Oddychovka pre misedačky a spontannačky.Vykecávame o inom.

svetluska.p
31. mar 2007

Ahojte babulky, takze zakladam temu pre vsetky ktore presli missed abort (zamlknutym potratom) a spontannym potratom. Ja sama som po MA (september 2006) a na sebe vidim, ze mi uz z toho zacina sibat. Sama ovulka, menzes, sex, plodne dni, tehotenstvo...neskutocny smutok a depresie, same tehotenske testy a sklamanie.... Ptrebujem vypnut. A kedze som si tu nasla vyborne priatelky, ktore mi pomohli v najhorsom a od nich si oddychnut nepotrebujem, tak zakladam tuto temu, kde budeme rozoberat vsetky mozne veci. Okrem tej, od ktorej potrebujeme oddcyh na nejaku dobu a ktora ovlada nas, nase zivoty, konanie a vztahy.
Takze babule - cakam Vas a dufam, ze s apridate a nenechate ma tu vykecavat sa samu so sebou.
Tiez chcem poprosit adminov o zhovievavost. Kedze toto je forum zamerane prave na temy, od ktorych potrebujeme troska oddych. Je to svojim sposobom schiza - na jednej strane prestavka - no na druhej - konik nam prirastol k srdcu a odist z neho nechceme. Tak nas tolerujte prosim. A verim, ze aj tato tema prispeje k tomu, ze kazda z nas postupne prehupsne do temy k tehulkam.

cucuska
1. apr 2007

papa a sladké hajiky všetkým a nech sa vám sníva niečo KRÁSNE

svetluska.p
autor
1. apr 2007

kocky kocky kuknite. pridala som novee fotkyyy.

evelyin
1. apr 2007

Kalupinka, ty iste sama nebudeš, budeš celý deň na koníkovi. 😉
Svetlus peknučkéééééééééééé. Aj ja cem také malé... 🙂

evelyin
1. apr 2007

Svetluska ty si rodená maminka. Čím to je, že máte v okolí samých chlapcov?

svetluska.p
autor
1. apr 2007

evelyn - dik 😀 😀 . Maly je na zahryznutie.

evelyin
1. apr 2007

Aj ja idem do vane a potom do pelechu, akási som indisponovaná.
Zajtra sa ozvem.
Dobrú nocku Svetlus, pekné sníčky, zajtra je manželík zase o deň bližšie domov.
😉

emily3
1. apr 2007

huraaaaa. posledna bodka a tlacim diplomovku. 😀 😀 😀

svetluska.p
autor
1. apr 2007

evelyn - aj Tebe dobru noc. aj ja sa chystam do vane. zaplavam si 😀 .

emily - gratulujem 🙂. Kukni na moj album. pridala som fotky synovca. dnes boli u nas 😀 😀 😀 .

emily3
1. apr 2007

svetlus krasny baculko 😀 😀 😀

kalupinka
1. apr 2007

evelin ze vahas 😀 😀 😀 😀 😀

svetluska.p
autor
1. apr 2007

dakujem emily 🙂xixixi ja z jeho rucky a nozky nemozem 🙂))).

emily3
1. apr 2007

este si dam pauzicku a idem tlacit diplo. dufam ze do polnoci to zvladneme. zamestnala som celu rodinu. 😅 , ocino mi opravoval po gramatickej stranke, mama po grafickej, bracho mi robil kozmeticke upravy na notach a zajtra druhy bracho mi zviaze diplo. esteze mam taku super rodinu 😀
a manzelik bol s detmi a poriadne ich ustval, takze prisli domov a lahli a nehli 😀 . takze pohodicka...ale uz idem na prestavku, tak som vyhladla.... 😅

svetluska.p
autor
1. apr 2007

ja sa idem kupat.paaa.

veva1
2. apr 2007

ranecko prajem

mm1
2. apr 2007

ahojte dievčatá. svetlus máš pochvalu, super, založiť temicku i o niecom inom...
inak som zbitá ako pes... včera som rylovala v zahrade. Ani posilku nepotrebujem. Ráno som sa ledva vyhrabala z postele...

veva1
2. apr 2007

🙂 🙂 rylovat??? co to jeee? Ale nie naozaj ja som to robila iba raz a po pol hodke som mala otlaky a roztrasene ruky.Ani sa nepytaj co bolo na dalsi den. 😔

cucuska
2. apr 2007

krásne ranečko.

Svetlus nádhené fotečky malý je úžastne krásny anjelik.

mm1 rýlovala??? ty brďo no neviem si ťa predstaviť xixixi

mm1
2. apr 2007

no mali ste ma vidiet.... zrylovala som pupavy a tahala z nich kilometrove korene.... 😎 ale efektos stal za to. posadila som tam jahody, tak dúfam, ze sa mi odvdacia veľkymi cervenymi plodmi, ked som im tu podu tak pekne pripravila...
Inak, docela dobry relax to bol.... uplne som zabudla za ten cas na vsetko.

ale ráno, skoro som sa sem nevyhrabala....

teuska
2. apr 2007

ahojte 😀 My sme s muzom v sobotu sadili stromceky na zivy plot 😝 Ale rylovat som sa nehrabala, v piatok som trocha poprasadzala stare rastlinky a mala som dost. Inac ta zahrada je fajn na zahojenie bolavej dusicky, pravda mm1 😅

cucuska
2. apr 2007

no ja som sacelý víkend úpoflakovala a uživala si manžla . musíme predsa dohnať krámov´=y týźdeň xixixi 😀

teuska
2. apr 2007

ja ho mam prave teraz 😀

mm1
2. apr 2007

teuska: mas pravdu.... zabudnes na vsetko, aj ked je to len chvilkove, je to predsa a potom i od unavy lepsie zaspis....

cucuska: ty si uzivaj a snazilkuj, ved vies, ze ja teraz nemozem ani to.... 😔

svetluska.p
autor
2. apr 2007

caute zienky 🙂, doniesla som dnes kolegom pernicek a chvalia ho. tak sa vytesujem, xixixi. dakujemVam za pochvalu maleho. je to buclosko nas 🙂.
hihihi veva, ze vraj co je rylovat. vystihla si moj vztah k praci na zahradke 🙂. Ja 30 rokov (teda skoro 30) zijem v tom, ze zahradky su len na opekanie spekaciek 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .

mm1
2. apr 2007

svetlus: lenze nasi sa na stare kolena zblaznili.... oni totiz kupili 20 arovu zahradku... aj ked 10 arov mame spravené ako park, no i o ten sa treba starat.
a na zeleninovu cast mame len taky kusok.... no kym tam vyrylujes kilometrove pupavy...tak sa pekne namakás...
ale na druhej strane som zabudla na to, co ma trapi, takze k niecomu to dobre bolo... a nemusim ist do posilky 😀

teuska
2. apr 2007

Ja mam zahradu rada aj na opekacku aj na rylovacku 😀 Ale ja nerylujem 😀 Rada vsak sadim a beham okolo toho a veeeeeeeeeelmi sa vytesujem ked mi nieco narastie. Najma, ked sa to da aj zjest. 😉

mm1
2. apr 2007

teuska: tak to ja som zeleninove plantaze zatrhla, kedze tam chodime len na vikendiky.... ale opekacky mam tiez rada, i ked komare ich maju radi asi tiez.,... 😀

kafulienka
2. apr 2007

ahojte, vonku tak krasne svieti slniecko, ze som si musela nasadit okuliare, vid: 😎

teuska
2. apr 2007

tie si dam aj ja 😎 😀

cucuska
2. apr 2007

svetlus takúto predstavu o záhradke mám aj ja xixixixixi grilovanie a opakanie xixixixi

mm1
2. apr 2007

a ja si ich dam tiez... i ked asi nic neuvidim 😎 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre