• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Oddychovka pre misedačky a spontannačky.Vykecávame o inom.

13. augusta 2007 
Svetluska,no urcite,ze navsteva-ta nemozme skontrolovat,tak sa vyhovaras na navstevu-a sedela si pri plechu cele poobedie,ze?? :grinning: :grinning: :grinning:
1. apr 2007 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som strasny pazros:frowning2: normalne neviem co so sebou, viem, ze nemam pevnu volu chodit pravidelne cvicit:frowning2:
1. apr 2007 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vavka - si ma prekukla. ach, ja som myslela, ze sikovne kamuflujem.
ok, priznavam. zozrala som. a nie 1/2 plechu, ale 2/3 a strasne mi chutilo :slight_smile:)))).
1. apr 2007 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bec - aj ja som neuveritelne maskrtna a pahltna. na zenu zjem az nenormalne vela. nemam volu co sa jedla tyka. noo, ok, ked velmi chcem tak mam a stravujem sa s dodrziavanim pravidielurcitych, ale mnozstva nenormalne.
co sa tyka cvicenia, tam som v pohodke. potrebujem pohyb.
1. apr 2007 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavka :grinning: :grinning: :grinning:
svetlusik ta poznam chi
1. apr 2007 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no, ked sme s muzikom este len chodili spolu a sla som k nim jest, napr. knedlo vepso, tak muzik spapal pekne 3-4 knedlicky a ja 8-10 :confused: :confused: :pensive: . Asi tak je to so mnou. podla mna ja zivim este niekoho. moje utajene dvojca. alebo mam v bruchu ciernu dieru.... :confused: .
1. apr 2007 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veva - dik za povzbudenie. Uvidim ked sa zobudi, teraz spi.

Baby ste strasne zlate
1. apr 2007 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja ziadnu dieru nemam.V bruchu :grinning: :grinning: . A vsetko sa mi pekne uklada. No a teraz sa aj bojim nejako extra hybat tak neviem co zo mna bude. :sweat_smile:
1. apr 2007 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
spanok mu urcite pomoze.Musel byt riadne vycerpany.Co s nim porabas? :grinning: Podrobnosti nepotrebujem s ohladom na svetlusku.
1. apr 2007 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vevus - no co by z teba bplo. budes sa gulkat, potom budes mamina. ale mimco ta poprehana, takze uz potom gulka nebudes, xixixi.
1. apr 2007 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes vecer nemam co pozerat vecer,aj ked pri tv len zaspavam ale aj tak.Pozerali ste vcera Miss? Ktora sa vam najviac pacila?
1. apr 2007 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veva - praveze nic neporabam - a to ti hovorim aj ked beriem ohlad na svetlusku:slight_smile: svetlus - uprimne obdivujem Ta, o tyzden a pol sa k tebe ako slamenej vdove pridavam na 11 dni
1. apr 2007 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiez milujem sladke,akurat druzgam arasidovu dobosku-som minula energiu pri kupani,tak doplnam
keby ste videli moju starsiu dceru v malej vanicke?boze bola tam ako spageta natiahnuta a este nedavno sa v takej cvachtala-hroznre to leti.
za chvilu bude chciet pajdu na disco :grinning:
1. apr 2007 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
veva - dik za ohladuplnost. asi by som to neuniesla, xixixi. ako som hovorila uz pred mesiacom - po nociach tisko placem do vankuuusa.
1. apr 2007 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my tiez uz pekne abstinujeme,najprv manzelove problemy teraz sa ja bojim,ale zajtra ak mi to doktor odobri sa vsetko zmeni. :dizzy_face:
Ak tomu becik rozumiem muzik ide na sluzobku? Nebojkaj to prejde zasa rychlo a bude naspät. :wink:
1. apr 2007 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bec - fiiha a kam ide muzik?
inak miss som nekukala. poseldnou dobou mam zapnutu iba vh1. a dnes ide posledny mohykan. mam rada ten filmus.
vavka - xixi, pockaj, ked podrastu a zacnu apulkovat :slight_smile:))).
1. apr 2007 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kocky, na pol hodku sa vzdialim. idem umyt ponavstevny riad a dam si spravit prsicka s brokolicou a k tomu cviklos salatus.
pockaaaate ma?
1. apr 2007 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz nie svetlus,idem do postele,som unavena ako keby som na poli makala.
Ahojte bambulky
1. apr 2007 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej muzik ide na sluzobku, na 11 dni, potom bude tyzden doma a zas na 7 dni:frowning2: viem, ze inak to nejde, tak mi nic ine nezostava:frowning2: A tak ako svetlsuka - len sa ticho "vyzalujem" do vankusa:frowning2:
1. apr 2007 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
becik este vzdy je vyhoda ze aspon medzi tym ho mas doma. Ja si neviem predstavit ako to zvladaju zeny ktorym chodia manzelia do zahranicia na 3-4mes.,chvilu su doma a potom znovu.
Ale uz naozaj dobru nocku.
1. apr 2007 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vevuus - dobru noc :slight_smile:.
bec - hlavu hore, zbehne to. Ja som uz ostrielana fnukacka do vankusa :slight_smile:))).
mojmu muzikovi sa to pretiahlo o pol mesiaca. takze skoro 1/4 roka ho mam mimo.
1. apr 2007 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
svetluska - hej jedine co mi pomaha je, ze poznam teba. Nikkoho ineho komu muzik totiz chodi takto prec nepoznam:frowning2:
1. apr 2007 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
becik - ale predtym nikde nechodil. nema zas taku robotu, ze by ho posielali casto. moze sa stat opat, ale tak skoro si nemyslim, ze k tomu dojde.
1. apr 2007 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. :grinning:
1. apr 2007 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
caaaau :grinning:
1. apr 2007 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
svetluska ty ma nahá zajtra zas do práce bleeee ale zas tu budem celý deŃ ASPOň s vami a na to jediná sa tešim :grinning:
1. apr 2007 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cuci, pises ako opita, xixixi. pila si?? aky bol vikend? kratky, ze? ja sa tak tesim, ze to leti. za chvilu je tu 24.ehooooo a pride muzicek moj. Teraz ma zapal priedusiek a veelmi zle sa citi :(. Tak som smutna, ze nie som s nim.
1. apr 2007 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sedím v spálni v postely. snažim sa písať rýchlo ale nejak to nejde. nie nepila, lebo som šoférovala. už píśem pomalšie. ja si neviem zvyknúť na klávesnicu na notebooku. v práci mám klasický PS a väčšiu klávesnicu a tuto to mám také zmenšené a ťukám samozrejme vedľa. Keď sa nepozerám na písmenká píšem hovadiny.
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. apr 2007 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Je to srandy baby keď si chceme niečo povedať tak odbiehame z témy do témy :grinning:
1. apr 2007 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja sama zajtra cely den doma ma aj poranta
nerada som sama
1. apr 2007 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok