Oddychovka pre misedačky a spontannačky.Vykecávame o inom.

svetluska.p
31. mar 2007

Ahojte babulky, takze zakladam temu pre vsetky ktore presli missed abort (zamlknutym potratom) a spontannym potratom. Ja sama som po MA (september 2006) a na sebe vidim, ze mi uz z toho zacina sibat. Sama ovulka, menzes, sex, plodne dni, tehotenstvo...neskutocny smutok a depresie, same tehotenske testy a sklamanie.... Ptrebujem vypnut. A kedze som si tu nasla vyborne priatelky, ktore mi pomohli v najhorsom a od nich si oddychnut nepotrebujem, tak zakladam tuto temu, kde budeme rozoberat vsetky mozne veci. Okrem tej, od ktorej potrebujeme oddcyh na nejaku dobu a ktora ovlada nas, nase zivoty, konanie a vztahy.
Takze babule - cakam Vas a dufam, ze s apridate a nenechate ma tu vykecavat sa samu so sebou.
Tiez chcem poprosit adminov o zhovievavost. Kedze toto je forum zamerane prave na temy, od ktorych potrebujeme troska oddych. Je to svojim sposobom schiza - na jednej strane prestavka - no na druhej - konik nam prirastol k srdcu a odist z neho nechceme. Tak nas tolerujte prosim. A verim, ze aj tato tema prispeje k tomu, ze kazda z nas postupne prehupsne do temy k tehulkam.

vilkakatka
1. apr 2007

Krasne nedelne ranko babulky,

Svetluska...super tema...konecne sa mozeme aj skerit a usmievat 😉 a fazulky na seba urcite dlho nenechaju cakat 😵

Ja palim do prace, ale nevadi, ved praca slachti 😀

evelyin
1. apr 2007

Dobré ránko, ja varím segedín. 🙂

kalupinka
1. apr 2007

ahojkaj vilkakatka
sikula usilovna sa neprepracuj 😉
pekny den ti

kafulienka
1. apr 2007

evelyin,
pod do starej temy na jednu otazku, sak tu sa nemozem pytat, to co chcem 😀 😀 😀

kafulienka
1. apr 2007

a h o j t e 😀 😀 😀 😀

veva1
1. apr 2007

Ahojte. Smiem sa pridat?

kalupinka
1. apr 2007

ahojkaj veva

kafulienka
1. apr 2007

babule...
mrkli ste si v uvode album o trojcatkach...?pani, fest zlate, a klobuk dole pred maminou.... 😵

tinni
1. apr 2007

ahoj kafulienka, tak ako, este si nerobila testik? 😉

tinni
1. apr 2007

prepacte, ja som blba, nevsimla som si-toto sem nepatrilo 😠 este raz sa ospravedlnujem 😖

kalupinka
1. apr 2007

kafu pozeral som tie fotkya otvaral usta 😀

kafulienka
1. apr 2007

tinni, mas odpustene xi xi 😀 😀 😀 😀 pod do starej temy...

kalupinka, dobre, ze?

kafulienka
1. apr 2007

😕 kde ste vsetky? 😕 😨

kafulienka
1. apr 2007

veva, kedy mate koniec sezony? 😎

svetluska.p
autor
1. apr 2007

caute divozienky 🙂))), taku mam radost, ze ste tu. Ako sa mate moje pekne? Ja sm po spiningu, napiekla som pernik, idem vysat podlahu a cakam navstevu. juj, tak dobre som si zacvicila 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .

kalupinka
1. apr 2007

tak ako si napisala klobuk dole....musi mat perfektnu rodinu oklo seba
uprimne..neviem ako by som to zvladala

svetluska.p
autor
1. apr 2007

cau vevu, to co su za otazky? Jasne, ze si medzi nami vitana 😀 😀 😀 . Ako vsetky zienky.

emily3
1. apr 2007

ahojte zienky. Marek mi zaspal a Mon vymysla, ale uz ideme obedovat...huraa, lebo mi tak skvrka v zaludku...cely orchester.
svetlus. tak dnes mas pohodicku..super. mna caka moja diplomovka..este ten predhovor. vcera som neurobila ani bodku, lebo som si pisala s vami xixi
tak dnes to musim dokoncit, zajtra ju viazem a utorok ju odnesiem do skoly este za horuca ...a na par dni mam pokoj. 😀 tesim sa.

keikei
1. apr 2007

ahojte baby 😉
môžem aj ja medzi vás, i keď mne už "nešibe" ? 😀 😀 😀

vavka33
1. apr 2007

Vypadam,ze ani ja sem nepatrim,ale trosku patrim,tiez som pred druhym tehu potratila.preto som sa tu uz vcera priplietla 😀

svetluska.p
autor
1. apr 2007

Beží to za smetiarskym autom a oblizuje sa to. Čo je to?
Dôchodca labužník!

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

svetluska.p
autor
1. apr 2007

baby, co su to za reci, ze sem nepatrite. Jasne, ze vsetky kocky su vitane. Len je tabu tema plodne dni, spermiogrami, podpora tehu a pod. Inak kecat mozme vsetky spolu. maminy, telhulky aj my ostatne 😉 😀 .

svetluska.p
autor
1. apr 2007

spermopgramy som chcela napisat, prepaaaacte, xixixi.

vavka33
1. apr 2007

Dakujeeeeem 😀 ,nebudem tu tahat ziadne take veci.
😉

svetluska.p
autor
1. apr 2007

tak zenulky, ja sa lucim. kvackajte dalej aj za mna. Ja idem povysavat, vyvencit peska, natireto kolac dzemom a coko polevou a potom si chcem oholit vlasy z noh 😀 😀 😀 😀 . nech vyzeram k svetu, ni? hihihi. krasnu nedelu. vecer som tu ako na koni.

veva1
1. apr 2007

uz som znovu tu ,mala som nejaku roboticku.Joj taky kolacik by som si vedela predstavit v mojom brusku,resp. v ustach.chichi

kalupinka
1. apr 2007

kolacik by som si dala ja
a nemusi byt hned zakusok...taky jablckovy s piskotoveho cesta alebo jahodovy slivkovy a.......... 😀

svetluska.p
autor
1. apr 2007

no uz je tesne pred prichodom navstevy. Tak aby ste vedeli - upiekla som pernicek s medikom, natrela ho marhulovym dzemikom a poliala horkou coko polevou 🙂/ A vsetkym vam kusocek posielam 🙂)).

veva1
1. apr 2007

glg,glg,glg. Pocujes to svetlus? A to prehltam naprazno. 😒

veva1
1. apr 2007

a to som stadiu ze ked pocitim co len trosku hlad tak je mi blbo.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre