• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Oddychovka pre misedačky a spontannačky.Vykecávame o inom.

13. augusta 2007 
mm1, no neva...hlavne, ze robime image :grinning: :grinning: :grinning:
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
2. apr 2007 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeee babenky novy serial Ordinacia v ruzovej zahrade. Uz sa nan tesim. Dufam, ze nesklame. :wink:
2. apr 2007 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teuska: chodil teraz na nove, niektore casti som videla. tu to je sice po slovensky, ale zacina porodom dvojiciek.... :confounded:
2. apr 2007 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som dvojicky brala vsetkymi desiatimi :slight_smile: Ale mne asi nehrozia. :sweat_smile:
2. apr 2007 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teuska: to ja tiez, dokonca pred tym nez sa mi to stalo tak doki najskor videla jedno mimi, potom som prisla o tyzden... uz videla dva vacky, tak mi povedala, ze to budu asi dvojicky, tak som sa potesila ani nevies ako, ale nakoniec to druhe bol len vak a to jedno mimi, nebolo uz ani to, ale nevzdavam sa,
v dome nam byvaju krasne dvojicky . Danka a Janka
2. apr 2007 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevzdavaj sa :wink: Mozno od tych dvojiciek chytis nejaky dvojickovsky bacil :grinning: :grinning: :grinning: Musim do prace. Pekny dnik a uzi si ho. Ahoj :sweat_smile:
2. apr 2007 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mm1,
mozno pribudnu o par mesiacov chlapci: danko a janko :dizzy_face:
2. apr 2007 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kafu: brala by som i párik :slight_smile: kafu, ale to by som chcela asi velmi vela... ja sa uspokojim i s jednou fazuličkou :wink: len aby prisla a bola tu
2. apr 2007 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
babuleeeeeeeeeeeeeee, tu ddychujemeeeeee :slight_smile:. Krasne ste rozoberali napr. temu slnecne okuliare :grinning: :wink: .
Ja inak nie som moc serialova. teda az na vynimky ako su zeny z rodu Gilmorovcov, fraiser, krok za krokom a pod :slight_smile:.
2. apr 2007 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja teraz pozeám Poisťovnu šťastia a už sa tešim na ordináciu. Zas budem maniačka pri telke a manžlel bude musieť chodiť po špičkách :grinning: :grinning: :grinning: keď začne bľabotať tak iné nerobím len pst pst pst, choď si zahrať PC alebo PS2 :wink:
2. apr 2007 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja pozeram poistovnu,len cakam kedy bude utorok a potom stvrtok.okrem toho nepozeravam vecer vobec nic,nemam cas a ked mam,radsej idem buvat,alebo sa venujeme ami sebe s mangelom.
A ta ordinacia ma kedy zacat?
2. apr 2007 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam tiez rada serialy. Ale hlavne na volne pokracovanie aby som nebola viazana.Mam ich rada preto lebo to trva kratko ,pozrem a mozem ist spat. :slight_smile:
2. apr 2007 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavka to isté presne u mňa je to to isté :grinning:
2. apr 2007 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak nie som len ja zavislak na poistovni :grinning:
2. apr 2007 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no a ja presne to nemam rada, ked je to dobre a kratke. aj tie moje oblubene - ako fraiser napr. a stale rozculujem, ze to trva kratko. Potom kukm atak, ze si na pc pustim 5 dielov naraz :grinning: .
2. apr 2007 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavka nie si pridávam sa k tebe.

svetlus ja zas vydržim len do 21:00 potom už klipkám ocami a tak. ja som seriálová ale museli by ich všetky stihnúť dať do 21:00 :grinning: :grinning: :grinning:
2. apr 2007 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co myslite, ako to dopadne v poistovni???? vraj sa uz chysta tretia seria tak uz sa tesim :grinning:
podla mna sa Harry da dokopy s Andreou...
2. apr 2007 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na toho Harryho to tipujem aj ja ,podla toho ako sa stretli na svadbe.
2. apr 2007 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak on je taky dobracik v tom filme... naozaj. strasne mam rada tento serial... a myslim, ze Anna odide, lebo ju muz podvedie...
pisali, ze jedna z hereciek bude musiet odist, pretoze Kostkova ( teda Andrea )a aj (Antalova - teda Anna ) su znova tehotne. a podla mna u Anny je uz tych babatiek dost...
Inak dost som nechapala reakcie tej Jitky, čo maju tu Madlenku....
2. apr 2007 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hihihi kocky, teraz ma napadlo, ze tato tema je inak dobry trening na nase stretko, co planujeme. ukaze, ci sa vieme bavit aj o inych veciach :slight_smile: :wink: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
2. apr 2007 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne ze vieme :wink: ,napr. ako netestovat a nemerat :grinning: :grinning: ,ale nie vazne. Boli ma usko.Nie stale,ale sem tam.
2. apr 2007 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vevus - povedz usku: "no no no" :wink: .
2. apr 2007 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi to bude zo zubu,lebo mi dorasta zub mudrosti.
2. apr 2007 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a kedy bude stretko???? to mi nejako uniklo :grinning:
2. apr 2007 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vevuus - budes premudrela, xixixi.
este si ujasnime terminy mm. uvidime, ako sa to vyvrbi cele. kedze nam popribudali tehulkosky.
2. apr 2007 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jitka mala asi poporodnu depku,a s tym harym suhlasim,no a este sa vezme stary pan a ta zahradnicka :wink:
2. apr 2007 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno, to som tiez citala a este to, ze Brozova sa vyda za Krásu a budu mat mimi...
2. apr 2007 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to som si tiez myslela,ale mimi ze budu mat som teda necakala :grinning:
2. apr 2007 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavka: ja som si aj myslela ze hej... lebo k tomu Karlickovi sa tak nezne chovala a tak si to tam priala....
2. apr 2007 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmmm,no uvidime :wink:
2. apr 2007 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok