Oddychovka pre misedačky a spontannačky.Vykecávame o inom.

svetluska.p
31. mar 2007

Ahojte babulky, takze zakladam temu pre vsetky ktore presli missed abort (zamlknutym potratom) a spontannym potratom. Ja sama som po MA (september 2006) a na sebe vidim, ze mi uz z toho zacina sibat. Sama ovulka, menzes, sex, plodne dni, tehotenstvo...neskutocny smutok a depresie, same tehotenske testy a sklamanie.... Ptrebujem vypnut. A kedze som si tu nasla vyborne priatelky, ktore mi pomohli v najhorsom a od nich si oddychnut nepotrebujem, tak zakladam tuto temu, kde budeme rozoberat vsetky mozne veci. Okrem tej, od ktorej potrebujeme oddcyh na nejaku dobu a ktora ovlada nas, nase zivoty, konanie a vztahy.
Takze babule - cakam Vas a dufam, ze s apridate a nenechate ma tu vykecavat sa samu so sebou.
Tiez chcem poprosit adminov o zhovievavost. Kedze toto je forum zamerane prave na temy, od ktorych potrebujeme troska oddych. Je to svojim sposobom schiza - na jednej strane prestavka - no na druhej - konik nam prirastol k srdcu a odist z neho nechceme. Tak nas tolerujte prosim. A verim, ze aj tato tema prispeje k tomu, ze kazda z nas postupne prehupsne do temy k tehulkam.

svetluska.p
autor
1. apr 2007

zenule kde ste? Ja som uz po navsteve? co dnes rozoberieme? priiidte niektora sem 🙂.

veva1
1. apr 2007

som tu 😀
len uz nerozoberajme jedlo lebo som z toho mimo.

veva1
1. apr 2007

co chrumes pri PC ?

vavka33
1. apr 2007

Aj ja som tu,ale len na chvilku,budem kupat drobnu 😀

veva1
1. apr 2007

no svetlus sa chces rozpravat a nechas nas tu same.
😒
ako sa mate vavka?

veva1
1. apr 2007

Aha tak ty telefonujes coo? No dobre tak ja teda pockam 😉

vavka33
1. apr 2007

Dakujem za opytanie,da sa to vydrzat,len mam seknuty krk-1.krat v zivote,tak si to vychutnavam 😀 otacam sa za malou ako robocop 😀 😀

svetluska.p
autor
1. apr 2007

soryy, som volala, lebo mi zahaprofal fon. tak som sa vykecavbala s orinfdzakmi.

veva1
1. apr 2007

joj to je neprijemne ja to mam casto a to privadza az do zurivosti.A to nemusim ak sa mi nechce vobec fungovat. Tak dufam ze ta to rychlo prestane boliet,skus aj teplo,moze to byt prievanom.

svetluska.p
autor
1. apr 2007

vavka - xixixixixi, ze robocop 😀 😀 😀 😀 . viem si zivo predstavit.
vevulik - co si dnes papkala?

inak babule, zvysilo sa pol pekaca kolaca. ktora pride? cakam vas. aj kakavko je spraveneee. davam aj slamku k nemu 😝 😀 😝 .

veva1
1. apr 2007

je ti odpustene 🙂

svetluska.p
autor
1. apr 2007

veva - dakujem. vazim si to 😉 😀 .

bec
1. apr 2007

Ahojte🙂 vezmete ma medzi seba?

veva1
1. apr 2007

beriem spät,ty jeden provokater 😀 😀
svetluska no ja ti poviem ze tie moje nevolnosti by mali byt asi silnejsie,lebo ak sa nam to tentoraz podari tak za svoju postavu za tych 9mes. nerucim. Jedla som kuracie mäsko s kukuricou a opekane zemiaky.Ale taky kolaaaaaciiiiik a medovy ochchchch

veva1
1. apr 2007

ahoj becik 😉

bec
1. apr 2007

babule, mojmu muzikovi teraz prislo tak zle, zvonil mu telefon a ako lezal pred TV, tak sa rychlo postavil, a rozbolela ho strasne hlava. No a teraz trochu drieme, ale je strasne bledy. ☹ Neviem, co by mu pomohlo

svetluska.p
autor
1. apr 2007

ahooj becik
no vevulka, spravim balicek a poslem Ti? Taka som rada, ze Ti je dobre 🙂, myslim, ze mas nevolnosti. To je s u p e r 😀 😀 😀 😀 😀 .
dnes bol v KE krasny den. Ked som odprevadzala navstevu, len v bermudach som vybehla. to je super pocit vyjst vonku nalahko 😎 .

veva1
1. apr 2007

becik asi len klud,bude asi migrena.

veva1
1. apr 2007

becik mozno nieco dobre pod zub? 😨

bec
1. apr 2007

no normalne ma to vystrasilo, som ho takeho bieleho este nevidela

vavka33
1. apr 2007

svetlus,aky kolacik?a pol plechu si uz zmastila? 😀 😀 😀

svetluska.p
autor
1. apr 2007

bec - tou prudkou zmenou tlaku. lezal a prudko vstal. to sa stava. prespi sa a bude mu dobrw.
vavka - nieeee, navsteva. upiekla som pernik s medikom, potrela som ho marhulkovym dzemikom a poliela horkou coko polevou 😝 . faaajnotka. a este pol plechu ostalo, tak vezmem zajtra kolegovcom ku kavicke 🙂.

veva1
1. apr 2007

vavka polku zjedla navsteva,ale tu druhu zmasti urcite 😀

bec
1. apr 2007

svetluska - to je mnamkove🙂 ja som robila na sobotu rano muffiny a dnes rano sme mali croissany s nutelou🙂

veva1
1. apr 2007

tak to je fajn bambulky,ze si takto vypekate. 😀 😀 😀

bec
1. apr 2007

veva - nie, nema chut na nic, len mu je strasne zima☹

veva1
1. apr 2007

tak to uz len fakt vegetik mozno teply cajik tepla deka a klud.

bec
1. apr 2007

no uz som ho pozakryvala a len ho pozorujem☹

svetluska.p
autor
1. apr 2007

vevus - hihi, Ty mas o mne strasnu mienku. sak ja vobec nie som pazros, xixixi 😝 😝 😝 😝 .

veva1
1. apr 2007

nebojkaj sa,to urcite prejde,ak nie tak sup na pohotovost a ak by sa branil zavolaj lekara ku vam.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre