Oddychovka pre misedačky a spontannačky.Vykecávame o inom.

svetluska.p
31. mar 2007

Ahojte babulky, takze zakladam temu pre vsetky ktore presli missed abort (zamlknutym potratom) a spontannym potratom. Ja sama som po MA (september 2006) a na sebe vidim, ze mi uz z toho zacina sibat. Sama ovulka, menzes, sex, plodne dni, tehotenstvo...neskutocny smutok a depresie, same tehotenske testy a sklamanie.... Ptrebujem vypnut. A kedze som si tu nasla vyborne priatelky, ktore mi pomohli v najhorsom a od nich si oddychnut nepotrebujem, tak zakladam tuto temu, kde budeme rozoberat vsetky mozne veci. Okrem tej, od ktorej potrebujeme oddcyh na nejaku dobu a ktora ovlada nas, nase zivoty, konanie a vztahy.
Takze babule - cakam Vas a dufam, ze s apridate a nenechate ma tu vykecavat sa samu so sebou.
Tiez chcem poprosit adminov o zhovievavost. Kedze toto je forum zamerane prave na temy, od ktorych potrebujeme troska oddych. Je to svojim sposobom schiza - na jednej strane prestavka - no na druhej - konik nam prirastol k srdcu a odist z neho nechceme. Tak nas tolerujte prosim. A verim, ze aj tato tema prispeje k tomu, ze kazda z nas postupne prehupsne do temy k tehulkam.

vavka33
1. apr 2007

Svetluska,no urcite,ze navsteva-ta nemozme skontrolovat,tak sa vyhovaras na navstevu-a sedela si pri plechu cele poobedie,ze?? 😀 😀 😀

bec
1. apr 2007

ja som strasny pazros☹ normalne neviem co so sebou, viem, ze nemam pevnu volu chodit pravidelne cvicit☹

svetluska.p
autor
1. apr 2007

vavka - si ma prekukla. ach, ja som myslela, ze sikovne kamuflujem.
ok, priznavam. zozrala som. a nie 1/2 plechu, ale 2/3 a strasne mi chutilo 🙂)))).

svetluska.p
autor
1. apr 2007

bec - aj ja som neuveritelne maskrtna a pahltna. na zenu zjem az nenormalne vela. nemam volu co sa jedla tyka. noo, ok, ked velmi chcem tak mam a stravujem sa s dodrziavanim pravidielurcitych, ale mnozstva nenormalne.
co sa tyka cvicenia, tam som v pohodke. potrebujem pohyb.

veva1
1. apr 2007

vavka 😀 😀 😀
svetlusik ta poznam chi

svetluska.p
autor
1. apr 2007

no, ked sme s muzikom este len chodili spolu a sla som k nim jest, napr. knedlo vepso, tak muzik spapal pekne 3-4 knedlicky a ja 8-10 😕 😕 😔 . Asi tak je to so mnou. podla mna ja zivim este niekoho. moje utajene dvojca. alebo mam v bruchu ciernu dieru.... 😕 .

bec
1. apr 2007

veva - dik za povzbudenie. Uvidim ked sa zobudi, teraz spi.

Baby ste strasne zlate

veva1
1. apr 2007

no ja ziadnu dieru nemam.V bruchu 😀 😀 . A vsetko sa mi pekne uklada. No a teraz sa aj bojim nejako extra hybat tak neviem co zo mna bude. 😅

veva1
1. apr 2007

spanok mu urcite pomoze.Musel byt riadne vycerpany.Co s nim porabas? 😀 Podrobnosti nepotrebujem s ohladom na svetlusku.

svetluska.p
autor
1. apr 2007

vevus - no co by z teba bplo. budes sa gulkat, potom budes mamina. ale mimco ta poprehana, takze uz potom gulka nebudes, xixixi.

veva1
1. apr 2007

dnes vecer nemam co pozerat vecer,aj ked pri tv len zaspavam ale aj tak.Pozerali ste vcera Miss? Ktora sa vam najviac pacila?

bec
1. apr 2007

veva - praveze nic neporabam - a to ti hovorim aj ked beriem ohlad na svetlusku🙂 svetlus - uprimne obdivujem Ta, o tyzden a pol sa k tebe ako slamenej vdove pridavam na 11 dni

vavka33
1. apr 2007

ja tiez milujem sladke,akurat druzgam arasidovu dobosku-som minula energiu pri kupani,tak doplnam
keby ste videli moju starsiu dceru v malej vanicke?boze bola tam ako spageta natiahnuta a este nedavno sa v takej cvachtala-hroznre to leti.
za chvilu bude chciet pajdu na disco 😀

svetluska.p
autor
1. apr 2007

veva - dik za ohladuplnost. asi by som to neuniesla, xixixi. ako som hovorila uz pred mesiacom - po nociach tisko placem do vankuuusa.

veva1
1. apr 2007

my tiez uz pekne abstinujeme,najprv manzelove problemy teraz sa ja bojim,ale zajtra ak mi to doktor odobri sa vsetko zmeni. 😵
Ak tomu becik rozumiem muzik ide na sluzobku? Nebojkaj to prejde zasa rychlo a bude naspät. 😉

svetluska.p
autor
1. apr 2007

bec - fiiha a kam ide muzik?
inak miss som nekukala. poseldnou dobou mam zapnutu iba vh1. a dnes ide posledny mohykan. mam rada ten filmus.
vavka - xixi, pockaj, ked podrastu a zacnu apulkovat 🙂))).

svetluska.p
autor
1. apr 2007

kocky, na pol hodku sa vzdialim. idem umyt ponavstevny riad a dam si spravit prsicka s brokolicou a k tomu cviklos salatus.
pockaaaate ma?

veva1
1. apr 2007

ja uz nie svetlus,idem do postele,som unavena ako keby som na poli makala.
Ahojte bambulky

bec
1. apr 2007

hej muzik ide na sluzobku, na 11 dni, potom bude tyzden doma a zas na 7 dni☹ viem, ze inak to nejde, tak mi nic ine nezostava☹ A tak ako svetlsuka - len sa ticho "vyzalujem" do vankusa☹

veva1
1. apr 2007

becik este vzdy je vyhoda ze aspon medzi tym ho mas doma. Ja si neviem predstavit ako to zvladaju zeny ktorym chodia manzelia do zahranicia na 3-4mes.,chvilu su doma a potom znovu.
Ale uz naozaj dobru nocku.

svetluska.p
autor
1. apr 2007

vevuus - dobru noc 🙂.
bec - hlavu hore, zbehne to. Ja som uz ostrielana fnukacka do vankusa 🙂))).
mojmu muzikovi sa to pretiahlo o pol mesiaca. takze skoro 1/4 roka ho mam mimo.

bec
1. apr 2007

svetluska - hej jedine co mi pomaha je, ze poznam teba. Nikkoho ineho komu muzik totiz chodi takto prec nepoznam☹

svetluska.p
autor
1. apr 2007

becik - ale predtym nikde nechodil. nema zas taku robotu, ze by ho posielali casto. moze sa stat opat, ale tak skoro si nemyslim, ze k tomu dojde.

cucuska
1. apr 2007

ahojte. 😀

svetluska.p
autor
1. apr 2007

caaaau 😀

cucuska
1. apr 2007

svetluska ty ma nahá zajtra zas do práce bleeee ale zas tu budem celý deŃ ASPOň s vami a na to jediná sa tešim 😀

svetluska.p
autor
1. apr 2007

cuci, pises ako opita, xixixi. pila si?? aky bol vikend? kratky, ze? ja sa tak tesim, ze to leti. za chvilu je tu 24.ehooooo a pride muzicek moj. Teraz ma zapal priedusiek a veelmi zle sa citi :(. Tak som smutna, ze nie som s nim.

cucuska
1. apr 2007

sedím v spálni v postely. snažim sa písať rýchlo ale nejak to nejde. nie nepila, lebo som šoférovala. už píśem pomalšie. ja si neviem zvyknúť na klávesnicu na notebooku. v práci mám klasický PS a väčšiu klávesnicu a tuto to mám také zmenšené a ťukám samozrejme vedľa. Keď sa nepozerám na písmenká píšem hovadiny.
😀 😀 😀 😀

evelyin
1. apr 2007

Je to srandy baby keď si chceme niečo povedať tak odbiehame z témy do témy 😀

kalupinka
1. apr 2007

a ja sama zajtra cely den doma ma aj poranta
nerada som sama

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre