Oddychovka pre misedačky a spontannačky.Vykecávame o inom.

svetluska.p
31. mar 2007

Ahojte babulky, takze zakladam temu pre vsetky ktore presli missed abort (zamlknutym potratom) a spontannym potratom. Ja sama som po MA (september 2006) a na sebe vidim, ze mi uz z toho zacina sibat. Sama ovulka, menzes, sex, plodne dni, tehotenstvo...neskutocny smutok a depresie, same tehotenske testy a sklamanie.... Ptrebujem vypnut. A kedze som si tu nasla vyborne priatelky, ktore mi pomohli v najhorsom a od nich si oddychnut nepotrebujem, tak zakladam tuto temu, kde budeme rozoberat vsetky mozne veci. Okrem tej, od ktorej potrebujeme oddcyh na nejaku dobu a ktora ovlada nas, nase zivoty, konanie a vztahy.
Takze babule - cakam Vas a dufam, ze s apridate a nenechate ma tu vykecavat sa samu so sebou.
Tiez chcem poprosit adminov o zhovievavost. Kedze toto je forum zamerane prave na temy, od ktorych potrebujeme troska oddych. Je to svojim sposobom schiza - na jednej strane prestavka - no na druhej - konik nam prirastol k srdcu a odist z neho nechceme. Tak nas tolerujte prosim. A verim, ze aj tato tema prispeje k tomu, ze kazda z nas postupne prehupsne do temy k tehulkam.

tribitka78
26. jún 2007

ahoj lucim, u mňa už vypité capuccino ...ako u teba?
máš dnes veľa roboty?

tribitka78
26. jún 2007

jééééééééééééééééééééééééééj, môj príspevok bol 1111....to je peknééé... 😀 😀 😀 😀

svetluska.p
autor
28. jún 2007

caute zabky, tak to ste tu vcera nic nenapiiisali? no to je strasneee 😝 .

veva1
28. jún 2007

cau ,bez teba to nie je ono 😀

cucuska
28. jún 2007

no dnes je ordinácia a keď si mrknete históriu, písala som Že Soňa bude s Romanom a Slávik s Veronikou. Som expert na vzťahy xixixixi 😀 😀 😀

veva1
28. jún 2007

uz nech je 20,00 sa tesim.

cucuska
28. jún 2007

aj ja sa teším a ten tlk Peter podvádza s takou mrchou prefíkanou svoju Kamilku ☹ 😀

svetluska.p
autor
28. jún 2007

joj babule, vy telenovelistky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .

cucuska
28. jún 2007

svetlus to je slovenský serial a nie argentínska telenovela xixixixi 😀 😀 😀

svetluska.p
autor
28. jún 2007

ano cucka, je to slovenska telenovela 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .

veva1
28. jún 2007

joj svetlusik,ale mi PN-kove si to mozeme dovolit,je to cukor nasho zivota momentalne,tieto pletky telenovelske 😀

svetluska.p
autor
28. jún 2007

😀 😀 😀 . tak to je naozaj dobry dovod 😉 .

svetluska.p
autor
4. júl 2007

Zabky, normalne som vomdlela. nasa oddychova tema bola uz skoro na konci druhej strany..... 😕 . 😠 .

tribitka78
4. júl 2007

ja som si včera sadla celá vytešená večer k telke, že si pozriem Ordináciu...a keď som si uvedomila že sú prázdniny a už nechodí, až som mala zlú náladu....ja neviem inak triediť ponožky, len pri Ordinácii.... tak ich musela triediť krpatá.... 😀

svetluska.p
autor
4. júl 2007

no ja ponozky tridedit vobec nebviem. muzik furt prska, lebo nikdy nema dve rovnake 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .

tribitka78
4. júl 2007

svetluš, inak krpatá asi tuší, že som tehu.....našla som tehu test inak ako som ho odložila....vieš aká je ochotná a ako mi pomáha??, kokso.... 😀
my sme jej to ešte nepovedali, až po UZV v pondelok ak dopadne dobre tak jej to povieme... 😀

svetluska.p
autor
4. júl 2007

😀 😀 😀 . tak je to oukej, nie?

tribitka78
4. júl 2007

no. dúfam, pri prvom tehu bola tiež veľmi zlatá.... 😀

svetluska.p
autor
4. júl 2007

A neboj, ponmdelok dopadne dobre. 🙂

tribitka78
4. júl 2007

musím tomu veriť....len sa bojím toho, že pre mňa v kritický 8 týždeň budem v Egypte... fakt mám z toho strach....celú dovolenku sa budem modliť, aby sme už išli domov.... a to sme sa vybrali prcýkrát na 2 týždne.... 🙄 🙄

svetluska.p
autor
5. júl 2007

aach tribitka, ty si uz v parizi. Dufam, ze ste dosli dobre. uzite si to tam poriadne 😀 . Asi tato tema bude chatrat, ked tu nie si. Ale posnazim sa ju drzat na prvych prieckach. Takze pre ostatne - nie som blazon, co keca sam so sebou. To len vyckavam cas, kym dojde tribitka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .

loss
5. júl 2007

svetluska 😀

svetluska.p
autor
6. júl 2007

ja cakaaam.
Cau losik, no dllho som ta tu nevidela. co nove mas?

trpezliva
6. júl 2007

Svetlus, tak ti sem prispejem aj ja, aby tato tema neupadla do zabudnutia. My ideme na dovolenku az o buduci tyzden, akurat na nase prve vyrocie svadby..ale aj s kamaratmi, takze to az taka romantika nebude, ale velmi sa tesim. Ty si pisala v IP, ze az o dva mesiace (nejake cudne slovo si pouzila, mozno to bolo narecim a o dva tyzdne idete).

trpezliva
6. júl 2007

Aha, uz to mam..pisala si, ze o dva mesiaky idete na dovolenku 😝 😨 .

svetluska.p
autor
6. júl 2007

vitaj kikus.
Neviem, ake slovo som pouzila, musim kuknut.ale az o dva mesiace ideme. prelom augusta a septembra.... tesim sa.

ahaaaa, ja obcas hovorim nie mesiac ale mesiak 😀 😀 😀 .

trpezliva
6. júl 2007

Svetlus, tak to mate super, bude tam menej turistov..Pracujem na albume, za chvilku ti ho poslem..a kde su tie tvoje fotky zo surfovania? 😲

svetluska.p
autor
6. júl 2007

klikni na ikonu fotacika pri mojom mene. troska napravo. Klasika - album na konikovi. Ale do mailu by som Ti este poslala nejake fotos....

vavka33
6. júl 2007

ahoj svetlus aj ja som pozerala,ako ti to ide na vode 😀 az som ti zavidela tu vodicku-zboznujem ju 😉 A kde ste to boli?

svetluska.p
autor
6. júl 2007

ahoj vavka 🙂 . dlho som ta nevidela.
Vdaka, boli sme na domasi 😀 . Bol to moj prvy pokus. Ale vyclapkala som sa uuzasne. cvachtala som sa fakt len s malymi prestavkami od 10tej do 19tej vecer 😀 😀 😀 . Myslela som,ze mi narastu ziabre...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre