len pri Ordinácii.... tak ich musela triediť krpatá.... :grinning:
4. júl 2007 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ja ponozky tridedit vobec nebviem. muzik furt prska, lebo nikdy nema dve rovnake :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
4. júl 2007 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
svetluš, inak krpatá asi tuší, že som tehu.....našla som tehu test inak ako som ho odložila....vieš aká je ochotná a ako mi pomáha??, kokso.... :grinning:
my sme jej to ešte nepovedali, až po UZV v pondelok ak dopadne dobre tak jej to povieme... :grinning:
4. júl 2007 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: :grinning: . tak je to oukej, nie?
4. júl 2007 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no. dúfam, pri prvom tehu bola tiež veľmi zlatá.... :grinning:
4. júl 2007 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
A neboj, ponmdelok dopadne dobre. :slight_smile:
4. júl 2007 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musím tomu veriť....len sa bojím toho, že pre mňa v kritický 8 týždeň budem v Egypte... fakt mám z toho strach....celú dovolenku sa budem modliť, aby sme už išli domov.... a to sme sa vybrali prcýkrát na 2 týždne.... :rolling_eyes: :rolling_eyes:
4. júl 2007 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aach tribitka, ty si uz v parizi. Dufam, ze ste dosli dobre. uzite si to tam poriadne :grinning: . Asi tato tema bude chatrat, ked tu nie si. Ale posnazim sa ju drzat na prvych prieckach. Takze pre ostatne - nie som blazon, co keca sam so sebou. To len vyckavam cas, kym dojde tribitka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
5. júl 2007 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
svetluska :grinning:
5. júl 2007 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja cakaaam.
Cau losik, no dllho som ta tu nevidela. co nove mas?
6. júl 2007 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Svetlus, tak ti sem prispejem aj ja, aby tato tema neupadla do zabudnutia. My ideme na dovolenku az o buduci tyzden, akurat na nase prve vyrocie svadby..ale aj s kamaratmi, takze to az taka romantika nebude, ale velmi sa tesim. Ty si pisala v IP, ze az o dva mesiace (nejake cudne slovo si pouzila, mozno to bolo narecim a o dva tyzdne idete).
6. júl 2007 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha, uz to mam..pisala si, ze o dva mesiaky idete na dovolenku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :fearful: .
6. júl 2007 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vitaj kikus.
Neviem, ake slovo som pouzila, musim kuknut.ale az o dva mesiace ideme. prelom augusta a septembra.... tesim sa.

ahaaaa, ja obcas hovorim nie mesiac ale mesiak :grinning: :grinning: :grinning: .
6. júl 2007 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Svetlus, tak to mate super, bude tam menej turistov..Pracujem na albume, za chvilku ti ho poslem..a kde su tie tvoje fotky zo surfovania? :astonished:
6. júl 2007 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
klikni na ikonu fotacika pri mojom mene. troska napravo. Klasika - album na konikovi. Ale do mailu by som Ti este poslala nejake fotos....
6. júl 2007 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj svetlus aj ja som pozerala,ako ti to ide na vode :grinning: az som ti zavidela tu vodicku-zboznujem ju :wink: A kde ste to boli?
6. júl 2007 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj vavka :slight_smile: . dlho som ta nevidela.
Vdaka, boli sme na domasi :grinning: . Bol to moj prvy pokus. Ale vyclapkala som sa uuzasne. cvachtala som sa fakt len s malymi prestavkami od 10tej do 19tej vecer :grinning: :grinning: :grinning: . Myslela som,ze mi narastu ziabre...
6. júl 2007 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok