• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Oddychovka pre misedačky a spontannačky.Vykecávame o inom.

13. augusta 2007 
:grinning: aj ja som taky vodny zivel :grinning: a som tu stale,len smirujem :wink:
6. júl 2007 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja sa chcem cvachtat. Milujem vodu :dizzy_face: A uz druhe leto abstinujem.
6. júl 2007 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
takze si vodny zivel a smiirak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...dobra kombinacia...
6. júl 2007 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Caute divozienky, kde ste vsetky?
9. júl 2007 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a tu je tichooooo :confused: ....
11. júl 2007 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cafík... dnes máme stredočku :slight_smile:
11. júl 2007 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hello, no koncne tu niekto dosiel..... uz som sa tu sama baaaala :astonished: :confused: ...
11. júl 2007 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj :slight_smile:
11. júl 2007 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahooj eve, ako sa mas? uz si zdrava?
11. júl 2007 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
magdi - ze stredocku....xixixi. si ako nasa vratnicka v byvalej robote. ta tiez na vsetko pouzivala zdrobnelinky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....Vlatne vratnicocka :grinning: ...
11. júl 2007 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Svetlus, už je to lepšie, dnes idem na kontrolu a zajtra na dovču :grinning:
Nevieš čo je nové s Cucuškou? Už ju zašili , je ešte v nemocnici?
11. júl 2007 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nie, sit ju budu az v 16tt. ale je domca. ,a predpisany klud a lezkanie.... Nema net, ale v piatok asi zajde do kaviarne a ozve sa nam...
Ty sa mas, ze dovca. Ja sa este nacakam :grinning: .
11. júl 2007 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
haloo halooo cautee.... :grinning: .
12. júl 2007 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pocujte preco maju sit cucusku?
12. júl 2007 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Veva - lebo je otvorena a skracuje sa jej krcok...
12. júl 2007 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloo svetlus. tak ako sa mas? my sa chystame na dovolenku (vidis ako , som pri PC :grinning: )ale uz pomaly balim a zajtra poobede odchadzame na dva tyzdne..dufam zze bude pekne pocko a deti zaspinia najmenej oblecenia :grinning: . ale uz sa straaaasne tesime :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. júl 2007 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
emily - no to verim, ze sa tesia :slight_smile:. Tusim idete pod stan, ci sa mylim? To ta obdivujem. mna predstava stanopvacky nejak neberie.....
12. júl 2007 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
svetlus. len jednu noc budeme pod stanom...tabor nam zacina v nedelu, to mame objednanu chatku..takze zaciname v pistok potulkami po Slovensku a potom prideme na miesto urcenia. o byvanie a jedlo a program je postarane, my si budeme len uzivat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. júl 2007 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a uz Ta presla nadcha emily? su zrejme nejake virozy, lebo vela ludi v mojom okoli chodi smrkajucich a na bolest hrdla sa stazuje....
14. júl 2007 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
caute kukucky, kde ste vsetky?
16. júl 2007 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau svetlusik,dnes idem na kupko sice len do chladku a mozno pod sprchu,ale aj to sa pocita nie? Uz musim lebo ani minuly rok som nebola nikde pri vode. Nasla som stare plavky,ktore som si kupila este pred schudnutim nejakych 5 rokov dozadu tak do nich napcham aj tie moje koziska :grinning:
16. júl 2007 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vevus - xixixi. Pocuj a velmi sa Ti zvacsili???
16. júl 2007 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Podte oddychovat, neeeeeee? :grinning:
17. júl 2007 o 07:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som aj,ale nemozem,mam veeeeeeeeeeeela roboty a som akasi chora z tychto horucav :frowning2:
ty ako?dovolenkujes,ci pracujes?
17. júl 2007 o 07:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cau vavka, ja pracujem a obcas sem hodimveticku. uz som v robote :grinning: . Ako sa mas Ty a tvoje kraasne deturence? Horucavy znasa kazdy asi blbo. Najlepsie pri vode by bolo.....My sme chceli ist v piatok do Tatralandie, ale bola kosa. Teraz je krasne, ale sedim v jahodach...Tak nic z toho....
17. júl 2007 o 07:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
svetlus ,obleciem aj staru podprdu,ale mam pocit ze mi z nej idu kozy vystrelit,tak nie az tak velmi,ale stalo sa to zo dna na den a prsiska mam take eroticne ze sa aj bojim dat si vystrih,lebo sa muzi aj zjasia.
17. júl 2007 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vevus - hihihi. ty stara sexica :grinning: :grinning: :grinning: .
18. júl 2007 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hej bambule, kde ste? par dni sa sem neviem dostat a oddychovka zapada prachom. co je u koho nove? ja sa uz strsne tesim na dovcuuu :grinning: .
19. júl 2007 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj svetlusik,tak sa tesim s tebou. :slight_smile: V nedelu vecer ideme na vychod do Smolnika a budeme tam do stredy vecera. Keby si nerobila tak ta pridem kuknut,lebo manzel pojde urcite cez KE,ale vzdy rano. :frowning2:
20. júl 2007 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Vevuuus, ved povedz ktory den a dohiodneme sa. vezmem si dovcu. hm?
20. júl 2007 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok